Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocs, lehet elsőre félre olvastam, de második olvasatra ha jól értem nem dobozok, hanem bele való táskák maradtak meg?
Szia engem lehet, hogy érdekelnének a Kappa dobozok. Ha lehet küldenél képet róluk emailban? Köszi!
Üdv
Nincs vlkinek 1200 bandithoz/2002/ oldaldoboz tartója?
Ja, de inkább az ígéreteddel! Miért, menjek ki a hóra?
Valami problémád van esetleg a hozzászólásommal?
Nem tudom mért de én kedvelem őt.
Tök jófej vagy, Köszi!
Elvitték a Bandit 1250 S sérültet. Egy motoros boltos vette meg, akinek van sok alkatrésze hozzá.

Viszont maradt pár dolog:
- egy gyári üléstakaró hátsó ülés helyére. Színre fújt, fekete.
- Kappa táska készlet, az összes gyári dobozba való mérethelyes. 3 db a készlet, 2 oldalsó + 1 hátsó.
Any time :)
Felcsapod a mondjuk a német ebay-t és rákeresel a képen töröttnek vélt alkatrészekre.
-4db index:20e
-faridom: 100€ tól
-lámpa:40€-tól
-lábtartók:100€-tól (konzollal)
-...
..
.
Postaköltség, plusz 30% olyan dolgokra amire nem számítottál, de mégis ki kell cserélni. Amúgy azt veszem észre, hogy 1250-es alkatrészei még valahogy elviselhetöbb árfekvésben vannak az 1200 bandithoz képest a bontott cuccok tekintetében...de nyílván a motor eleje fele haladva azért záródik az olló.
De egy hátulján sérült motort nekem sokkal könnyebb volt anno összelgózni mindenböl nagyobb választék volt, hiszen azok a részek nagyobb eséllyel maradnak egyben.
Thx Zöldi!
Sok lesz az.Egyben van az egész cucc.Nincs külön segédváz.
Vágni kéne és hegeszteni.
És hogy nem e vitte el az egészet?
Ki tudja?
elvileg így néz ki nagyon csupaszon.
Szerintetek mennyiből lehetne helyrepofozni, ha nem sérült a váz?
ja!
Sziasztok!

98-as 1200-es Bandit hátsó doboztartó konzolja passzol a 98-as 600-as Bandit-ra?
Köszönöm az együttérzést, de a haveromé a gép. Szép megkímélt volt mindig a motorja, ahogy a képen is látszik.
Már kinézett egy BMW-t meg egy Hondát utódnak.
A moci felágaskodott, ezért nyomódott meg a hátulja, majd a jobb oldalára dőlt. De aki borult vele igazából nem emlékszik szinte semmire. 1 pillanat volt az egész.
A doboztartó akadályozta meg a komolyabb kárt.
De az biztos, hogy nem hátulról mentek bele, mert előzte a kocsisort.
Szóval találgathattok, meg kizárhattok dolgokat, de akkor is így néz ki a gép és kész.
Sokminden lehet,bar nemez a fontos.
Hanem a matek.
HEHEHE!
Téged szoktalak régebben látni a városban!
Sajnálom ami a Bandittal történt!
Ha egy elcsúszást padka állít meg, az is nézhet ki így
Lehet neki tolatott valaminek a tulaj? :) jó gyorsan futhatott hátrafelé! :)
Nem neztem.
De ja.vegulis eldolt.........miutan megtalalta valami.
Pl. a farokidom az életben nem törik így el, ha rajta vannak a tartókonzolok. Az ülésen is látszik, hogy előre gyűrődött. Nézd meg jobban, csodálkoznék, ha nem szúrnád ki ezeket a jeleket...
Azt nézem én is, hogy az oldaldoboz tartó konzol is elég viseltes, pfff, pedig jó lett volna.