Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha kint kifizeti az áfát, akkor itthon már nem kell, sztem.
Igen, de az elhanyagolható nagyságú ÁFÁ-t se felejtsd ki.....
+ ÁFA
Srácok itt több a németben élő talán jobban tudjátok.
Ha kinn veszek egy motort az adót nem kell befizetni csak az itteni szokásos dolgokat?

Példa német 0 Km-es bringa 9.890 EUR (Brutto)8.311 EUR (Netto)

A nettot fizetem a cégnek felpattintom a futóra itthon a regadó,forgalmi,vagyonszerzési stb?
Kappa. Egyébként egyetértek, de ez volt rajta :)
Gratula,jó választás volt.Szuper a masina,de a Givi doboz Banditon jobban mutat. (Bocs)
Írtam e-mailt.
én elfekvő készletként vettem több mindent,igy a rajta szereplő ár nem névadó,de van kölön fejem+száram is, erről meg leszedem a fehér búrát mert nekem sárga van-kell, a többit e-mailben

sikikari@citromail.hu csak írj tárgy megjelölést,mert egyébként törlöm olvasatlanul
Helló
Mennyi lenne?
de van, 1db komlett fehér búrával,sárga égővel
Lehet kene csinalni egy tisztitast a by-passoknal, meg egy szinkront utana...
De. Mint sokan innen, én is Index fórumozok.
Szerszámokat én is vettem végül, gyertyát meg a szakirodalom szerint mindig új alátéttel szerelünk és miután behajtottuk egy negyed-fél fordulatot meghúzzuk, majd kilazítjuk és 11Nm-el újrahúzzuk. Én is így csináltam, de mivel magamtól jobban meghúztam volna, így nem voltam nyugodt vagy egy évig :-)
Sziasztok! 1250-es injektoros bandit nem tartja meg az alajáratot csak melegen ,de úgy is 900as a fordulat. Hibát nem ír , injektor tisztító nem segített neki. Komolyabban nem nyúltam még bele. Valami tipp?
Jó, de nekem a gyári betét is még legalább 50%-os. A tárcsa meg kuka...
na végre megvan ! egészséggel nyűjjjjed ! de a bandit akkor is gyorsabb a szerpentinen !
A doboz kappa. De végülis mindegy :)
Kulcsmentes kivitel, váltóasszisztens is van :) Küllős kerék nincs :) Navi sincs, csak tartó hozzá. Nem is értem, mindegy..
Ja, és látom Givi doboz. Zsír, mert a gyáriba nem fér be két sisak
Két dolog hiányzik nekem csak.
a: küllős kerék
b: A nevem a forgalmiból
Amúgy váltóasszisztens meg gyári navi is van?
A kevés km nem garantált ;)
ha oldalsztenderen áll, könnyebb állítani.

Aztán vigyázni rá, kell nekem majd 10 év múlva egy ilyen, kevés kilométeres, nem baj, ha dohányzó
Rajta leszek, köszi
Thx!
Azért, mert így min 600k-t spóroltam, de inkább 800-at, miközben a jármű csak fél éves és 4e-t futott. Gyakorlatilag új.
Ha nem találtam volna ilyet, vagy drágábban, akkor jött volna az új.