Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ugye meg mondtam ! bingó

olyan ügyes hogy még egy marék rajszöget is el -eladot a mult héten ! Söt , meg tudja mondani ....MEGMAGYARÁZNI hogy a jó és olcsot miért nem érdemes meg venni !
Ja van.
Légolajos! Az kimaradt
Zoli, van valami elérhetőséged?
Esetleg egy minden oldalan rommatort de a tulaj bevallasa szerint csak par izzot fogyaszto gsxr 1100.a nyero.
Megjegyzem halkan leszamitva azt a minimu 4 blokkot es tengernyi festeket nem emlive.
Esetleg triumpf .. .. még szakértönk is van hozzá ! / több kötettes szerelési regényekel /... IGAZ Ö MINDENHEZ ÉRT !..
Szerintem is BMW a befutó!
"Ennek mi az oka?"

A 650-es sokkal de sokkal jobban megy! Sokkal könnyebb, és sokkal kevesebbet is eszik! Ezt kell benne megfizetni...a nagyobb, liter fölötti gépeknek semmi értelme... nehezek, gyengék, és könnyen földhöz vernek...Ezt itt bárki igazolhatja, már többször erre a következtetésre jutottunk...azóta én is eladtam, elsóztam minden nagy motorom, most 600-asban utazok...
Mielött nagyon belelovagolnád magad a Suzukikba, nem inkább egy örök-élet BMW-at akarsz te venni?

Típushibákat nem ismerek, de vannak itt akik ezt majd neked összeszedik!
Üdv!
GS500-ról váltanék nagyobbra. Elsősorban 650-es Banditra gondoltam.
A hirdetéseket nézegetve feltűnt, hogy az 1200-asok alig drágábbak vagy némely esetben ugyanannyiba kerülnek, mint az azonos évjáratú, állapotú 650-esek. Ennek mi az oka? Kisebb a kereslet a nagyra?
Másik kérdésem hogy használt Bandit vásárlásánál mi az amire különösen figyelni kell? Mik a jellemző típushibák amik látszanak szétszedés nélkül is?
Nézegetek külföldi papírosokat, de kicsit tartok tőle. Mennyire kell félni ezektől? Tényleg nagy részük törött volt? Jó állapotúak külföldi hirdetéseket nézve nem olcsóbbak ott sem.
végre történik valami ! roki nyugger villanyos triciklit javítok kell az izgalom ! káromkodás is lesz ?
ember vagy ... és nem szélhámos ..
aki szeretne segiteni :
BanditBiker[78812] november 24. 21:49
ha majd átgondoltad, üzenj
válasz erre előzmény

aki rupolanul morfondirozik :
Zoli32[78814] november 24. 21:50
Persze,allapot es ar dont.
válasz erre előzmény



második megjegyzés : HOL VAN ITT A NYOMATÉK ?/
harmadik meg jegyzés : KUPEC ,, nagyon jó áron elég jó motorokat hozz be ,, Egy nyaloka áráért persze nincs cbr 600 motorbicigli !

és az EMBER aki nem csak pofázik ::


K.István.[78913] ma 12:21
CBR 600...itt vettem a szomszedba 790-euroert...
válasz erre előzmény

A TÉNYEK
CBR 600...itt vettem a szomszedba 790-euroert...
Milyened van?
Bocs én konkrétan mondtam hogy érdekel.
Nem voltam elég nyomatékos ezek szerint.
Az lejött hogy eladták.
Igy nem tudom kiprobalni az ùj hondamat!
Itt szakad a hò!
Szia

1. nem, mert most megyünk Münchenbe.... 2.nem mondtál semmi konkrétat.... 3.valszeg eladták, mert jó áron volt
Szia.
Szombatra eltünt a hirdetés.
Esetleg meg tudtad nézni?
Low&slow :D
szorítanék helyet neki, piros Daciám volt, elviselném :D
Igen, ez eg, minden luxussal ellatott, jol hasznalhato auto Magyarországon.
Ha már Merga...
És tényleg