Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az biztos.......... a világ legnagyobb kisautó gyártoja ...a SUZUKI..
az is biztos ,hogy a Toyota el ismerte ,hogy a japán 6 -osok közűl a suzuki a leg költség hatékonyabb ....
a japán motor 4-esek közöt is a suzuki eröforásai a legjobbak ...

mondom ezt Mercedes fanként
szerintem már a 60-as évektől kezdve minden Suzuki
Bandit ugy komplett.Az egesz vonulat mittomen 95-tol mostansig.
Bar fingom nincs miota van bandit csak tippelek.
Az nem csak a 2002 körülieknek volt baja?
Pont mint szegény József Attila....
Ahogy nezem, sinen van a dolog
Fogazas?
Milyen műszaki kínok...? Suzuki Banditról beszélsz ! :-)
Nagyobb a hűtő a GSX-en és két ventilátorral szerelt, továbbá feljebb van fél centivel a lábtartó, és a legfontosabb, hogy a teleszkópszárak feszesebb hangolásúak, de ugyanúgy öt fokozatban állíthatók.

A többit már az előttem szólók elmondták.
Azon van.
ezért jobb a 97előtti gsxf,tele van extrával ezek szerint osztott ülés,középtámasz,,némi upgrade után immár rozsdamentes a kályhacső is
GSXF-en gyárilag nincs középtámasz (sportos megjelenés ill súly miatt). Mondjuk az 1250-ben nem vagyok biztos, a 650-hez külön kellett vegyek, de nem nagy tétel!
Helyesben 650-F-el.
Akkor bocs összekevertem az F-esel.
Nem. Ugyanaz az ülés.
https://www.google.hu/search?q...
Úgy rémlik a leömlők sem króm anyagból vannak az ülése is más nem osztott egyben van.
A műszerfal és a fejidom teljesen más.
Mi a különbség a Bandit 1250 S és a GSX1250F között az oldalidomon kívül? Új árában 350 eFt a különbség.
Miért nem ott? Úgyis eléggé állóvíz van ott, legalább dobhatnál bele egy kavicsot :)
bizony! :)
A bandit.hu -t kérded?
Csak nehogy túl mélyen szúrj, mert ha átütöd a szigetelést, a nyakadon lévő hidroglobusból elfolyik a víz és marad a nagy üresség..........bár a lényegen nem változtatna
Inkabb tuvevl szurkalnam a szemem.