Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

elküldenéd kérlek ide: viktoria.kis@smithandmarton.com ? :) köszi!
Szia! Olvasd el a mailedet!


Ha van jó Banditos sztori, az jöhet, a műszaki kínokra is kíváncsi volnék.
...a többit pedig meg sem hallottam
Tényleg, nem tudsz egy jó kormányhínár összehasonlító tesztet valahol?
Néha nézz ra a sportrovatra ha mar sportmotor.hu n vagyunk.
Plane ha holgy a versenyzo.
Több info sose art emberekrol.
Gyalázatos bizbasz
én Jedi-vel már voltam a rádióban is a Bandittal kapcsolatban... Jedi beszélt többnyire én meg imádtam a keverőpulton csavargatni közben a dolgokat...:-D
nekem van, de még titkos... majd ha lejárt a felfüggesztettem akkor nyilvános lesz... :-D
Azt hívják pulykatakonynak is...
Nekem a kormányhínár a fixa ideám
Légy szíves ne add fel ilyen hamar!
Van egy csomó jó sztorink, meg műszaki kínunk! Még egy oknyomozó riport is kikerekedhetne belőle...
Különben is a VFR sokkal hátrébb van a tornasorban mint a GSF...

Mikorra kell a cikk? Nekem már kész van, reggel még óra előtt lemásolhatod, nehogy egyeset kapjál!
Aze elkepzelem a banditosokat mc feliratos felvaros bormellenyben.
Én szinte minden ittasságom alkalmával alapítottam klubot, igaz általában egyszemélyest és reggelre meg is szűnt, de azért alakultak.
a mi klubunk is majdhogynem szétesett pedig kemény volt az IMTF (illegál motor tróger fájter) 3-man alapítottuk az egyik elmenekült angliába a másiknak már másfél éve nincs jogsija mert részegen hőbörögtünk és őt kapták el a szimszonnyal ...aki be akart lépni követelmény volt a beugró pia meg hogy beíratlan motorral vagy kómásan hőbörögjünk azok a régi szép idők.....
Lehet, hogy azért nincs klub mert túl sok volt a tagdíj, ez a Zoli mióta elnök lett nagyon éhes.
Köszi az infot! Az első modell a VFR800 volt, nekik egyébként van egy szép nagy klubjuk. Baráti társaság kinőtte magát :) de ezek szerint itt nem találok választ a kérdésimre.
Köszönöm a segítséget! Ha mégis valakinek eszébe jutna valami, zörögjetek!

Üdv
Én dettó.
Nemrég és lassan.
Én mindkettő...Gepárd csoport forever!De az nem biztos, hogy megérem az öreg kort.
gyorsan kurva rég otta .. érdekes 1988-ba estem nagyot ,, aztán 2001 kisebet nagy zizi-vel aztán megint nagyot 2014 ... most meg kurva nagyott .......

a következö kicsike lesz ?
Van aki gyorsan motorozik és van aki régóta.
te mén nem mész a bmw topikba ? fixi -foxi ujságot árulni !....

van egy barkas meg rakva szagos radiral .... VIHETED ..
én is imádlak .....
mondtam hogy baj van felül.
ez mitől jó?
én nem vagyok öreg ,,, de jó motoros vagyok ... 2 évente össze töröm a motorom ,, hogy legyen mitt szerelni
Szagolja a rosseb,fura egy szokásokat veszel fel vénségedre,ilyenekre gizdulsz?