Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Bandit 1250-esre keresek PLX oldaldoboz tartókat, esetleg dobozzal együtt. Aki tud ilyetet, ne tartsa vissza!
Köszönöm!
Sziasztok lenne egy szakmai kérdésem. A hátsó dobozba be szeretném kötni a hátsó pót-féklámpát. Megvásároltam hozzá a gyári szettet a Givi-től azonban mérésem alapján hátulra csak 5 volt-ott mérek a féknél és így nagyon gyengén világit. Ha közvetlen aksira kötöm akkor viszont jó a fényereje. Van rajta két ellenállás az lehet a hunyó?
Most hoztam el a Simáéktól az telókat. A jó magyar rendőrségünk még mindig nem volt hajlandó lezárni az ügyet.... De a kérdésedre válaszolván, lassan de alakul... :) Jövő tavaszig ráérek.
Hogy áll a vasad?
Koszi a valaszod ;)
Minden esetben megoldja, ha LED-es relére cseréled a gyárit. Ebay-en rendelhetsz. Én is így tettem és két éve tökéletes....
Tuti az a sarga 1000f a krauserekkel
Helló mindenki.

Végső próbálkozás ként írok nektek.
Suzuki bandit 250 lendkerék kellene ha valakinek van vagy tudja mivel lehet kiváltani nagyon boldoggá tudna tenni.
Különben kénytelen leszek bontani:(

Üdv.
még eldöcög öregesen csak legyen hely mert vannak annyian hogy nem lehetne megállni a kilátóknál
Sziasztok.600 as banditomon kicsereltem az indexeket ledesre,na hat az van hogy elegge gyorsan villognak most,angol forumokon olvastam hogy a rele csereje megoldja de nem minden esetben,valaki cserelte mar es vokt hasonlo problemaja? Koszonom,udv Dublinbol ;)
Oszt bírta é a kaptatót a fekete mén?
A túravezetőnket ismerve idén már nem kerül rá sor. Pünkösdkor esélyes, majd szólok. Nagyon félretenni nem kell rá, a RO áraknak köszönhetően filléres karika.
Legközelebb csatlakoznék, akár asszonnyal a nyakamba is, mert ezt nekünk is látni kell!
Pénteken voltam az ingyenes Suzuki átvizsgáláson:
- Nem bontják meg a gépet, csak az általános ellenőrzéseket végzik el, ill. rámérnek a folyadékokra (fék, kuplunk, hűtő). Sokkal okosabb nem leszel, mintha magad körbejárnád (zajszintmérést nem sikerült lebulizni, viszont megolajozták a bowdeneim )
- a gyári alkatrészek kedvezményesen sem voltak az utángyártottak nyomában sem, ki-ki maga dönti el megérie-e
- a kulcstartók is klasszak, plusz bandázni is jó alkalom

Ha másért nem, az utóbbi miatt érdemes igénybe venni, főleg ha már rég látta Suzuki vizsgás szerelő a vasat!
Tetszős, 2-3 évente mindig porondra kerül a Transfogarassal összefűzve
talált süllyedt
Transalpina?
merre brummogtunk ?
V8? Az a kedvenc mercim :D
Nemrég volt két W108-asom... :-)
ok, 3 körül kijöhet...
Sziasztok!
Két év kihagyás után újra szeretnék motorozni és egy 400-as Bandit került hozzám, vezérműlánc szakadtan. Kapott új láncot, tömítéseket, stb... Mindent ami kell. A blokkot már összeraktam, viszont nem nagyon akar indulni. Ha el is indul nagyon nehezen, pár másodperc után megáll. Kompressziót mértem, az 1. és 4. hengerben 8,5 bar, a 2. és 3.ban 10 bar. Gondolom ez a másfél bar eltérés sem egészséges. Szelepek be vannak csiszolva, biztos jól zárnak.
Kérdésem az lenne. hogy ilyen alacsony kompresszióval mennie kellene, vagy valami más baja is lehet neki?
Gyujtás van, karbik ki vannak tisztítva.
Egy hozzåszóló 250-es étvágyát 2,8-3,8 közé írta a tesztemben. Olvasd el.