Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mit tudok elhibázni?
bányászati engedély :-D

tavasszal épitkezünk itt kint, jóformán semmi kötelező előírás nincs, annyi a lényeg, hogy 18 foknál nem lehet kisebb a tető dőlésszöge...
Csak mosolyogtunk, mikor kijöttünk a Építésiügyi hivatalból :-D
van már utángyártottban is kapcsoló, nem olyan vészes az ára...

addig mérd ki a kapcsolót, hogy hogy müxik...
Ügyesen rakd be, mert előferdül, hogy utána az új eszi meg a szárat.
Ez igazából nem kép. Video pause, printscreen, paint, faststone :D
jóu kép
Csúszópersely csere.
Utána kérdezek még ismerősök között, hogy helyileg van e valaki. De ez sincs messze, simán bele fér, köszönöm
Az biztos, hogy tavasszal lesz belőle valami. Igaz én napi rendszerességgel használom, ameddig szép az idő és nincs mínusz, de leginkább csak városon belül :)

A "saját kezűleg megoldható" ötleteket azért továbbra is várom :)
Ha Csanádapáca még belefér: http://www.csrbiketuning.hu
Ha a WSBK-ba jó, akkor gondolom, a sztender kapcsolót is megoldja Csabi.
Úgy szoktam, ellen tartok a lábammal. Nem mondom, hogy mindig, de próbálok figyelni rá.

[78274] Norbu: A visszajelző lámpa jól működik.

[78271] ferivagyok: Sajna a környéken nem ismerek jó szerelőt, de majd utána nézek. A kiméréshez se nem értek, se nincs műszerem hozzá :)

Egyébként wd40-et adtam neki, de nem segített :(
Esetleg valaki nem tud jó szerelőt Gyulán?
Szép idő volt ma
Szimmering?
Az üres visszajelző kapcsolóval szokott gond lenni,lehet,hogy az miatt van.A visszajelző lámpa úgy működik ahogy kell?
Alkatrészre várva...
Én mát többektől hallatom, hogy a kapcsoló tönkremegy...Egyébként mikkor hajtod föl az oldaltámaszt ne enged, hogy a rugó rántsa föl végállásba. A sarkaddal szépen követve finoman fel lehet hajtani indulás előtt.
elviszed szerelőhöz.... vagy ha tudod mit csinálsz mérd ki de az ha jól tudom nem egy sima kapcsoló....
Nos, a kapcsolo sajna tiszta es nincs beragadva... Meg fujok ra ha vegeztem a meloval egy kis wd40et, de sztem nem itt lesz a gond... Kövi?
köszöntem, első körben ezt teszem

[78264] a_kupec: degonosz
Nem merek visszaszólni, mert látom kemény vagy
Nem tud, me a lovakon nincs sztender
Mondj te választ az enyém meg semmisnek tekinthető.
A végére a saját nevét írta és nem azért mert tőled várta a választ
Beragadhatott a kapcsoló,lenn a támasz mögött van.
Talán elég volt neki a sok trutymó ami belekerült és feladta a harcot.
Rá kéáne nézni és kitisztítani.
Utána ha még mindig gond van lehet tovább menni.
Sziasztok Banditák,
Van egy 2013-as 650s-es Banditom.
Olyan gondom van, hogy ugye van ez a bolond biztos megoldás, hogy amikor az oldal sztender ki van "nyitva", akkor leáll a motor, ha sebességbe rakod. Szégyen, nem szégyen, nekem párszor már "bekapcsolt" ez a funkció :D Ma reggel vettem észre, hogy nem működik, simán 1be rakom és el is indulok vele úgy, hogy lent van az oldal sztender. Sajnos tök hülye vagyok a műszaki részéhez, ráadásul itt vidéken normális szerelőt sem tudok.
Hol lehet a hiba forrása? Hol keressem?
Előre is köszi a segítséget/ötleteket.
Zoli