Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lassan elfogy a pilóta pówer hátulról kezdhetek gondolkodni mi legyen , kanyavadászat lapon döntés 2 személlyel brutális pówerkedés játszik megelőzöm a fogszuvasodást is stb van olyan gumi ami tovább tart de nem csúszik ki ha forszírozom ? vagy ne szarozzak maradjon ez ? (egy jó téma hüvelygomba helyett )
Tökfölösleges,ugyse találkoznak.............a körömgombáról lehetne catfight nélkül dumálni?
Szerintem valaki hirdesse ki, hogy melyik hamburgeresnel/csardaban/kolbaszosnal mikor ul le.
A tobbiek meg leulnek melle es megbeszelik a gondjaikat.
Èn mostantól úgy szemlélem az eseményeket, mint egy "elöadást"! Szerintem "müvész szférákban" ezért keményen fizetni kéne, hogy ilyen performanszokat megnézzhess!

Sok estben azt is el tudom képzelni, hogy nekik ezért már valaki fizet!:)

Amúgy meg még mindig "egyenesebb az ilyen frontális támadás" mint dedosok módjára a kibeszélni valakit a háta mögött. Más kérdés, hogy ki kiváncsi bármelyikre is...

"A farkas akár színét is meg tudja változtatni, de a belsö tulajdonságait soha..."
Nemszabad beszelgetni a motorozasrol. Szinkronrol szabad, masrol nem

Egyszer sem szerelni jottem ide, de megis arrol kene beszelgessek mert ha motorozasrol beszelek akkor egy almodozo motornelkuli hulyegyerek vagyok
Most mégis, miről kéne nekünk itt beszélgetnünk? Csak a szerelésről? Nagy részünk nem ért hozzá... Álmodozni meg hadd szabadjon már.. Az viszi előre a fejlődést :)
semmi baj nincs ........... egyelöre én is oda szolok és igen én is szeretem szivni más vérét .... pl ha hülye ......

nem háboru .......... mert le szarom ezt a troll bandát a köbaltás szertelés és a lapom dóőntésen kivűl még az ábrándozás a nagy pályájuk .............. rá ülnek egy forintra és 80 fillér kilog a picsájuk alol szenvednek mint szunyog a viharban .. és csak a duma van .................... ezerszer meg lett volna bizonyitás esélye ............. SEMMI csak a DUMA :: DUMA DUMA

tényleg bele fáradtam nem háboruzok tovább hang emberekell nem jöhetek ki nyertesként egy arc nélküli forumon ahol még a ovisok szakontárok tehecséktelen mindentudok be szolhatnak bárkinek következmények nélkül ...

le tetem a lantot
És befejezik a landrover defender gyártását.
És minden elnyomás úgy, hogy nem lőnek vissza!
Minden háború úgy kezdődik, hogy visszalőnek.
Persze, csak azt írtad, hogy nem üt akkorát mint a Bandit. Szerintem meg igen, csak másik üzemmódban :) GS-en nem ültem, de Super Tenerét próbáltam egy napig. Üléspozíció, kényelem és futómű hasonló, mint a GS-nél. Igazából hibátlan :) Szóval én a Banditot igenis értékelem, de ezek más pálya. És hát igen, ott vannak a szeren..
Ippeg azt irtam, hogy vennek egyet :-)
akkor szent a béke ?
Bele fáradtam a harcba..ez már számomra nem a motorol szol.
. nem fárasztom tovább magam
Ja, igen, majd elfelejtettem. A "ki kezdte?" című eljárás már elejétől fogva felesleges
Tasi, F.Levi:
Miért nem hagyjátok békén egymást? Nyilvánvaló, hogy nem lesztek barátok. Felesleges egymást savazni, ignoráljátok szépen egymást, mindenkinek az lesz a jobb. Nem kell nagyobbat, meg még nagyobbat mondani, nem vezet sehova. Nem mellesleg nem mérgezitek a fórumot, ami nektek is előnyötökre válik. A mérgezés viszont nem visz benneteket sem előre. Béke uraim, az a jövő!
Figyelj, nem érdekel. Te beszélgettél már velem. Nem hinném hogy szóltam egy rossz szót is. De aki provokálja az megérdemli.
Ez nagyon ganyé volt
Itt valaki atlepett a masodik gyerekkorba es annak is a vegen jar már en neked semmi beszamoloval nem tartozom.


Nincs jogsim se motorom. Nem is motorozok es nem is fordulok lapon.
PISI KIRÁLY TE MIKOR DÖNTÖD A MOTOROD lapra ? reggel ..este nap sütésbe ... és álandoan nyomod a vakelt ..... egyáltalán tudsz motorozni ? .... jogsid van ?

a troll haverjaidall szorakozál kicsi pelenkás hozzám ne szolj töbet
Akkor nyilvanosan visszaszolhatok neked, nem? Nyilvanosan mondhatok velemenyt. Es nem vagyok koteles semmi mutogatni neked