Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szinten zenesz, 10 ev:-)
Lattam ma egy zold 1200s-t, k3 asszem.
5400 km van benne :-)
valami rémlik :-)
UI. akartam kérdezni, hogy a kinai fékcső van elől ~4 misiért...? :-)
Még nekem is meg van, sőt a hurric kipu is az "E" betűs profi kártyával együtt. ,ha emlékszel még....,jól bevált mind a kettő.
már csak nekem lesz lassan banditom itt a fórumban ( 15 éve :-) )
Egy évig kell németországba` forgalomba helyezve lenni a neveden, utána viheted haza...
Én farmer, perforált bőrkabáttal...:-D
:-D Az ilyeneken mindig jót szoktam röhögni kint... általában robogóbérlés után szoktak így kinézni, nagyjából a bérlők fele elbukik.. :-)
Nehéz a fenét.
Rövid értekezést ha kaphatnánk a vízszintesen járó dugattyúk témában?
Nehéz ügy. Belpiacos járgányhoz..
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.

Van egy Suzuki Bandit 400m3 1999-es évjáratú motorom.

Olyan problémám van, hogy a teleszkóp csizmára lenne szükségem, mivel sehol nem találok hozzá valót. Ha valaki tudna esetleg szerezni bontott alkatrészként azt megköszönném. Válaszokat ide várok. Előre is köszönöm.
Szia.A 25,4mm ez minek a mérete.Külső átmérőnek ez elég kevés.
Értem. Köszi
Nem, de ne is akard.
Az az ülés egy melléfogás. A szögletes idom meg hülyén nézne ki a gömbölyű elejével, de your choice ....
2006-os farokidom és ülés jó lenne a K3hoz?
A Saito markolatfűtés 25,4 mm átmérőjű pl....
Én is, úgyhogy megyek is megint :-)
Oké,a Shoxba beugrok.köszi.
Az osszes alu mlutangyartott markolat vastag.
En vettem robira ilyen csilli muanyagkromneoprenes szart olyan volt mint egy lapatnyel.
Nezz szet mondjuk a shoxban.
Végül is nekem a vastagság a lényeg ,lehet,hogy nem is kéne fűthető,csak sima a gyáritól jóval vastagabb.Pesten nincs valami bolt ahol lehet válogatni ezer markolat közül? ?
Nekem sosem volt gondom nyáron vele... A V-strong-ét kell rá venni mert a banditra nincs.
mint egy kinában gyártott wARTBURG LÁMPA......SELEJTESEN