Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a gyors válaszokat ,urak vagytok.Az a helyzet,hogy most hoztam el a szerelőtől.Teljes nagy szerviz volt,gyertyák,olaj+szürő,levegő szürő,fuvókák cseréje és ugye ezzel járt egy szinkron is.Igazából már elötte is érezhető volt az alapjárati egyenetlenség.Erre volt a válasz a fuvóka csere,de nem pont azt kaptam amire számitottam.A gyertyákkal azért futok még egy kört.Köszi még egyszer!
Elöre is ki nagyot.......gyertya
....trafokábel szelep tul be tekert pilot
a kezeddel nézd meg meik kipu a hidegebb abba a hengerbe próbálj egy új gyertyát , persze ne akkor mikor már piros
Keress egy pót gyertyát, aztán lehúzogatva a gyertyapipákat, nézd meg hogy melyik az, ha erre gyanakszol. ( a lehúzottba dugd mindig bele az 5. gyertyát).
Mikori és milyen a gyertya?
Ne hogy
Háboru legyen szerintem ha a félnetétett kelvára cseréled és huzol a láncon............javulni fog az alapjárat
.......a karbihoz
..ne nyúlj. az már faszán be let fuvokázva
Mit mire cseréltetek, milyen konfigot raktatok össze? Magatok csináltátok?
Nem hevült túl egy kicsit a szinkron közben a erőforrás?
Mintha néha egy henger kihagyna
ez most mi hogy nem az igazi ? alapjárat helyett hazudozik ? túl kicsi túl nagy ? ingadozik ?
ha jön valaki és ezt meg ezt kellene csinálni a gépen , de ahhoz ne nyúlj mert az már megcsináltam akkor az a legelső amit meg kell nézni .... tegnap is jöttek egy seggbosszantóval hengerszettcsere pikk pakk dobom széjjel a dugót fordítva rakták bele stiftek elkopva kipufogónyílás környéke szétkopva állítólag szakműhelyben volt javíttatva, fúratva ott tettek bele új dugót habár meg se lepődök mióta láttam az exyamahába is fordítva tették be az 5 zsebes dugattyút persze csak az egyiket ....
Hahó! Látom ismét megy a "szájkarate" .Lenne egy kérdésem,1,2-es Bandikán átfuvókázás és szinkron után még mindig nem az igazi az alapjárat.Gyakorlatilag arra gondolnék,hogy a gyújtás környékén lehet valami.Határozottan idegesit a dolog!Valaki járt már ebben a cipőben?
Bármennyire, ártatlannak véled a beavatkozással kapcsolatos megjegyzésed, és hiába nem neki címezted, betalált. Mivel némi köze van hozzá, hiszen ö javította ki az ordas nagy hibát, amit előtte elkövettek.

Itt jön be, hogy ki mennyire alapos, hiszen zöldi sem ma kezdte, és vakon hitt a "okos" fúvókákban, egy felületes "szaki" nem "misztifikálta volna túl", bele sem nézett volna. Ha nem érzed, nem érezted a súlyát az odavetett külön bekezdésednek (melynek néhány kérdőre vonó másik hsz. az előzménye) akkor legalább utána érezned kéne, kellett volna a reakcióból!
Az itt megfordulók nagy többsége képes lenyelni az esetenként arrogáns , lenező magatartást a béke kedvéért a felesleges konfrontálódás elkerülése végett, mert látta már előtte, és tanult belőle, hogy nem vezet sehova...neked mégis sikerült újra belebonyolódni.
Ha itt mások előtt nem kívánok műszaki zsenialitásod felfedni az arra kíváncsiak előtt, simán megtehetnéd, hogy más formában próbálj meg érvényesülni...
Szóval lehet, hogy ártatlannak tűnik egy kívülállónak posztod, akik ismeri az előzményeket, annak szerintem nem olyan nehéz azt mégis egyszerű provokációként azonosítani, mivel ez már nem az első csörtetek, melyből sokan mások már levonták a tanulságot, de néhánynak még mindig nem sikerült.
Pisi király
Szerintem. 180..... 200 ig. Élvezetes. a küzdés. de az idom a plexi. Nagy sebeségnél esöbe. Nagyon hasznos
Ne haragudj hogy meg. Kérdöjeleztem. Azt a ki jelentésed


Tudok szinkronizálni... De nem adok nagy jelentőséget néki
bocs.....oszad a hozzá értésed. Sajnos néha mem tudom magamban tartani a véleményem....
Igazi nagy duma gép vagy és elhiszed magadrol. ......mások fikázása. Na ez az eröséged. jol mondják. mutas a pofádon kivül valamit
Valszeg en vagyok a hulye de mert baj a szel egy motoron?
Sztem banditon csak a vérnyúl válik be turbulencia szempontjából,ha csak nem vagy mélynövésű..
Olvasd mar el hogy kihez szolt a kerdes es mi volt az nem értettem ha o beszinkronizalta akkor niert viszi el egy szerelohoz. Erre ő itt hepciaskodik a semmire, te meg ujra probalod védeni.

Ha en nem forumon probalok elmelkedni akkor nem is tudom hogy merre van az elsokereke a motornak. Ertem en.
Hagyd. Küzdjenek meg egymással. Ha állást foglalsz, akkor előbb-utóbb valamelyikkel harcolnod kell.
Japánból
"...Nem szóltam hozzá..."

Én erre gondoltam...és tök mindegy hogy nem címezted neki direkt...
...de mindegy mert deja vü van...ilyen kibújós jeleneted már szerintem volt itt...

Megint mondom, mutass valamit! Nem kell vele szemben, ellene...csak hogy mondjuk mód legyen máshova kategorizálni, mint ahol most vagy. Ha nem kívánsz élni a lehetőséggel, akkor meg fogadd el a skatulyát, hiszen te sem teszel másképpen a célpontoddal.
A masodik reszhez pedig annyit hogy sportnotor.hu oldalon nem lehet komolyan beszelni, mert ha en barmit mondog az ugy is baromsag, bezzeg amit o ir na az a tuti. Ennyi. Ugyanazt eljatsza millioszor.
Te meg a f..nak ugrasz.
Hagyd úgy.
Ilyen.
Lépd át bármi HSZ-ét.
És nem lesz feszko.
Olvasd vissza hogy ki kezdte a stilust megint. Nem szoltam hozza, o kezdett szidni de ezutan sem ocsaroltam. Tiszta tenyeket irtam le amik szemelyesek voltak. De szakmailag nem bantottam.

Nem is fogom bantani mert ismerem mar tulsagosan. Van akivel lehet beszélni hogy SZERINTEM miert nem jo ugy vagy hogyan CSINALNAM. De o nem az az ember aki fel tud fogni ilyen szavakat.
Èn nem kívánok pálcát törni senki felett, de olcsó játék amit néha előadsz. Könnyű kiismerni, hogy kinek mi a gyengéje, mire ugrik, pár alkalom után, és hogy ezzel ütöd el az időd, hogy ezzel szurkálsz, csak hogy csinál egy kis vihart a biliben...és szívesen venném, ha valódi szakmai kritikát adnál elő, hátha tőled is lehet tanulni, de pl röhögni az másik topikban, hogy döngölt föld a garázsban dolgozik, hát ez nem az...

Tasi meg hülye, hogy felveszi mindig ezeket az ovis támadásokat, és egyáltalán reagál rá. Nyilván másképp ís alakulhatna, ha mondjuk néha te is mutatnál valami produkciót, nem csak mindig a kritikusok oldalán foglalnál helyet, mert abból itt van bőven.
Persze semmi közöm hozzá, csak jó lenne már néha máson is szórakozni...