Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lehet használni de nem lesz híg ?
simán ............................ .. de én 10-nél vékonyabat nem tennék banditba .. igy is log az eleje minden másodiknak
Lenne egy kérdésem... Van itthon egy bontatlan Fuchs lengéscsillapító olaj a polcon de felhsználhatósága 2014.március 30-al lejárt. Be lehet ezt még lötyenteni a vasba? Fuchs Silkolene Pro Rsf 7,5W...
Akkor az en modszerem a helyes,ket honapnal tobbet meg nemigen allt,98%-ban teli tankkal allok meg.,ennek ellenere folyamatos hasznalatnal volt mar aprobb dugulasom,de mindig kidolgozta menet kozben.
sőt a metabond is ... mert csak fém a fémen érvényesiti surlodás csökentését

http://www.vonaker.hu/vonaker/...

millio egy gyártó és millio egy adalék ...
A Xado nyugodtan mehet bele, nem befolyásolja a kuplungot.
Az olajfürdős kuplung miatt ügyelni kell az adalékkal.
hát látam már egy pár motort belüröl .. és az biztos valamit pakol az olajhoz .....
nekem a swift volt ilyen 200 000 km után .uj korátol xadózva mondom meg nézem már a szelep hézagokat .. 200 000 után ilőé....?
apám mind a 16 szelephézag limiten belül és a tengely mint az uj ...
Vagy csak azért tünt újnak, mert az Volt! Lehet kiszedi, mindig a 12 ezres szervízre odavitt gépekböl és az övét rakja vissza!
Mondjuk ez azért nem igaz, mert V tengely még nem Volt a kezében amit ö szerelt ki! A szelepdekli leszedésik viszont szép a bizonyítványa!
kamuzik .......... otthon kisérletezik én csak egy pilanatra de láttam a laboratoriumot
Biztos pesti vizet, de a jobbikból! Vagy házipáleszt!
teszel te bele valamit .... te kis piszok ! azzért nincs le rakodásod
azzon is el csodálkoztam hogy mi a faszt teszel az olajba .. mikor szét dobtam a géped olyan volt benne a V tengely mint ha most csomagoltam volna ki a zsír papirból ....

de el nem árultad .. mi a faszt teszel hozzá ... te kis piszok
Hja, de használsz mostanság adalékot nem?
Ja, semmilyen in-line szűrőm nincs, mikor szétszedtem a karbit tavaly, semmilyen learkódás nem volt benne 7 év után.
Kutyáék is kezdenek bulvárosodni...komolyan, fogok egy endoszkópot, és belenézek a tankomba. Szinte folyamatosan "tele" van. Általában nyakig töltve teszem le motorozás után (nem volt ez mindig így :D ) közben meg ott lötybölődik. 10 év már reprezentatív mintavétel, nem?
15 rugó.Szívom a fogam me sóher vagyok na.15 rugó.
Pinlock a titok :) Az sosem párásodik, kivéve, ha szarul van felrakva
Akkor a gyereket is ültesd ki,vegye át az illatot!
Ez igaz,gondoltam az a kics....tt anno nagyondrága givi x01 tórabizgere jó lessz mert nem párásodik................pedig jobban mint az RS2........de igazából maszk nélkül mind fagyos.
Pécsváradról a belvárosból lesz a rajt. Az erkélyről látom a versenyt
Nem jó sisakot használsz
Nem gáz,Mindig nyomatékkulcsal esem mindennek mert törik ha húzom,MTZ-n ilyen gond nem volt.
De hogy mind a 10 M8-as simán belemenjen az aluba,
Ezek a németek semmit nem tudnak.
Vazz,a szerelés szépségei....
Egy centin kinn a menet a hf-böl.Egyszerüen kijott még anno a kiszedéskor,észre sem vettem csak tegnap amikor 5 percig tekertem kézzel és nem fogta.Maradt benne még egy centi de nem volt hosszabb csavarom itthon.
Ma lett de késön értem haza,reggel beragasztom és tőcsavar marad,anyával és nyomatékra huzom,20Nm-t csak kibir egy m8-as.Ha nem helicoloznom kell.