Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én magányos farkas vagyok!
Akkor tedd fel a kezed légy szíves! Nem bekiabálás alapján megy!
Én.
Stácok!
Ki akar gyorsban "Klubvezetö lenni"?
Sziasztok!

Pici segítségre volna szükségem. A MOTOzin következő lapszámának Használtmotor rovatában a Banditról gondoltunk írni, ehhez szeretném a segítségeteket kérni. Láttam, van modellnek egy klubja, de az oldalról semmi infot nem tudtam kinyerni. Nem tudom, ki a klubvezető, esetleg vele össze tudnátok-e hozni, tudnátok-e hozzá kontaktot adni? Kérnék csoportképet, klublogót, valamint válaszokat:

- Mikor, hány fővel, milyen körülményekkel alakultatok?
- Hányan vagytok most?
- Mennyi a tagdíj?
- Milyen közös (nagy) kalandokon vagytok túl?
- Vannak-e rendszeres programok?
- Milyen további előnyökkel jár, ha valaki tag?
- Bármi egyéb érdekesség?

A segítségeteket előre is köszönöm, igazából elég sürgős volna :) A klub oldaláról vadásztam egy email címet, és írtam is kb 1,5 hete, de soha nem érkezett válasz.
Szóval mégegyszer, előre is köszi! :)

Pacsi, V.
Haggyálógva Vászka!
Ausztráliába jártam
Ausztria a kenguruk földje?
Viszont milyen qrva jól tapadhat a gumija, hogy nem esik le!
Vicces a fényképészet.
Mos2 lithium bazisu normal 2es konzisztenciaju kenozsirt javaslom.
En nem szintereztetnem. Inkabb egy jo minosugu festes 2ks lakkal
Sima LIZS-t hasznalok a tugorgokre.
Nagyon szeretem a szintert, de ilyen vazra sosem tennem. Nem javithato, ha valahol lepattan, csak rondan.
Tisztelt egybegyűltek.
A következő kérdéssel fordulnék hozzátok: Szezonvégi nagygenerált folytatok, és az érdekelne, hogy a csapágyakhoz, tűgörgőkhöz ki, milyen kenőanyagot használ? Graffitos zsír, normál kenőzsír, stb. Ill. másik fórumba már feltettem a kérdést, de választ nem kaptam. A vázat szintereztessem, vagy fényeztessem? Érveket, ellenérrveket szívesen olvasok.
Köszönöm.
Már megnéztem!
dicséretes a munkád ................
Tettem fel pár képet a folyamatról...nem teljes részletességgel 2014-2015
Igazán nagylelkű az ajánlat...talán élek is vele...sajnos nagyon-nagyon keveset gurulok (összetett okok miatt) mostanában.
Köszönöm
Ha esetleg Baranyában jársz, Komlón bármikor le tudom neked mérni digitális hídmérlegen. A vizes K8 1250 SA 1 db. túradobozzal pontosan 260 kg.
ohhh
Már csak egy alu 7kg-os gixer váz kéne!
Egyben még nem volt mérlegelve...de mindent lemértem amit leszedtem vagy levágtam és mindent lemértem amit összeépítettem...ebből jött a súly különbség.
20Kg-mal kevesebb a menetkész tömege.
Hátsó keréken mérve 128Le.
Nagyon szépen meg van csinálva!
Megtisztelsz :D
Rendben van a járgány Mennyi ez így most, 210 kg?
ez de szép...