Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Magyar rendszamos a gep? :O ha kinti akkor szerintem nem fognak buziskodni, uj tank.
Nem tudom mekkora erővel tolatott neki, lehet, hogy egy rendeset lökött rajt. Ha jól látom, a kormány görbült.
Biztosító fizet, de gyári nem lesz a fény, majd valahogy gondolom kiglettelik aztán lefújják valahogy :-(
Egy sima eldőléstől beleér a kormány a tankba..?Jól megtervezték a japók....Ilyenkor elmozdul a kormány vagy elhajlik vagy az ütköző vagy mi történt?Nekem is dőlt már régen gép,de a tank nem sérült.
Basszus legalább a tank ne sérült volna. A többi csak csere és kész, de a tankra hogy lesz gyári fény? Biztosító fizet?
Most látom,hogy horpadt
Úgy értem,hogy nem horpadt.
Szegény moci,vak volt a csaj?Szerencsére a tank nem sérült.
Ma sikerült egy utcabeli csajnak a parkolómban feldöntenie a motorom :-(




Gyakorlatilag elütöttek.
Elestél
Tetszőleges suzuki márkakereskedés...
Három japán vas kevés, az van :D
Az fáj?
No, egyelőre nem helyezted magasra a lécet. Most azon agyalnak, hogy tekernek egyet a titán "futómű" csavaromon, hátha egyszer saját lábamon tudok járni.
Ha tudsz főtengelyt, akkor kérnék szépen egy telefonszámot, vagy e-mail címet!
A bömös is csörömpöl, ha éppen erre izgulsz :)
Bagoly mondja....
Túl egyhangú az életed a megbízható japán vasad mellett, ezért keresed az izgalmakat?
Ja és mindkettőtöknek:
hüjjeszuzukis!
BMW majd akkor kell, ha annyi idős leszek, mint Te :)
Legyen csak meg, kikerüllek gecóóóó :)
Minden nap látok egy jó kis projektgépet, lefotózom holnap :D
Ugye hogy beteg? Ducati meg Béjemvé köll neki....
Ehh: ... szóval legalább másfél hét van még hátra a várakozásból, hétfőn vizsgáztam forgalomból, kedden adtam be a papírokat. Tegnap a kicsi motort eladtam, így az sincs (szerencsére).