Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Koszonom,este megprobalom :)
Bekened fékfolyadékkal a dugattyút és a kicsit (porvédő) valamint a vastagabbat (karmantyú) és két ujjal be fog menni.
Sziasztok.Egy kis segitseg kellene.Teli alom utan a 600 as banditom elso fekjei ugy befogtak a kereket h tolni nem birttam.Szetkaptam a feknyerget,munkahengert es a dugattyu kulso tomitese vagyis a vekonyabb felig ki volt nyomva ahogy a dugattyuk ki be jarnak kitoktak es vissza mar nem ment,ezert szorult.Szetszedtem es itteni(Dublin) honda centerben vettem hozza tomiteseket,kicsit nagyot(12 euro a 8 db) viszont nagyok bele,ma viszem vissza.A segitseg abban kellene h a dugattyuk visszarakasahoz kell tudnom valamit,mivel probaltam visszanyomni a regi tomitesekkel vagyis a nagyobbikkal csak mert a vekonyabb iszonyat allapotban van de nehezkes,mondhatni kezzel lehetetlennek tunt.A stiftek kiszedese ami a beteteket tartja az kesz katasztrofa volt...koszonom a segitsegeteket.Udv Botond.
Üdv srácok!Megtudná nekem valaki mondani, a 2006-os nagybandinak az szürke változatának mi a színkódja?Köszönöm
Számom tudod :)
Udv mindenkinek. 2000-es 750-es görbevázas bandithoz keresek motorvédöt, bukócsövet, vagy valami hasonlót. Valakinek polcon valami?
Szerintem ez michelin szokas, a pure is ilyen volt meg a power is. Mintha sodrodna a kanyarban. Nem megcsuszik csak maszik
Ledobjam Szerdán éjjel az autópálya töltésen, mikor melletted megyek el, vagy a kezedbe adjam?!
15. mellé 16. nak? :)
Ma vettem fel a postán, szépen "húzósan", egészségesen forog.
Lehet megtartom!
Erről majd beszéljünk kissé
bárcsak ennyi hely lenne az autók közt .....
és még csillog is
Fasza,odavagyok a libego vackokert.
Széljelző,tudd,hogy merre mész!
Csak tudnam mik libegnek a kormanyon,kene.
Brrrrr,negyed ilyen tempónál is félnék az autók között.....
Meglátod,ha nem jön be el is lehet adni.
Láttam olyan videót, ahol nem jött össze ez a mutatvány. Talán valaki rá is nyitotta az ajtód, de lehet hogy csak beszűkült neki. Ott flipperezett szerencsétlen, szanaszét törte magát.
Az van hogy már megvan a 2-es, csak fel kell tenni. alkalmi vétel volt, nem hagyhattam ki. A 3-as tényleg jó elől.
Az a k.r.v.: Lehet gyakorolni!
Csak powert használok előre. Egyszer pont csöves voltam, és feltettem egy használta pr2 szettet, az elejét elég sebesen ledobtam, féktávon simán nem volt jó. És ha befékezel kanyarba (nálam előfordul néha, hogy elmérem) akkor a power kanyarodik, a pr2 meg addig nem , amíg nem ereszted a féket.
Inkább vegyél PR3-at,azt jónak éreztem!
Az elejét sem sikerült megcsúsztatnod féktávon? Arra szoktak panaszkodni.