Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oké Tima, köszi, ránézek akkor arra is

Esetleg van valakinek ilyen cucca eladó?
Majd leszel még toleránsabb ahogy korosodsz. Engem pl. az sem zavar ha lebirkázol azért mert nem zavar, hogy bárki azt csinál a saját holmijával amit akar.
Helló,

Olyan problémám lenne,hogy a 250-es Banditom megint nem indul.
Pénteken hoztam el a szerelőtől,majd 20km-t mentem vele és másnap már nem indult. Először is azért vittem be,mert ugyanígy egyik napról a másikra nem akart beindulni. Tekert rendesen (új akksi van benne),majd néha-néha durrant egyet. Egyszer akkorát durrant a kipufogó,mint egy petárda,majd fekete füst jött belőle. Elvittem szerelőhöz,megcsinálták, cirka 17.000 pénzért. 4 új gyertyát vittem nekik,azt ki is cserélték. Alkatrészt nem is vettek bele,mert azt mondták minden rendben van. Kitisztították az üzemanyagrendszert,karburátort. Mikor elmentem érte,egyből gond nélkül indult. Utána este szintúgy pillanat alatt indult. Másnap reggel megint beindult,majd leállt és azóta nem megy. Téma ugyanaz.: Nagy durranás,fekete füst. Mikor kivettem az egyik gyertyát,szikra nem volt,a hengerből is jött a füst. Kipróbáltam egy másik gyertyát,azzal szikrázott,de nem indult.
Mikor ment a motor nem fulladozott,alapjárat megvolt,nem füstölt,nyomatékos volt. Valakinek valami ötlete vagy tanácsa van esetleg?
(Benzincsap állásait valaki meg tudná írni nekem? [PRI,RES,ON] mert a szervizben szerintem kicsit félretájékoztattak..)

Előre is köszönöm a segítséget!
Ja, átsétáltam papucsban....
Nehéz volt odatalálni, mi?

Amúgy B ötlet, az euromotor. Pl givi háttámla 12000, kappa háttámla 8000. És ugyanazok a dobozaik, csak ki kell nézni, melyik minek a megfelelője.
Menj el a Shoxba van raktáron nekik minden bisz-basz a dobozokboz és a tartókhoz. Én a platnihoz vettem gumibakokat ami a doboz alatt van Gyári givi 1000 forint körül volt a négy darab.
Hol?
Ha gyilkolja hanem akkor se lesz tobb motorom.
Legalabb van meloja sok szerelonek.
Közeleg a nyitás napja.... :-D Most húzzák rá a grafikát a programra Alkatrészek nagyker áron.... :-) Mindenkinek...
Nem értelek, komolyan mondom. Puffogsz, hogy intenzíven gumit melegítenek, meg tiltásig pörgetik a motort. Ahelyett, hogy gyönyörködnél a felvételen szereplő latino nőstények karosszériájában

Jó volt a kávétermés, van mit elszórni, ennyi a történet. Az jobb lenne, ha gép helyett embert gyilkolna az utcán? Vagy közúton csinálná az állatkodást motorral? Inkább a videókon látható módon vezesse le a feszültséget.

K. István írta nemrég, hogy ismer "utca végi" fritzeket, akiknek az a hétvégi program, hogy kitolják a garázsból a motorokat, aztán BBQ meg sör. Akkor már inkább a színes-szagos brazil verzió. Szerintem.
Gyonyoru szokas. Amelyik ezt elvezi az egy birka a szememben. Semmi tehetseg nem kell hozza, csak szimplan egy barom hogy kepes leakasztani a gázt.
Na ja, egyik citáról lefelé jövet amikor még hatalmas tömegek voltak rendőri felvezetéssel, akkor valami öreg gixerrel állandóan a környékünkön sertepeltélt egy srác aki végig tiltáson járt és durrogott mint az állat, nem mondom zavart, de hát az ő dolga amíg mást nem veszélyeztet......mondjuk a lánchídig jutott el, ott egyszer csak a gépe beállt mint a szög....
Miért? Ha valakinek ez jelenti a szórakozást azzal mi a baj? Nem öl meg senkit, nem lop senkitől csak élvezkedik....ahogy mi is amikor a magunk örömére motorozunk vagy bármi mást csinálunk, mit szólnál ha valaki ugyanígy állna hozzá ahhoz amit Te szeretsz?
Stuntot is gyulolom, na nem a versenyt hanem ezeket a showkat. Mert ott nem az van hogy tehetsegesek es különféle trükköket csinálnak hanem gumit égetnek. Melyikunk nem tud gumit egetni? a sok birka meg csorgatja a nyalat hogy huuu tilt a motor.
Ezzel hütsd le magad! :))) Ezek már be vannak járatva!

