Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tavaj 11 feljelentésem volt ilyen kis mü köcsögögtöl ... az idén csak 4 volt nem szabadna tudnom ,de a fele a konkurenciátol jött

le szarom mindenki véleményét 2500 embernek javitom a gépét és érdekes modon mind meg van elégedve a munkámal .. hát a modorom az hagy némi kiváni valot EZ IGAZ ... de senkinek nem fogom a segit nyalni hogy nálam javitatson ..
Miért, szerinted ő nem tudja?
hat te kurvakemeny egy venember vagy csak egyszer nagyon hogy valamelyik kuncsaftos rossz neven vegye az anyazasodat
Mondjam?
Mi tudjuk!
körülötem mindig zajlik az élet ... az a baj hogy egyrészt még a saját kuncsavtjaimból is el küldöm a kurva anyába a megjátszos kis mü májereket .. vagyunk elegen a földön emberek ...

majd én ki válogatom melyik számomra a paraszt a ,a buzi , a mü köcsög . és ki az akivel jobban leszek és ki az aki pusztulsz gurulsz paraszt .. mert ugye a paraszt csak sülve jó !

szerintem ez álampolgári jogom hogy eldöntsem .. !
Olvasom a vihart, és kicsit örülök is neki. Na nem azért, mert néhányan összekapna, hanem sok véleményt megismerek. Autóban is 2.0-m van, és a következő valszeg 2.5-ös lesz. No nem azért mert csapatok, hanem mert sokkal kényelmesebb, nyugisabb. Már az 1250-es szimpibb is, de azért ne hagyjátok abba a vitát.
Beee!
Egy kulcsot befogtam magamnak, mostmár csak a pontos címedet kell megtudnom
De be ám! Valami lakatot vettem rajta a múltkor a nyári mikulástól.
Ehhez az elismeréshez valami pénz jutalom is jár, de még mindig nem kaptam meg. Benyelted?
Ne tetézd!

Hogy a többiek is értsék miről van szó:
De azért lehet hozzá hűnek lenni
Ne törd magad, NINCS másik oklevél!
Most mire vágsz föl? Doboz nyitásra oldaltámaszról leborulást, tényleg csak a Te motorodhoz lehet rendelni extraként
Néha szünetet tartok és szembesülök azzal, hogy kemény az élet, így visszamenekülök az akaratgyenge bódultságba
Köszönöm a választ és Zöldinek is.
Bevallom nem tudom, hogy ez jó-e nekem. De szerintem igen.
Kérdés ez elég lesz-e hozzá....
Mondanom kellett valami f@sságot, mert kezd kihunyni a tűz a topikban!
"...Aki lángot látni akar, benzint hozzon még! ..."
Hogy a bús tökömben védené már meg a kanyar ABS?
A béjemvé az nem csúszik el falevélen, megvédi a "kanyar-ABS". A béjemvé az simán megkotlik az út szélén.
beesik
Nem mersz páleszezni, hátha beesig egy hivás egy falevélen elcsúszott BMW-stől mi? :D:D:D
javito ez jó neked ?
Felújító szett van a louisban is. Gratula a márkaszervíznek :D
Közben itt találtam felújító szettet:

http://www.rider13.hu/termek/s...