Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kösz, kösz kösz!44!
Majd számolj be,a mágneshatásról
Thx!
Sziasztok!
Várunk szeretettel minden banditost csoportunkba illetve a nemsokára rendezett kisebb túránkra. :)
Facebook: Suzuki GSF Bandit Club-Hungary
https://www.facebook.com/group...
Az csak egykedvuen morzsolgatja a kajajat mint egy teve es megy.
Nem izgi de legalabb kenyelmes.
Jo lenne belecuppantani egy 2,0turbo blokkot.
Egesz jo sleeper lenne aluletraval a tetotarton.
Ilyen járgányt kár bevinni a városba,szerpentint meg pályát kíván!
Azért mikor a gastra torokhangon ugratja a kátyúkat,annak is megvan a feelingje!
Valami hasonlot alaztunk tavaly a vaci uton gastra sedannal.
Pedig ez tuti mágneshatás lenne:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ferrari/laferrari/ferrari_laferrari_la_automata-9151551

próbáld ki
Maradj má,ennél a koporsónál még egy motor is zúzósabb!
Úgy látom elköltözött. A Suzuki Plusznál volt, emlékeim szerint..
Én. Nagyon korrekt és nagyon ért is hozzá.
Sziasztok,
Golyo -val dolgoztatott már valaki?
Tapasztalat? Vélemény?
Ez jó,valóban bevállhat
Köszi!
Van egy lámpafejem, de a régebbibe való. Összenézem, stimmel-e átmérőre. Ócó.
Sziasztok!
Keresek a motoromra fényszórót, Bandit 600N 2004-es. Az üveg egy kicsit karcos vagy repedt, szerintem a műszakin már nem menne át. Ha valaki tud nekem segíteni azt megköszönöm (E13 van beleírva az üvegbe)!
Vmi olyat nem tudsz amit magamra locsolok es hozzam jonnek a ketlabu macskak?
Mondjuk ezt a trükköt még én is ismerem :)
Nem B+, sőt, a tyúkszar se robban! Viszont tündéri aranyos kibaszást osztok meg a nagyérdeművel: ha jóakaródnak akarsz szerezni pár álmatlan éjszakát, vegyél egy doboz Valerianát, áztasd be egy pohárnyi vízbe és este locsold be az udvarára. Magyarázat: Valeriana a népi nevén a macskagyökér kivonata. Ezt az anyagot választják ki a nőstény macskák, erre a szagra mennek oda a kandúrok és csinálják a hepajt napokig. Ha van kutyája, mégjobb, mert a kandúrok balhézására a kutyák is elkezdenek műsorozni, a delikvens egy hétig nem alszik
Miért,te nem tudsz?
A Mekgájveren mindig röhögtem. Volt hogy mosóporral robbantott
Szóval mekgájver is :)
lőgyapot lőgyapot ? volt régen egy jó kis oldal az volt a neve ha meg akarsz halni le volt írva benne a robbanóanyagok receptjei mondjuk egy idő után megszűnt .... nemtom miér ?