Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Tervezem közeljövőben egy 600-as Bandit vásárlását annyi a problémám hogy egyenlőre csak A2-es jogsival rendelkezem,ez álltal vagy folytatta veszek ami olyan ritka mint a fehér holló vagy magam folytom le a mocit. A kérdésem az lenne hogy át esett-e már valaki ezen a folytás dolgon ha igen akkor hova kellett neki menni és mennyibe fájt? A válaszokat előre is köszönöm!
volt gs500 am is nekem az is tetszett..... igaz azon elég nagy voltam a fél centi híjján 190 centimmel de sose azt néztem mit mond más , ki kell próbálni és ameik jobban tetszik azt , a 600 bandit meg a 650 SV azért elég más karakter itt is a próbakör próbakörök mondják meg meik a bejövősebb
Igazábol a 600asokat néztem. Azok akkor túl kicsik? A nagy bandita se sokkal nagyobb méretben ahogy néztem...
nagybanditot mondanám ... de azt kívül esik a költséghatáron ... a kis SV kissebb a hornet is még a 900 as se valami nagy
Sziasztok!

Jövőre szeretnék motort venni. A bajom az, h elég nagy méretekkel vagyok megáldva. 196cm magas vagyok, 140kg, es 47es a lában. Súlyom ellenére inkább vagyok maci, mint michelin bábu. A nakedek tetszenek legjobban, bandittal vagy hornettel, esetleg sv-vel szemezek jelenleg. Tudnátok olyan motort ajánlani, amin nem úgy nézek ki, mint majom a köszörűn? A plafon 500-550 ezer jó magyar pengő, h maradjon az átírásra, stb költségekre. Mit vegyek?
Sziasztok!

Jövőre szeretnék motort venni. A bajom az, h elég nagy méretekkel vagyok megáldva. 196cm magas vagyok, 140kg, es 47es a lában. Súlyom ellenére inkább vagyok maci, mint michelin bábu. A nakedek tetszenek legjobban, bandittal vagy hornettel, esetleg sv-vel szemezek jelenleg. Tudnátok olyan motort ajánlani, amin nem úgy nézek ki, mint majom a köszörűn? A plafon 500-550 ezer jó magyar pengő, h maradjon az átírásra, stb költségekre. Mit vegyek?
ja ezt a részt nemrég fejezték be de még mindig szoktak piszmogni mert van mikor rácsúszik a föld az aszfaltra
Igen a Zilaji-hágót párszor megmásztam már nagyon szeretem mert felfelé két sávos ha elrontok egy kanyart még van menekülő út. Azonban még az Élesd, Haraklány vonalhoz még nem volt szerencsém. Gondolom erre az utvonalra gondoltál? link Na majd holnap beüssük!
nagyfalu persze hogy ismerem a legjobb szerpentines út mostanság errefele nagyfalu és élesd között, a határtól élesdig jó de forgalmas nagyfalu után se rossz , ha hunyadnál akarsz visszajönni akkor zilah után lesz a meszes az is jó kanyargó benne van a bandittali videomban
Feri mit szólsz ehhez az útszakaszhoz biztos ismered? link
inkább az alapító tagok egyike de nincsenek túl nagy követelmények és a tagsági dij is letudható pár flakon sörrel követelmények hogy legyen rendszámtáblanélküli géped és merd is használni veszélyes körülmények között.... a legutóbbi összeröffenésen a kishavernek elvették a jogsiját mert megállt a rendőrnek és az alkoholszonda majdnem szétolvadt a leheletétől ....
Feri,te vagy a klubbelnok?
igen , az egyik legrégebbi település itt próbált szemtelenkedni Ménmarót még annak idején , de manapság is sok érdekesség van errefele pl az IMTF (illegál motor tróger fájter klub) ami téli álmát alussza stb
Határ mellett? Nagyvárad környéke?
ejsze nem ismerem őket , itt a határ mellett sajnos nincs belőlük
Feri! Valamelyiket ismered?
Igazából annyi a különbség a kettő között, hogy ami rajta van nincs benne az a mélyítés" amúgy dettó ua.
Hello!

Az lenne a kérdésem, hogy a 250-es banditomon nem ez a fajta olajteknő van ami a képen látható, hanem a sima felülettel rendelkező! Viszont ami rajta van javított menettel rendelkezik, és ha lehet átszerelném a másikat mert azon még gyári menet van. Ilyen amit szeretnék rátenni...
Te kis díszpolgár
Szegény még reménykedik. Majd megtudja, h Apu kimenője a Skanzenig tart.

Bocs, a csavarozas utan most megint fekves, azt raerek a falubeli hagyomanyokra.
Ilyesmi....? :-)
Köszönöm
Tükör.
Ez jó?
Sziasztok.

2006-os 650-es Bandit-ról sikerült letörnöm a jobb oldali tükröt, kép!
Tudnátok tippet adni, hogy honnét lehetne beszerezni egy bontott darabot?

Azt elfelejtettem írni, hogy a tükör eltörött, ezért már nincs meg!
Minden valamire való motorboltban kapható tükörtartós bilincs szabvány 22-es kormányhoz.
KB annyiba kerül mint bárhova fordulnál,bontó,meg ragasztó meg kutyafüle.Nincs értelme KB keresgélni.
Lajosnál.
De ez is jó.