Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fuchs Silkolene Pro 4 Plus 10W-50 és nem fogod megbánni.
link
Ehhez még annyit,hogy vészfékezésnél hagyod abban a fokozatban ahol épp vagy és csak húzod a féket mint állat......én mondjuk automatikusan visszakapcsolok és még ráküldöm a motorféket is,ha van annyi idő.
Na,igen.Tegnap sütött a nap,még azt terveztem a hétvégén ki megyek motorral a Louis-ba,mert most akciósan van egy nagyon jó hátsó doboz,jó áron.Aztán ahogy nézem az időjárást,nem mostanában lesz kedvező.Így marad az autós shopingolás.
Motul
Hagyján,de amilyen nyűgös az időjárás lassan a motorozást is elfelejtem....
Vissza állítottam.Egyszerű.A select gombot 5 másodpercig nyomva kell tartani és visszaáll .Tavaly csak két hónapra volt az akksi kivéve,akkor nem felejtette el.
Fahrenheit.
De elvileg csak az usa kivitel.
Allitsd vissza,valszeg ha nincs delej elfelejti a beallitast.
Mivel mérik az angolok a víz hőfokot?!Ősz óta nem volt benn az akksi a motorban és ma végre lejárt a forgalomból kivonás,indultam vele .Furcsállottam hogy csak 37km mutat az óra a lakott területen megszokott tempónál.Nézem,mérföldet ír ki.Oké,mondom ezért most nem állok meg átállítani,jó lesz a kb 35 mérföld.Kiérek,húzom neki,előzök,majd jön egy nemrég kitett értelmetlen 70-es tábla.Kezdek számolgatni mennyivel is menjek ott.Nézegetem az órát és látom a víz hőfok 162-őt mutat! Atyaisten mondom magamban, mi van!Az első kereszteződésnél félre állok,már valami 200-at mutat.Víz nem jön sehol,de mondom most már legalább átállítom km-re.Leállítom,újra indítok,csak 72 fokot mutat már.
A nagy megkönnyebbülésre meg is pakoltam a Givi dobozt 16db sörrel hazafele!
lehet azóta már nem érvényes
tavaly kétszer löktem a gépbe fuchs comp4 10w40 et idén motul 5100 10w40 ment bele kíváncsi leszek majd a plusz 40-be a városba érződik -e valami, mert idáig semmi különbség... mondjuk a motul olcsóbb 5 litert is tudnék venni a fuchs 4 liter árán
A győri hivatalos szerviz MOTUL 5100 10w40.-et rak bele.
Az előző motoromba is ezt raktam.
Nekem amíg garis volt, Castrol Actevo ment bele, mivel azt forgalmazott a bolt. Gari után Motul 5100, a motor és a váltó csendesebb, simább lett és a váltás is finomabb. Motul jobban tetszik a bandinak.
Teljesen jó az 50-es olaj is én is azt használom és a Motul is nagyon jó olaj. Én klasszisokkal jobb olajnak tartom mint amit használtak benne a visszajelzések alapján ez jön le. Részemről én MOL Dynamic Moto 4T Racing 10W-50-est használok évek óta. Nincs gondom vele. Próbáld ki meghálálja a motor és a váltó is jobban szuperál tőle.
Persze vannak itt nálam sokkal tapasztaltabb kollégák.
Várjuk meg az Ő véleményüket is!
Üdv!

MOTUL 5100... 10w40.
A "vastagabb" 10w50-et is szokták javasolni az olajos Bandikhoz.
Tiszteletem!
Tegnap hazahoztam a nagy Banditot végre.
Az előző tulaj,aki egyben az első is volt 10W-50-es Castrol olajjal használta és bár még nem aktuális az olaj csere, én azért le akarom tudni a lelki megnyugvás miatt is.
A szerelő,aki csinálni fogja,azt mondta, ő mindig 10W-40-es olajat használ. Vélemény? Amúgy 2005-ös a moci.
Castrol vagy Repsol olajat vegyek bele? Változtassak az eddig belerakott olajon vagy vegyek olyat,amit eddig kapott?
Suzuki topcase konzol+oldalsó doboztartó, Suzuki dobozokkal (új)kompletten van eladó. mr.totya.one@gmail.com
Ha újat szeretnél, de a helyi kereskedőnél nem tudnál kedvezményt, ők a listaárhoz képest tudnak 10-15% adni./már beszéltem velük/
http://www.kepesmotor.hu/motor...
http://www.kepesmotor.hu/motor...
1,5-2x.............most te vagy titkos............esetleg én nehéz?
Végül is 1.5.-2x-es árból ez is szép eredmény, remélem a szezont kibírja
A konzol Givi 539FZ én 21.000.-Ft-ért vettem A doboz tartó platni, nekem M5M van fent, kb:12.000.-Ft. A doboz ára meg attól, hogy mekkorát veszel rá.
Ugyanolyan motorom van mint neked, csak a enyém fehér.
Jó volt kicsit beetetni.
Csak neked pici belsőség.
Én itt vettem az apróban 30-ért újszerű 46 literes Givi dobozt, leszereltem a kapaszkodót és négyes lemezből készítettem egy tartót.
De legalább nem hazudtolod meg magad. Tőled már ez is valami