Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja és nincs nehézség.A gép vezethetőségét,könnyedségét,teljesítményét,kinézetét most is imádom,bármikor elindulok vele felderül a napom.
Ha a vízpumpa megoldásra kerül ugyanúgy elindulnék bármikor 4-5000-es túrára.
Pont nézek egy 6-8 részes daytona blokk szétszedést ahol elszállt a főtengelycsapágy.
Lehet tanulni belőle mi hol van és hogy kell nekilátni.
A kis programodal nem tudod indítóztatni ?
Picit ránéztem a tényleges adatokra.
Street nincs szétszedve tartóstesztre így azt nem találtam.
Megnéztem a 800-as mérési adatait.13,25 bar a leggyengébb.
A másik kettő 14 fölött van.
Viszont a street gyári új adatait a haynes 10,3-12,4 bar-t ad meg.Ezek még a legjobb felett vannak.
Ennek fényében azért nem perdöntő de még jó agyok.Viszont fogok mérni midenképpen.Még a pumpa előtt.
Én nem igen aggódnék egyenlőre a nyomásadatok miatt.
Max annyit hogy bármi szenzort lehúzok az ECU nem engedi menni az önindítót.
És így picit nehezebb a légszűrőház és gyujtógyertyák nélküli indítózás.
Tuti van valami vajákos trükk erre is én egy spec gyári műszerre tippelek ami nincs meg nekem.
Arra itt vagyok én
Tényleg ne legyél már tompa! Bírom a szivatást szóban, de soha nem örömködnék a nehézségeiden!
A heceles.
Mas jargany mas ertekek,mas minden.
Mi nem jön be, a Tiger?
Egy tiger 800 nak ami meg mindig gyari erteken belul van.
Szep proba de nem jon be.
Most minden szivatás nélkül, de azért az 50000-es teszt henger kopási értékei elég lehangolóak voltak. Ez a közös tengelyes víz-olaj pumpa is a súly-költség csökkentés következménye. Remélem megfejted
Ha már így közelítünk a deal felé, azt elfelejtettem a feltételeknél, hogy az egyik hostes lánynak beajállhatnál kötelező jelleggel/asszony most ment ki a konyhába ezért csak most írom/
+ minden rendelés mellé guminő csomagolva for free
A német aldási árból bőven lehet kedvezményt adni.. :-) belefér az all incl. is....:-D
Hétvége felé jön egy tétel a maradék 5 O gyűrűvel és egy komplett fejlesztett olajteknő tömítés,relief szelep meg a franc se tudja mi van a hulladrága készletben.
Le kell ellenőriznem a pumpa olaj részét hézag tűrés ügyében,eltakarítani a cuccot és felszívni magam hogy kicseréljem.
Tényleg, víz-olaj pumpa project-tel jutottál valamire?
Ennek a következők a feltételei :
-meghívó a nyitó bulira all inclusive
-folyamatos beszer ár + 5%-os kedvezmény
és már el is csábítottál
-
én törzseladó akarok lenni.... :-)
Na de Te törzsvásárló vagy
van egy jó domain-em eladó hozzá... ebayshop.eu :-D
Tudom, hogy csak rendőrnek, de az bőven elég.
Viszont ha így megy, bizonyisten ráállok a nagyüzemi ebay-es csalásra. Ha országon belül nem tudják/akarják megtalálni, akkor innen teljesen nyerő vagyok!
Bankszámla alapján csak rendőrnek adnak ki adatot és lentebb írták fél év és megszüntetik az ügyet.
Cím esetleg?
Adott egy német bankszámla, müncheni székhelyű banknál. Kamu adatokkal nehéz bankszámlát nyitni, főleg német névvel. Ha ez alapján se lehet valakit megtalálni, akkor sehogy...
Vagy direkt kamu adatot adott meg.
Amúgy érdekel hogy tudod kivasalni belőle a cuccot vagy a pénzt.
Nekem a 350 forintos kulcstartó is megjött kínából.
Nem.

De volt egy ebay törvény, amikor 50 pozitiv értékelés alatt csak és kizárólag paypal-el lehetett fizetni, aztán egy emberjogi baromság miatt ezt törölték. Meglehet próbálni a feljelentést, de valszeg fél év múlva lezárnák az ügyet.
De ez nem juszuf vagy igor, lentebb írtam...
Juszufot vagy igort nehéz megtalálni.