Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van benne olyan is
Beszarás mi volt itt tegnap óta
Én a vitához nem szólok hozzá, mert 0 tapasztalatom van egyelőre. Nekem még a 600 is túl gyors jelenleg (majd ez változik, ha megtanulok motorozni), bár most épp nem annyira gyors, mert áll a szerelőnél.
Meglett az árajánlatom: tömítések a karbiba 11.600 Ft, új benzincsap 40.000 Ft, munkadíj 15.000 Ft.
Na most ezen kellene faragnom. A tömítés annyi amennyi, meg a munkadíj is. Maradt a benzincsap. Bontóban találtam 15-ért, de a bontós azt mondja lehet egy felújító szettel rendbe lehetne rántani a dolgot. A FullGas-ban azt mondják nem létezik felújító szett ehhez a motorhoz. Mi a véleményetek? Egyelőre a 15 ezres bontott csap felé hajlok, de okos érvekkel meg lehet győzni.

Látom az érvelés egyébként is jól megy itt a fórumon.
Az melyik, a főtengelycsapágyas?
van egy elado sv-m, turakormanyos. Igaz 2005os es 43ezer korul van benne
nem ártana kipróbálni mindkettőt mert azért az SV meg a Bandit egészen más karakterisztika
Nem akarok 3 évnél régebbit, valamint kb. 20 ekm-nél többet futottat venni semmiképpen. Ezek azonban már alig olcsóbbak, mint az újak, ezért gondolkodom új motor vásárlásában. Valami nyugodt, túrázós, nyomatékos gépet akarok, ezért is tetszett meg a Bandit. Régebben az SV-vel szemezgettem.
Műmájer meseíró talán :)
Egy 125-ös Honda NSR-t. Még a 2 üteműt.
24 évesen adtam el. Akkor majdnem vettem egy új GS500-at, de hiába adtam el a Hondát júniusban, és rendeltem meg az újat, augusztus végéig nem tudták átadni. Akkor lemondtam, majd úgy alakult (házasság, gyerekek), hogy másra kellett a pénz. Most anyagilag is, és életvitelben is úgy állok/állunk, hogy végre újra lehet motor.
Tudnátok segíteni?
Melyik topickba tudom kérni, hogy küldjék el a jelszavam, mert a tegnapi "D.Roland" nick névre elfelejettem a belépéshez szükséges jelszót-felhasználót, és nem tudok belépni vele?!?
nehogy abba hagyjatok. Anyu azt mondta keveset olvasok, most be tudom pótolni es meg nevetek is kozben
Föl sem fogtad, amit mások írtak. Senki sem kóserolja a saját motorját. Még viccnek is erős lenne egy Banditról azt állítani, hogy a legjobb, legyen az kicsi vagy nagy. Valaki véleményeket kért, akinek meg van az, leírta. Majd az érdeklődő meg eldönti, neki mi volt hasznos azok közül amit olvashatott. Te vagy az, aki nem tudja elfogadni, hogy másoknak lehetnek olyan prioritásai, amit te nem értesz. És a saját igazad bizonygatására még pocskondiázni és hazudni képes vagy...
mindenki a maga vasát kaserolja .. a motorozásban ez a szép .. hisz a motor nem közlekedésre van elsősorban hanem hobinak , mániának , tályakat meg ismerni .. és szerelgetni , szépitgetni ..

abban látom a hibát ,amikor mindegy hogy melyikünk .. el fogult és nem látja be nem ö ul az über faszán .. lehet számára a leg jobb .. és ki tart a motorja mellet .. de én is be látom hogy van gyorsabb erösebb és szebb az ös gigxernél ....

nem takarodzok olyanal hogy pedig nekem elég a 180 ló és nem kéne 230 lovacska mert azt nem lehet ki használni ..
Amilyen csata alakult ki abból, hogy csóri megkérdezte, hogy milyen motort vegyen, még a végén kiderül, hogy Én vagyok itt a legszolidabb
Èn délbe megkaptam a gyógyszeradagom, meg a zubbonyon is lazítottak egy picit...jól vagyok!
jön az ősz lehet a kanyarokba driftelni a lehullott faleveleken vagy már mindenki pakolja el a vasakat ? ( vagy vegyek én is egy 250 es banditot ? )
pedig ép hogy véget ért a szezon ... na és milyen a vas ?
Fokozódik a drámai feszültség :)
Egyetértek...
most miér habzik a szád ? el letük volna itt simán .. te játszotál volna a homokozoba , én meg csodáltam volna
Állandóan magadat és a motorodat fényezed, szinte mindenkit ismeretlenül leganézol.Teszed ezt akár egy kérdés során is!
Gusztustalan,tudatlan ,emberi társadalomba nem illő féreg vagy!
Ezt is rosszul tudod majom...
tudomásom szerint már egy pár forumról ki baszták ,, a kis fényképészt bácsit
Ne aggódj, már töröltettem magam, hamarosan remélhetőleg intézkedik egy moderátor...nekem itt túl "magas" a színvonal....
tombol az intelegencia .. már másodszora kérem .. söt könyörgöm ..

a másik meg inkább evvel dicsekedne mekorát alkoto.. a szakma szégyene és még pofázik .. pedig neki is könyörögtem
https://www.facebook.com/29970...