( Amíg fiatalon látogattam a motortalálkozók némelyikét, ahogy TSanyi is mondta, mindig volt valaki aki a pár másodperc "hírnévért" képes volt ilyen dolgokra, függetlenül, hogy attól hogy milyen "értékes vagy értéktelen" motorja volt...többiek meg majmolták...mindig volt rá közönség...lehet hülyeség , de ebből nőt ki a stunt...ott sem arról van szó hogy elkrúzolunk a pályán. Fogyasztói társadalom egy kicsit nagyobb étvággyal...amúgy ha alaposan megnézed, kb ugyan az a pár "önkéntes csinálja a fesztivált"... Sok esetben az is el tudom képzelni, hogy egyesek "fizetett hangulatcsináló statiszták", mint az itt a piros-hol a pirosban az álljátékosok. Nyilván ki lehet jelenteni, hogy nem erre lettek a motorok tervezve, de szerintem ezt különböző hang és füst-gőz hatások tekintetében a tulaj tudtára is adják. Kár ezen füstölögni. Széles a skála a 30 évig egy tulajdonos, ha csak fagyizni is állok meg Rodolfoként a kabátujjból előrántott viledával egyből letörlöm, meg a most vettem és már stunt-olok vele között. Étellel dobálózni sem szép dolog, mégis előfordul a koleszben nem egyszer még ha vizeszsömle parizer kombon élnek is egész héten...)
Én csak a komplett szettet láttam náluk 7000 körül,de ha külön is lehet kapni,az király. Köszi a választ!
Miért? Megvette, az övé, azt csinál vele amit akar. Istenadta joguk hülyének lenni
Shoxnál kapható,pár száz forint.Én is ott vettem.
Nem tudom felfogni mit elveznek abba hogy 2percig tiltaso huzza a gázt. A hatukon kene gumit fustolni.
na mit kell hőbörögni ? megvette azt csinál vele amit akar , fel kell ébredni sokan csak ezért vesznek motort , dolgozik szereti megvette hogy mit csinál vele az ő dolga akár le is reszelheti körömreszlővel és felszívhatja az orrába , inkább ezt csinálja mint vannak díszpintyek a faszbúkon közel a negyvenhez megy a simsondicsőítés neki egy rigája van és azért nincs nagymotorja mert nem teheti meg ....nebassza már meg az angoranyúl ..... na azoknak kellene egy veder jegesvizet a fejükbe húzni meg 2 büdös pofon hogy ébredjenek fel
Találtam is egyet: link
Nekem ezzel semmi bajom, igaz egy gépet csak annak tekintek ami: gépnek. Egy ilyen bulin ez nem gáz sőt soha nem gáz, vagy 8-10 éve sok bulit szerzetünk elég nagy létszámmal és éjjelente nem szomjasan , nem ritkán fordult kipuff hangversenybe a csend. Ma nem tenném, de ennek csak anyagi oka van, akkoriban kibírtam volna könnyen egy blokk generált, ma már nem örülnék ennek.
Undorító. Ezek a retkek ingyen kapjak a motorokat? Sorba allitani es leloni oket. Ezek azt sem erdemlik meg hogy ranezzenek egy motorra.