Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezek szeretik fordulaton tartani a gépet.... Végén a kék-fehér megkapta a hozzá méltó bánásmódot...
Arra gondoltam...
Én is meglepődtem, de egyet már találtam, akinek volt (tegnap vitte el a kukás), úgyh hátha...
Mindenesetre köszönöm a tippet, meg fogom keresni!
Keresd meg Conquistadort, leforgácsolja neked, embert nem találsz, akinek ilye van.
Maga a fűtés vezetéke?
Nyilván működik nélküle, talán hideg indításkor több ideig kéri a szivatót ha ki van iktatva.
Én egyébként még megnézném a karbifűtéseket, hogy nem-e zárlatos valamelyik. Vagy amikor le volt húzódva a vezeték nem ért véletlenül testhez?
Sziasztok!

A csatolt képeken látható - givi oldaldoboz tartóhoz való, a gyári ábrán "7" számmal jelölt - kis b.szb@sz alkatrészt keresek , 1-2 darabot. Ha valakinek van elfekvőben, kérem értesítsen, árban megegyezünk!

Előre is köszönöm!
Aham... köszi!
És ez kell ez rá? Gond lehet, ha nincsen rajta?
Az tönkre tehette, hogy indításkor nem volt rádugva a 2 karbira a fűtés szál? Nem figyeltem, hogy mikor csúszhatott le róluk...
Ha jól emlékszem ez egy hőmérséklet szenzor, a karbifűtés hőmérője.
Uraim!

Mi lehet az imént küldött alkatrész?
Forrás: GSF650S tank alól...
Hiba: motor leállít, utána indításkor kicsapta az önindító biztit (15A), utána meg a főbiztit (30A) - ekkor már az önindítóban volt 30A-s.
Önindító hibátlan, mióta ezt levettem moci indul.
Mi lehet ez? Kell ez?
E nélkül müködik, indul, megáll, fékez...

Köszi a tippeket előre is...
Videken letusszentik tizert
Kupeckodunk, kupeckodunk?
Van egy flakon kalyhaezustom gratisz melle!
Bár csak szürke lenne!
...ha valakit érdekel...részleteket privátban (istvanpontknabkukacyahoopontcopontuk)
Oké. Az emailem nyilvános adj meg egy elérhetőséget és keressük egymást.
11-ben meg tudnánk egyezni. Tényleg makulátlan állapotúak. Mintha újak lennének. Feltettem hirdetésbe jófogás + olx re
Jó az az üléspúp!
A gyári üléssel érdekelt volna, de a mostanira tuti nem megy föl.
Egy tizest nekem megérne a két belső tatyó....
Üdv Mindenkinek!

Szeretném a segítségeteket kérni.Van egy 2004-es Bandit 600N motorom ,keresnék hozzá komplett kilométer órát ,remélem tudna valaki segíteni?
Előre is Köszönöm mindenkinek!

0620 554-2825
Oldal doboz belső táskák 12.000/pár (19 boltban)
Hátsó doboz belső táska 8.000 (16 boltban)
Hátsó ülés takaró 25.000 (52 boltban)
Mindegyik Suzukinál lett vásárolva.
Dobj egy emailt a belső táskák árairól. Lehet hogy érdekel...
Egy ismerősöm árul olyan PLX tartóra való dobozokat, 70 ezer ft/pár.
Ha érdekel, megadom az elérhetőségét.