Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mutas már a pofádon kivül.......... valamit pisi király
ez itt egy nyilvános forum .. pisi király


Megint senki nem szolt hozzad aztan probalod lenezni azt hogy mas is motorozott rajtad kivul. Ilyen ember vagy te
ne feled .................... találkozunk még mi ............ [O25
normálisan beszéljél mert nagyon hamar megtalálak
Bt023 van rajta kicsit elvetemult a srac
Te lehetnel egy igazi példakép... Csak az a baj hogy egy vilagi csicska vagy
Lassan majd belehúzunk ám....
Ez az amit nem lehet győzni,ami tapad az kopik,ami nem annyira kopik az kevésbé tapad,nem is a ledöntéssel van a probléma,kigyorsításon tud mókázni a legtöbb gumi.....
Már aki!
elmult két hét 1780 km tetem az öreg gigxerbe .. és 24 motort javitotam ......

mig TI még mindig monitor motoroztok és peremig döntitek a bilentyüzetett ............ tita röhely
Mindegy, mert nem nagyon hiszem, hogy belátható időn lenne annyi pénzem, hogy csak motorra ennyit költsek. Lottót se nagyon veszek, így eléggé esélytelen, hogy rám köszöntsön 40-50 milla :)
Azért úgy ird, hogy a motorra és a vásárlást követő szervizekre :-D
Szia!
Hat nem jutottam semmire a mocival, igy korbe telefonaltam haverokat es ajanlat alapjan jovo heten viszem a Suranyi Zolihoz Godollore. Mar csak remenykedni tudok, hogy nem fog nagyon fajni.
Azert koszonok mindent.
Jo gumit kell tenni arra a motorra Ati elottem a bmwt peremig dontotte, en mivel ki tudok ulni nem ment peremig de se nekem se neki nem csuszott sehol az abaliget-orfu atkoton szinte leert a szelepfedel vedo a bmw-n
Azért túlzottan nem ekézném a GS-t. A BMW Intenzív tréningen Kakucson Mackó ezzel vezetett fel és az első pár kör után elkezdett csapatni. Azért tud az menni a pályán is. Oké, nem tudott ellépni, de megelőzni sem tudtam, rövidek ott az egyenesek. Szóval szerintem együtt lehet azzal élni, ha lenne annyi pénzem motorra, akkor én vennék egyet
Tegnap du. voltunk, ha hamarabb szólsz megkérdem.
A helyedben rájuk csörögnék, tuti megmondják
Sziasztok.

AMTS-en volt valaki a revolutionmotor.hu standjánál?
Volt/van valami kedvezmény gumikra?
Én egy pár Michelin Pilot Road 4-et vennék, de vidéken lakom, nincs lehetőségem elmenni a kiállításra.
Télen? Tegnap is riszálta a hátulját a sok poros úton,meg picit keményre fújtam az első gumit,nem volt az az atomstabil érzetem féktávon,de egy szónak is száz a vége,még mindig élvezem a motorozósdit.

Magyarhertelendi átkötőn ralis Ford Fiesta szembe,megfordul,megelőz,mire leérek újra szembe jön....
átugrottam horvátba is,visszafelé Orfűn az út szélén meglátom Csabu motorját,megállok,nézek befelé az erdőbe,már éppen galoppozik kifelé egy nagy szatyor medvehagymával... a lényeg,hogy el kell indulni,akkor mindig történik valami.
Csak nagyon zarojelben, szerintem sem ut akkorat ,mint a bandit, de szamomra mar boven az eleg eros kategoria. Telen tan egy tankot jartam ki, azt a kacsazast, amit muveltem bazze...
Abban viszont semmi élvezetet nem találnék,inkább küzdök a technikával.
Ha tovabbfejlodes lesz robotmotoron kene ulni ami helyetted vezet
Kipróbálok majd egy ilyet.
Hágókon már próbálkoztak meglépni,1-esben állva hagyom a bandival,pedig lóerőben,nm-ben is 25%-al erősebb,még könnyebb is az őskövületnél,szóval külső szemlélőként még nem győzött meg.
Ismerős 1200rt vizesre váltott a léglajosról,azt mondja,hogy a légolaj jobban kanyarodott,és itt 6 misinél drágább cuccról beszélünk.


Ma kigurultam végre,kellett vagy 150 km mire kezdtem tegeződni a technikával,az autósok még fogalmatlanok,az utak porosak,van még hova fejlődni.
Ha el is felejtené akkor azt felejtené el amit ráírtál, de igazából azt sem no meg vissza áll alapra (bár ezt nemrég cáfolta hozzáértő mondván, hogy itt eprom van amit újra lehet írni és az nem felejt áramkimaradásnál sem. a 1250-nél volt egy hiba amit a tps okozott, de azt kiméréssel meg lehetett oldani, 650-nél nem hallottam róla. Mondjuk az injektort nem takaríttattam volna ki ultrahanggal, nem igazán lett jó utána amikkel találkoztam.
Szívesen veszem, ha megírod, hogy el lett hárítva a hiba.
Koszonom a segitseget.