Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az nem jó, az egy zselékocka

Ha lehetne 1400 is az mégjobb.
Csak az nem bandit.
Mindegy, csak a nagyobbik legyen!
Nem lesz az kicsi?
1250-es.
srácok a banditból melyiket érdemes megvenni?
vagy inkább helyette egy fazer?? a keret...hm..jo volna ha 1 milla körül kijönne...
kb 2005-2007körülieket nézegettem mind2 márkábol...
Ja, aztán dobtunk rá szilikont, meg LED fényeket, meg üres kéményt, aztán egymást ölték a vevők értük.
Felajánlok egy keményített progresszív futóműves banditot is, ha nosztalgiázni akarsz
Az elég harmatos. Már ad annyi kraftot, hogy mosolyogjál, de nagyon intenzíven kell használni a váltót.
Mármint az enyémet
Akkor a talin - ha lesz végre, mert már elvonási tüneteim vannak - vidd el a GS-t egy körre. Megvilágosodsz :)
Es ket tonna kacsaszalag fogta mindet ossze nehogy szethulljon?
Hat az van, hogy nem egy, nem ketto ausschlachten motort vettunk, a tobbsegbe kellett karbipucc meg gyertya
Csak ezzel van egy kis bibi a hirdetés végén: Zum Ausschlachten od.Herrichten. bontásra ESETLEG felújitásra vágyónak eladó... Tehát valami olyan kínja van, aminek a javitása 1 000 000 + 1 forint
En csak a levegost probaltam eddig,de nagy pozitivuma,hogy konnyeden lehet vele haladni.
Hegynek fel hajtubol kifele raprobaltam a deutsch kollegara mert mutatta az erot,egyszeruen a banditon csak ott kell tartani a gazt es akkor te vagy a nyero.......bandittali beteprogramkent tarthatunk dragtesztet......
Versys teljesen supermoto szeruen fordul es marhara lassul is,rohogve korbemotorozom vele a Csongot mikor a bandittal treningezik....
Nemhinném.
Ez nem HONDA.
Ezt kár volt beraknod, mert most Pálya Zoltán eret vágott magán
Ezek mondjuk nem haszontalan extrák :)
Igazából nézegetem én de úgy vagyok ezekkel a túrákkal mint a zsiráffal.
Jóis,szépis de itthonra nem kéne.
szivem szerint az új speed lenne az ami kéne.
Logikusan nézve és ismerve a szokásaimat az anyagi részét és azt hogy a képességeim legjavát adva sem érem el a mostani tudását ez lessz a befutó.

http://suchen.mobile.de/fahrze...
Akkor én magamra nem adok semmit se nem :P
Na, akkor máris megvan a következő géped? http://totalbike.hu/hirek/2016/02/10/igy_nez_ki_rancfelvarras_utan_a_triumph_tiger_sport/
:)
Volt is belőle flamewar a fácsén :)