Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Drága gyári megy bele.
Sziasztok,
Lenne egy problemam,
Ugy nez ki hogy meghalt a benzin pompam a banditomba 1250-es 2007-es ABS-es. valaki tudna e segiteni hogy milyen pompa menne meg bele mert sehol nem talaltam bontva vagy olcson.

Koszonom elore is
Szar volt az idő de azért motoroztunk hétvégén
4 db müanyag egyforma alátét kell ...benzinálo
antialkolplista vagyok ...
#taschner

A karburátoraimban fix súber tűk találhatóak (Gsf 650 2005 évjárat). Esetleg méretes alátéttel emeljem a szintet vagy szerezzek be állíthatókat?
Természetesen a válaszok számával nő az italmennyiség is.
Sikerült kiderítenem mi a különbség: a vázkiképzés módosulása miatt máshol vannak a felfogatások (kipu,lábtartók) , ezért a 2000 utáni gépekre való kipufogó összekötőcsöve nem jó az azelőttiekre (felfelé ível), de a 2000 előttiek összekötőcsöve jó az azutániakra. Maga a dob ugyanaz. Ezért van a Mivv-nél úgy jelőlve, hogy 1995-2004 (standard level) és 2000-2004(high level). Ugyan ezt a dobot adják a Honda-hoz,Yamaha-hoz, csak más összekötővel. (ennyit arról, hogy a nagy gyártók motortipus szerint készítik a kipugogókat, max hozzáigazítják az összekötőket)
Sziasztok! 95-98 600-as banditon használ valaki Mivv oval dobot? Mi a különbség a 2000 utáni kipufogóknál? A 95-98- asokat "standart level"-ként jelöli, míg a 2000 utániakat "high level"-ként. Ezek már katalizátorosak és az összekötőben van a szenzor? Az összekötő cső azonos méretű és alakú? Olaszból rendelnék és a 2000 utániakra valamiért olcsóbb.
Örök hálám. Megyek és csinálom is. Ha bejött nyáron odagurulok egy üveg itallal köszönetem jeléül.

Mégegyszer nagyon köszönöm!
na akor mokoljad ... szelep befele 10 kifele 15 a suber tüket emeld egyel ... és a 1 . 4 henger piklot csavarokon fél fordulatott kijeb a 2, 3 pedig egy egészet tekerj és meg fog szüni a folyamatos gáznál a dadogás ...


ez most mikulás ajándék .. CSAK NEKED ÉS CSAK MOST Igy elöre meg jött a TÉLAPO
Köszönöm a tippet. A szelepeket erre állítottam: kipu. 0.20 szivo 0,15. Ez megfelelő?
Az még kimaradt a listából. De közötte a csőre szerelt szűrőt kitisztítottam karbipucolásnál.
Az uzemanyag tank is tisztitva lett? Lehet onnan jön a reszleges dugulashoz az utampotlas.
Szerintem itt a lánccserét a vez láncra értették nem a hajtóláncra.
Ha új a láncszetted és ha nincs még, ajánlom az automata láncolajozót. 6e Ft-ból megodható.
"Itt szabolcs megyében nehéz megbízni a szerelőkben..." Ezt meg tudom erősíteni! Nyíregyházán még a kereskedés is megszűnt...
Ezeket én javítottam. Ahogy tudom kerülöm a szerelőket és próbálom magam javítani és megismerni a motort. Itt szabolcs megyében nehéz megbízni a szerelőkben... egyet tudok mondani de ezátal el is van havazva munkával. Van garázsom, szerszámom ezért próbálom magam megoldani a hibákat és tanulni belőle. Mindenféleképpen felkereslek telefonon. Szeretem látni azt amikor valaki teljes odaadással és precizítással végzi munkáját. A motorozás hobbi és ezt kevesen értik szervizelésnél, ezátal is veszett el a bizalmam a szerelőknél.

Visszatérve a hibára. Így jártam meg vele erdélyt. Nem nagy hiba csak zavaró. Gondolom, hogy beállítás hiba lehet. Karbiban találtam hibát első leszedéskor. Sár szerű lerakódást. ( Előző tulaj évi 500 km-ert ment a motorral ). Ezt eltávolítottam de ez után is fent állt a hiba. Ezért vagyok tanácstalan mert egyértelmű volt a gond és pucolás után sem változott a dolog.
Segitség !

vid vissza és mond el a szerelödnek hogy a karburátorban kerese a hibát .................
ha nem találja ... szivesen,,, a szokásos bankok elenében javitom a vasat ....
Azt is most cseréltem rajta kb 3000 van benne. JT láncot vettem.
Lánc mikor lett cserélve?
taschner fórumtårshoz fordulj bizalommal ;)
Sziasztok!

Segítségeteket kérném. Gsf 650 2005. Olyan gonddal küzdök, hogy haladó tempónál enyhén rángat a motorom. Gyorsításnál, lassításnál elhagyja ezt a jelenséget, csak akkor csinálja ha mondjuk simán haladok. Mindegyik sebességfokozatban. Szelepállítás, gyertyacsere, karbitisztítás, szinkron minden volt már de még mindig csinálja. Környezetvédelmi tiltást kiiktatva is. Hátha valakinek jelnetkezett már ez a tünet. Amúgy tökéletesen működik a motor csak ezt a kis zavaró hibát nem tudom megoldani.

Előre is köszönöm a segítséget!
Tasi én nem akartam tökölni velük, mentek a piacra, úgy ahogy voltak.. jóformán még meg se vettem őket, már el is adtam.. nekem csupán üzlet volt, ahogy ott voltak a garázsban, úgy mentek a trélerre...
Legyen....... Elhiszem. Egy felujitott 108 as. Sor hatos vagy v nyolcas motoral. ...mindegy. Kb 3.5 töl indul
Nem titok Zigermayer Norbi az unokatesom. Hát ö aveterán mercik tudora..... Elég szép Nagy merci bontoja is van neki
Otthonra ment el mind a kettő különben, a fekete 2850ért, a fehér 1690ér... persze restaurálás előtti állapotban...