Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még adok a plexinek egy esélyt. Majd esőben kipróbálom, mennyit véd. Ha nem ázok el tökig, akkor marad a motoron. Egyenlőre nappal szépen árnyékolja a GPS-t, így valamit látni is lehet belőle.
Rodeo ride suzuki, alvazszam legyen
Korbe is motorozlak
Hello! Véleményt szeretnék kérni egy suzuki bandit 600n-ről lenne szó 1995-os évjárat és 499 e ft hogy ha ugy kerülne ra sor megérné e megvásárolni a motort vagy nem?! 41 e km-ert ffutott,valaki esetleg valamilyen véleményt ha tudna mondani annak örülnek:)
ahogy én látom :

40 éve motorozok ..............
kb 30 éve szerelek ....................

a motorom elég jó és erös .......................

jönn LEVI .............

ö 600 hokuszpok motorjával engem körbe motoroz .. és ezerszer jobban motorozik mint én ..................és a hatszáz a király ... de mégis vesz magának egy 1000 kerepelöt ..... na persze ez után a hatszáz ... egy nagy szar .........

aztán már fel ismeri a 10 villás kulcsot és azt hiszi be leledumálhat a nagyok dolgába ..... ki oktatni probál O tudásal és tapasztzalatal ... és sajnos el jutunk oda ....... hogy nekem kell szabadkoznom ....... és meg védenem a saját szakmám ..
mert pisi király már nem csak jobban motorozik nálam ..

már a szereléseimbe is bármibe bele tud kötni ...

nekem az jönn le eböl ........ hogy semmiben nem tudom fel venni a versenyt F Leventével ..... ha bele szakadok akor sem ..

nem is idegelem magam tovább ..................
Jo fej ez a Tasi csak ne haborogna mindenert
KO hogy megint ugyanaz.
Feleslegesen húzzátok egymást, soha nem fognak közeledni az álláspontok...így fórumon keresztül biztos nem.
Söt minden egyes alkalommal csak lejjebb és lejjebb csúszik a színvonal...
én is fejlödöm ..................... tanulok Levitöl
még ki sem jöttem ................ tanulnom kell töled ...... hisz olyan jól nyomod a dumát
Nem bántom! Nem is tudnám bántani!
Kevesek egyike aki bírja a kritikát, tisztában van képességeivel, és képes a fejlődésre is! Vagy nagyon jó színész!
Húúúha úgy érzem már átmentél oviba... hozod a formádat

Ezért teljesen felesleges veled beszélgetni, nem vitázni. Még beszélgetni is felesleges.
igazad van ... megvilágosodtam .............. te vagy a sztár

be iratkozom hozzád valami szemináriumra .......

mesélj még olyan jó olvasni ....
De Te még mindig buta vagy. Mivel nem szerelek itthon ezért nem is hozhatják hozzám a motorokat. Ezt már leírtam csak a kavintont elfelejted beszedni

Nem kapom fel a vizet. Ismerlek. Van egy véleményem rólad de nem hangoztatom mert felesleges. Beletudnék kötni a videóidba hogy azt miért is úgy csinálod, akár a szinkronnál de tudom hogy felesleges mert veled beszélgetni nem lehet. Te csak azt ismered hogy "ez egy szar de neked jó lesz" "ennyi meg egy bambi" és a társai.

Elhiszed magadról hogy te egy isten vagy mert nem tudod felfogni hogy van más szemszög is...
Csak a vérnyúl, én próbáltam többet,de mindnél volt turbulencia
Sziasztok!

Meghozták hozzám a Bandit 250-es japán belpiacos motort(1996-os). Ma szétszedtem. Termosztátot honnét tudok szerezni hozzá? Valaki kihagyta a szerelésénél Valamelyik másik motoré jó bele ha ezt nem kapni?
Köszönöm a segítséget!
nem kell fel kapni a vízet ... mindig fáj az igazság !

olyanokat ne irjál higy tudsz szinkronizálni ....... mert nem igaz esetleg tudod hogy melyik csavarokat kell tekergetni ..

ha tudnád ? a környék motorosai hozzád vinnék a vasakat .. de csak a még butább motoros cimbiknek tekergeted nagy hozzá értésel a csavarokat ...............

Frecskával már ezerszer ki beszéltük 100 ból jó ha 5 szerelö lesz a töbi mind olyan mint te ..... nagyon ért mindenhez ,, kibaszot jol motorozik ..... mindig az a leg überebb motor ami ép a sege allat van ... ÉS HATALMAS az ARCA még Tasinak sincs akkora
Gazdik elfogultak,nagyon.
Ja, mentem maxi vernyulas nc700 zal, az zajos volt, de elviselheto
Mint fo plexifob, ki tudom jelenteni, van megoldas. Letezik olyan plexi a legtobb motorra, ami majdnem olyan szelcsendet biztosit, mint egy naked. A baj az, hogy ez magassag meg sisakfuggo. Pl ultem fjr-en gyari plekoval, majd megmakkantam a zajtol. Ultem masikon puig plekoval, kellemes volt. R1200rt gyarival szornyu, k1600gt szinte tokely. Deauville magas plekoval rettenet, vfr vtec magasitott givivel, magas kormannyal maga a zen. A gazdik mindet imadtak:-)
Barmilyen negykereku aminek ep a szelvedoje.
Amugy meg meg kő szokni.
Vagy hatalmas plexi vagy semmi plexi. Es az a legjobb ha teljbe kapod a szelet, ugy nem rangatja a fejedet semerre a szel
Ezt beszeld meg Lecsoval! Arcod egyre nagyobb van

Az a szerencse hogy rengeteg modon lehet egy motort szerelni jól. Termeszetesen te elhiszed magadrol hogy csak az a jo amit te csinálsz. De nembaj. Masok latjak a videokon hogy nem biztos hogy mindent jol szinalsz. De levagy szarva mert isnerunk innen a fórumról.
Ha nincs plexi