Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Addig míg megyek a bőrruha sem gond.
Pont ezért vettem GT air változatot.Az a sok luk igen jól hűt.
És szerencsére a várost kerülöm mint vámpír a fokhagymát.
De inkább izzadjak mint bőrhiánnyal állva aludjak.
Napszemcsit külön veszek. Robis buksin nem szok lenni napszemcsi. Annyira meg nem alacsonyodok le, hogy lehajtsam a teljes arcot fedő plekót
Szintén zenész, ha annyira pokol van, ott a Grex jet bukóm. Csak abban nincs napszemüveg.
Amúgy a full beöltözés ad egy biztonság érzetet, olyankor bátrabban megy az ember. Nincs ruha, akkor felével megyek.
Viszont rövidtávra lidlis robi sisakot veszem fel. Falun belül. Jó kontraszt a nagy batár gs-en. Ja és sokszor becsatolva sincs. Oh mea culpa!
Abszolút meg tudlak érteni:) Aranyérre meg használj spertit. Nekem helyrehozta, már pár éve tünetmentes.
És még ezt is tudom überelni. Látnál Balcsin vásárolni menni fürdőgatyában sokszor mezitláb (kettőben alapjárat)
Najó, sisak nélkül én se megyek, viszont a GS-en felnyitva hordom. Az se biztonságos, de kell némi levegő. Túl jó a szélvédelme :)
Nos akkor én vagyok a gyáva.
Minimum motoros farmer és kabát,kesztyű,sisak.
De inkább bőrruha.

Bár motoros celebként néha bevillan a rövidgatya.

Csak utána mentem építkezés mellett és halálra szurkáltak a homokszemek amiket szórt a szél bőven.
Sajnos nem tudok mit tenni. Amit lehet, megtettem a védelem érdekében. Van bőröm, van hálós ruhám, téli, nyári kesztyűm. Viszont a hálós ruhával ráfáztam (Shox). A belső hálós anyag annyira kellemetlen viselet, hogy az borzalom. Szúr. Muszáj alá húzni aláöltöző ruhát (így mentem pár hete Dejtárra). Hosszabb utakon így relatív elviselhető, de városban kizárt. Ömlik rólam a víz, megőrülök tőle. Intimebb téma, de nem szégyen, leírom: van egy gyenge aranyerem és ami a hátamról lefolyik, az csípi a seggemet. Pont a seggem miatt is van zselés ülésem. Ez a pokol kánikula olyan szinten rontja le a komfortérzetemet a motoron, hogy az egész motorozást teljesen tönkre vágja. Ráadásul eltereli a figyelmemet a vezetéstől, ezáltal növeli a baleset kockázatát. Kénytelen vagyok ilyenkor bevállalni a rizikót és városban marad a rendkívül óvatos tempó, maximális odafigyelés, mert tudom hogy nincs rajtam védelem. Városon kívül nem látsz pólóban, vagy csak nagyon-nagyon elvétve kis távolságon.
Akarom írni: rövidujjút... Nyavalyás német billentyűzet...
A rövidujjót én még megfejeltem rövidnadrággal és sportcipővel is Így is sütött a levegő. Én személy szerint inkább bevállalom a kockázatot, minthogy ne motorozzak, merthogy motoros ruhát nem húzok 38 fokban, az hó`tt ziher...
De csak ha borul. Viszont ha beöltözik ilyen időben, akkor fél órán belül meghal magától Tegnap én is átmentem pesten 2x oda-vissza pólóban. Még kesztyűt se vettem. És kurvára nem fáztam :)
Pár napja láttam, hogy ujjatlan poloban motoroztál. Veszélyes!
Szerintem igen.
Tenyleg tetszett az a gyenge vibrator, a nyakbaakasztos labrartojaval meg a repcsikhez mert fordulokorevel? En z750 nel mentem tegnap, a szekllab futomuvon kivul kene! A kawa a regi iskolajat koveti vele, 600 asmotor attetelet egy 750 be, aztan csak pislogsz, hogy megy. 6 ban meg 4800at forog 100nal :-)
Utolsó? 10-15 év és abbahagyod?
Az már nekem van (vagyis azt hiszem, hogy rendes)
A mekdonci elott meg barmikor villanthatok.

Amugy 6-8 e minden evben osszejon.4 ev 40 e ez nekem sok.Szinte horror.
Most meg kapok egy viszonylag nagy osszeget a motorert.
Kesobb ahogy oregszik es gyulik benne a km egyre kevesebbet.Es az ujak csak dragulnak.
Nameg ez lesz az utolso.Tobbet nem veszek semmit.
Talan egy veglettekig lom palyagepet.
Netto 8311 eur.Az sacc 2,5 milla.plusz 27% afa mar 3,3 erre 180 regado vagyonszerzes,forgalombahelyezes.
Itthon ez 2,29+forgalombahelyezes es nem kell legalabb 100 rugo plusszt utaznom.
Ennyibol kijon egy rendes motorostura,azt valasztanam!
Nem, megveheted magyar lakcímmel is. Csak akkor magyarországon kell forgalomba helyezned.
Elobb szerezz idot aztan a motorcsere....
https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsf_600_s_bandit-9262294
Az nem biztos,akkor ahogy én számoltam 5 kilóval vettem kevesebbért mint ahogy akkor itthon mentek + adta hozzá még a 2 gyári dobozt.