Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valami olyasmi Egy zacskó vattával simán lebontok egy garázst is akár
A jó öreg alkimista
Gondoltam hogy jó lesz. A metil-etil keton és a dimetil-keton (metil-metil-keton) vagy más néven aceton között olyan minimális a kémiai különbség, hogyha tisztításról van szó, tökmindegy melyiket használod. Ugyanígy tökmindegy hogy metil vagy etil alkohollal tisztítasz le valamit. Csak a metilt ne igya meg a delikvens
Szia!
Technológiai acetont tudtam csak szerezni. Festékboltban rendelhető. 800-1000Ft/l. Csabunak teljesen igaza volt, oldószerként ez is tökéletesen megfelel. Teljesen kipucolható a karbi. (UH mosóval)
MEK-et csak fénymásoló tisztító csodaszerként találtam 6000 Ft/l-ért, de azt inkább hanyagoltam...
Klassz a lánckereked! Mi féle?
Na nekem is kellene MEK. Lett végülis? Esetleg tudja valaki, hogy miben van ami kereskedelmi forgalomban megvehető esetleg valami álnéven? :) A héten kellene.
Egyébként meg Romániát is sújtja a szárasság a hegyoldalt ki van égve a fű.
miert eresztettek le,gondolom nem egy ket nap alatt repedezett igy ossze a talaj?
A jo munkahoz ido kell.
valami repedés van a gáton vagy ilyesmi , pár szakember rág egy csomó rágót amivel majd betömik gondolom a következő 10 évben .... megcsinálják seccperc mint a belényesi utat már nem is tudom mennyi ideje ....
Minek ereszrettek le?
a leeresztett Les-i vízgyűjtő feneke , normális esetbe itt van vagy 20 méter mély víz
bikepics.com photooftheday-gyanús kép!
Nagyon nagy foto,hol keszult?
ezt még én se láttam viszont a szeretlek Aranka meg a letörtétek a tükrünköt már klasszikus
Remélem, hogy szükség, illetve atomtámadás esetén bírni fogja az "500Kg/cm2" terhelést

P.S.: pár napja szélvédőt cseréltettem Nyíregyházán, aztán kiderült, hogy nagyváradi fiatalemberek csinálják majd a munkát. Érted, románok, Magyarba`, ukrán Audit Viszont szomorúsággal konstatáltam, hogy nem ismerik az Open Stage munkásságát... http://youtu.be/INnwxpboe1A
aszittem hogy csak a monyszter meg a dúcse és gabona katica növeli a lovakat
Ez nagyon hoki Tesó
Mer` az állóhelyzetben is +5 lóerőt ad. Ha meg beindítom, akkor már mingyá +10LE
A lánckerékre miért raktál piros felnicsíkot?


a sajátomra eddig DID Regina és CZ ment DID-el nem volt problem se sunstar se jt fogaskerekekkel , a Regina láncom elszakadt fenn a hegyek közt az endúrómon valszeg követ kapott még pár száz kilóméteresen viszont az esjot elsőlánckerék mintha gyorsan kopott volna.... a CZ lánccal eddig még nem volt semmi különös talán mintha hangosabb lenne mint a DID mondjuk az nem opció mert az meg normális árban drágább mint a DID
Hát én megvettem a DID-t. Nem volt olcsó, viszont cserébe szép Le kellett csípni belőle egy szemet, mert f@sz volt a beszállító , és elnézte - az egy foggal nagyobb hátsó fogaskerék miatt csak egy szemmel kellett volna hosszabb. Igazából 102 szemmel is felment volna, csak akkor majdnem végig ki kellett volna tolni a láncfeszítőt, de azt meg nem akartam, hogy későbbi nyúlás esetén kelljen szemet kivenni / új nittelőszemmel újra összerakni.
Nem igazan erdekel az az 5-10ezer különbség. Csak a kivancsisag hogy milyen lehet, mert ugye sokszor van az hogy valami csak a neve miatt drága ez a dc lanc 55000 - 40%... Ezer kerdeztem. Na meg nen kell 3napot varjak mig ide er.

Na meg egy erdekes dolog, tegnap egy szakaszon feszult masikon logott, oke szakaszosan kopott csere. Na de 15km mulva ranezek hog, mi van es mindenhol egyenletes