Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sokat használtam, nem a legjobb, de amennyibe kerül annyit megér, de ha jobbat akarsz akkor Brembo, EBC vagy a gyári. Nyikorgás mindegyik betéttel bekövetkezhet.
12000.ként van előírva, de levegősöknél ha hajtják nem árt sűrűbben, a karbit meg a szinkronnal együtt át is kéne vizsgálni, de gondolom a szerelőd ezt meg is teszi.
ez
ár..pff fene tudja 7.500.-HUF?
Én most dobtam ki a Ferodót,mert nekem nyikorgott!
Ne engedd a motorod közelébe. A gyari betet nem sokkal dragabb mint az utangyartottak, cserebe fog es nem eszi a tarcsat
És még egy kérdés!
FERODO fékbetétről van valakinek tapasztalata ill. véleménye?
Baja nem lesz a 100-astól, csak semmi értelme nincs.
Az 1.2 Bandit gyújtásvezérlője nem tudja kiaknázni a benne rejlő lehetőségeket.
Karburátor szinkront milyen időközönként kell csinálni?
Most 34600 km van a mociban és a szerelő szerint lehet,hogy ráférne egy szinkron,meg valami bekeverést is kellene állítani,mert szerinte sokat kell járatni szivatón. (ha jól emlékszem ezt mondta.sajnos nem igazán értek hozzá).
Most tankoltam bele MOL EVO NEO benzint. (ez 100-as oktán számú).Ettől ugye nem lehet baja!? Kell valamit állítani a motoron,ha nem 95-ös van benne?
Tudsz róla képet küldeni? A legyártást valószínű meg tudnám oldani.
Mit kérsz érte?
Kellemes Húsvéti Ünnepeket! :)
1 db gyárim van...a másik felét hozzá kellene gyártatni, ha érdekel...
Sziasztok!

Meg tudjátok nekem erősíteni, hogy a Bandit 250-ba(Japán belpiacos GJ74A) 41x53x8,5/9 -es teleszkóp szimmering megy?
Illetve hogy 20mm átmérőjű a szelephézagoló lapka?
Köszönöm!
Sentinel Protect van valakinek? (mármint használatban)
Na KO vagyok.
Mondjuk ha ebay-en meg tudod rendelni akkor marad majd egy tizesed.
MotorStyling-nál

Beletelik egy kis időbe, nekem is hetek alatt jött meg, de elég masszív, minőségi cucc, megéri!

Ha jól emlékszem 40k
Mi az ára ennek?
Hol lehet megrendelni?
Tegyuk hozza hogy egy kenyszer helyzetben az autonal csak ratalosok a pedalra es kesz, kattog az abs vagy ha nem akkor sem kell feljek hogy kicsuszik a motor eleje es az oldalan kell tovabb lassitsak
Jó a Puig is
Ő kicsoda?
Milyen gomba van nála?
Én pedig SHELL Advance Ultra 4T-t használok egy ideje.
Ezt a cikket érdemes elolvasni.
Motortechnika
Vagy dekliket és tankot tarcsiba.

Ápropó mindha lett volna neked RK GXW 525 láncod eladó.

Jól tévedek?
Inkább vegyél conquistadortól gombát, a csövek többségével nem lehet rendesen kanyarodni
Bukócsövet keresek 2005 -ös 1200-es Bandithoz.