Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az a jó motoros aki megöregszik...
Ez is Zolira illik Ki vagy Te, az önéletrajz írója?
ez éleded leg jobb beszolása
Hát Én mindjárt megzabállak Feltűnik egy csinos hölgy a láthatáron és hogy összekapod magad Ha nem ismernélek, komolyan azt hinném, hogy milyen normális srác vagy
meg szagolhatod a seggem ............butorkeverő
És ha kiöregszünk a motorozásból, susogós melegítőben és makkos cipőben megyünk a magányosok klubjába.

Nemigen.
Általában ez a kubbélet a fiatalabbak mániája.
A legtöbben viszonylag öreg motorosok és már inkább a barátság tartja össze a társulatot nem a márkatudat vagy tipushűség.
Legtöbbje ismeri a másikat személyesen túrakilóméterek ezreivel a hátuk mögött.
Szal az hogy ilyen klikkesedés már nincsen.
Azé viccesen egymásnak esik a társulat némi BMW/európai-Japo Régi vs. Új,bandit (légolajos GSXR és utódai) minden más törésvonalk mentén de nem túl komoly csak vihar a biliben.
Motorozni mindenki szeret,aki akar talál társakaterre,aki magányosan csapat az se gond stb.
A fészen tudok egy Bandit klubot ott tag vagyok, egy zárt csoport tudtommal szoktak találkozókat is szervezni de én még nem voltam egy találkozón sem.
és tudtok valakit, aki klubozik? :) Bandit klub ofkorsz, mielőtt elkalandoznátok :)
A 650-es.
Le lett vezetve na.
Az enyém legalább nagyobb.

675-ös.
Mi kicsi Zoli? Nekem nagy...
Talán szotyi de ő nem klubbozik.
Az egyész társulat tiszta antiszoc.

Valakinek van legalább fészbúúkja?
Itt mindig jó a hangulat kedves wicca!
Ja,Bogyó 2 hengeres én 3 Istvánnak 4 de egyik se bandit csak majdnem.
Györgyé meg kicsi.
anyám!
bocsánat, tessenek má` megmondani, jó helyen járok?
hátmég ha tudnád hogy csak Györgynek van banditja,a többi csak látott banditot messziről.
...eddig jók vagytok...
Valami 1200-a volt.
Akkor nem az eszük jött meg, csak a pénzük....
Én nem nyílatkozom tapasztalat híányában.
Zoli nem jó bandital mentél próbálnád az enyémet...szépen be van játatva van rajta némi extra lóg minden aminek lógni kell egyszerűen tökéletes!
Amúgy a legtöbb "klub tagnak" nem "megjött az esze", és most már leginkább a BMW klubban fociznak?
Akkor neked ezek lesznek a válaszok:
- Mikor, hány fővel, milyen körülményekkel alakultatok?2008-ban 1 fövel, saját elhatározásból alakultam.

- Hányan vagytok most? Még egyedül vagyok. (itt lehet egy kicsit a hangsúllyel játszani...)

- Mennyi a tagdíj? Amennyit a konyhapénzböl sikerül lecsipni.

- Milyen közös (nagy) kalandokon vagytok túl? Nem emlékszem, mindig "eszméletlen" jól szokott sikerülni.... (zacsi-pacsi...)

- Vannak-e rendszeres programok? Még nincsenek...(itt lehet egy kicsit sajnálatra méltóan)

- Milyen további előnyökkel jár, ha valaki tag? Ezt a fantaziádra bízom. Mármint ez a riporternek kell mondanod!

- Bármi egyéb érdekesség? Azt egy másik alkalommal szeretném elmondani...
Holnap reggel megyek egy Komló-Paks-Dunaföldvår-Kecskemét-Szolnokot, este haza. Fél kilenckor indulok. Ha valaki akar, velem tarthat.
A levegőben van.

Bár tény hogy eddig csak Orfű-Abaliget valamelyik kanyarjáig mentem bandittal,akkor se tett túl mély benyomást rám.