Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi, rajta leszek
YOSS!

Kívánom, hogy az új motor mindenben az általad előzetesen vártakat nyújtsa, és sok-sok tízezer kilométert problémamentesen teljesítsetek. El kell ismerni tényleg szép jószág. Azt meg lehet tudni végül miért nem egy teljesen újat vettél? Nekem végig az jött le hogy az lesz, mert az a tuti.
Kedves Nachtstern! Te véletlenül nem vagy (vagy voltál) az index fórumon az Ausztriai magyarok csoport rendszeres látogatója (nem ez a pontos címe)? Képeidből ítélve gondolom... :) Kicsi a világ. :)
Én Bécsből vagyok.
Üdv! :)
Sok örömteli kilométert kívánok.
Valakinek nincs elfekvőben 1db ilyen indexe?
Szár nélkül is jó, üresen, de fehér búrával.
Köszönöm!
Semmit nem versz le róla... Ott a lábtartónál szépen el kell forduljon. Egy párszor állítottam már.
Azt én is tudom, hogy mivel kellene, meg hogyan, csak a gyakorlat azt mutatja, hogy a hely olyan kurva kevés, hogy voltaképpen le kellene szerelnem a bal oldali lábtartómat, és még akkor is nekiverem a meghosszabbított körmös kulcsot a hátsó belső sárvédő előtti fekete doboznak, ami azt hiszem az Abs-nek valami egysége.
(Nem vagyok műszaki, ezért bocs.) Azt gondoltam van valami okosság amit már itt kitapasztaltatok.

De azért ksözönöm. Megyek beverek még egy sört...
Van benne elvileg egy körmös kulcs,félkör alakú,végén egy pöcökkel,ezt a hátsó rugó felső peremén található,kis négyzetes lyukakkal ellátott karimába beakasztod és elkezded forgatni,de jó erő kell hozzá,vagy hosszabítsd meg a kulcsot!
A GS-es kollégának gratulálok! Jó döntés volt!

De van egy gondom! Valaki árulja el, hogy a gyárilag biztosított szerszámkészlettel, hogy tudom állítani a hátsó rugó előfeszítését?

Mellékelek egy fotót én gondolkodtam nagyon, de a sör elfogyott, ihlet meg nem jött...
Sok mosolygós km-t hozzá!
na ennyiért már motort is vehettál volna ,vicc volt remélem veszed az adást

túratársaimnak is ilyen van(3db),rendszeresen viszik szervízbe a megadott intervallumok szerint,eddig semmi gondjuk nem volt soha,na jó az egyiken az első teló szimering elszált,de másról nem tudok ill.nem láttam-hallottam,mind a 3db olyan 30-35e km környékén van

sok jó kilómétert vele
fasza apám ..... vigyázz rá és vigyázon ö is rád
Bocs, 4.9 csak most láttam, hogy melléütöttem..
4,8
Az még bejáratós.... És ha nem titok mennyibe került?
Köszi. Majdnem. fél éves, 4000km..
Baleset mentest kívánok hozzá... Vadi új?
Jesssz
Ez már az új vas?
Az eredeti túl nagy volt..
Na most?
Megtettem. De nem jelenik itt meg.
Tölt fel... Fájl kiválasztásánál tudod betarlózni a képet...
Képet mér nem tölt fel?