Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tasi, nyugodtan elhiheted, garázsban fellelt állapotban adtam tovább őket...
csak havas...szánkózni megyek a hétvégén :-)
én meg a mindent elhiszek buta zsidó gyerek vagyok

http://www.ebay.de/itm/Mercede...
Tasi, 2000 eur volt a kettő..
De jogos a W108, csak éjjel mán fáradt voltam és elütöttem..
Áááááá lesz még nap.
Az utolsó nap
Jó az idő.
Tudod miért Rudi ? .. mert értesz hozzá .... vanak jó kocsik és VAN A MERCEDES .............. kár vott el tolni ...
egy ilyenre nekem nem volna pénzem .... pedig nem vagyok szegény !
nem értek a mercikhez szóval gőzöm sincs milyen kódjelű de ehhez hasonló állólámpás 630as(?)hoz volt szerencsém,ugyan hozzányúlni nem tudtam mert a motor megfagyott így okafogyott a javítás,de gyönyörű hodály.kár hogy az ilyen régi vasak nagyon kikoptak mára.
Ja, tudom. Én is bontogattam a tank takaró idomait.
Kicsit szereltem egy olyat tegnap, mint a tied. Bazze, az milyen értelmesen van összerakva, minden olyan ügyesen jön le-szét, egy darab torx kulccsal kb lebontasz minden idomot.
No offense, ez w108, nem?
tasikán nemrég pattintottam el 2 db W104-est, egy fehér kormányos 2,8i aut.váltóst.. :-) baxter 15év állás után féktisztítóspray befújkálásával járt(!) a gép :-)
Jónak tuti jó csak az a dob.........Brrrrr alapjáraton még elment,de ha bőgetted.
A másik az a hülye kormánycsutkák,első 2 kanyarban aszittem kiegyenesítem
Le kell rángani testtel.
Eddig csak pici nehézkedés a megfelelő oldali lábtartó-kormányvég picit és már fordult.
Pedig jo ez a forgatosdi, tiltas elott kicsivel tol egy hatalmasat az enyem, de 4.ben siman felveszem kerékre
A 3 hengerest nem is kellett.(amúgy de,akkor megindult)Bőven elvolt 8-11000 közt.
Többek közt ezért is csípem.
Nem forgattad eléggé :D
Pont ez a bugi benne,ha sornégyem lenne bealudnék tőle.
Amúgy mentem cbr 600-al.
Nem akarom megsérteni ataaa-t így diplomatikusan mondom nem az én világom.
Na és? Akkor az enyémből 2 hiányzik, oszt mégis tol
jo van na ... legyen igazad .. nagyon fasza speed meg a mt csak hiányzik belöle EGY HENGER
Ha egyszer mennél bármelyik 3 hengeressel Akár a yamaháéval akár egy speeddel sikítva temetnéd a 4 hengerest.

Amúgy a puposból volt az utcánkban egy átsufnizott platós,na olyat fa deszkás platóval simá elképzelnék egy vörös hengerfeses 2 literes gsi opel blokkal és fehér oldalú gumikkal.
de csak hogy lázsd ........ barátkozni akarok ...
kupét nem találtam neked

http://www.hasznaltauto.hu/auto/wartburg/311/wartburg_311-9507014

érdekes ez a 3 henger vonzalmad ....... mindegy van akinek motorból autóból mindig a szar kell

de ha pl csinálnál egy ilyen kupét ....... nagyot nönél a szemembe .... igaz ez 2 uj triumpf ára

....................
Huhh kettőt is elfogyasztott fater belőle.
Az utsó vattaúj volt az a ledes műszeres tolótetős de lux vajsárga dukkóval,10 évig küldte neki mikor már 3-4 x hengerfejesre tette vett egy nyugati járgányt és akkor ifju titánként a kezembe nyomta a kulcsot hogy tessék fiam.

Szal dúlt a lávcsi rendesen,volt motorkivétel 4-5x,felcsapódó motorháztető fácánvadászat a dűlőúton,kezemben maradt a váltókar megszmlálhatatlan mennyiségben és a többi.

Szal imádtam,a videoton hangszóróstól,polcostól a műszerfal alatt.
Királyság volt.
A nagyfater piacra járt a korallpiros 1500-asával,mikor kitüntetett helyzetben voltunk megkaptuk egyszer kétszer.Na az nem jött be ennyire pedig makulátlan állapotú volt.
Aztán hamar széthullott egy berohadt féltengely adta meg az utsó lökést neki és elpasszoltuk 10-ért a moréknak.
A csóka nagyon sötéten nézett mikor 3 hónapra rá vidáman rákérdeztem hogy szolgál a waresz.