Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.

Kérlek ne nevessetek ki, de milyen izzó van a 650-es (2006-os) Bandit-ban?
A MOL-nál vannak jó áron H1+H4+H7-es Osram izzók, valamelyik jó bele (mivel két darab van egy csomagban ezért a másikat egy Aprilia SR50 Factory-ba tenném, ebbe milyen kell)?
Használt valaki spurit dieselbe? Ha igen akkor melyiket? Én edig csak benzineshez és a pirosat, de igazából nem tudom, hogy a kék mennyiben különbözik.
jó ár volt 110 körül mentek...ha van is hibája még nem jöttem rá :-)
Annyiert azota sem lattam
á, nagyon jó az a széles látó..és tájra még nem is igazán volt alkalmam használni...
Te, a sigmád nem eladó?
Nem eladó :D
60
Toljad mar, tok erdekes! Mennyi kint egy monkey? :-)
Na, igy kell ezt!
Tangerine, ha Rudival nem jon ossze, 25 ezerert atveszem. Meg adok egy villanyos zongorat. :-D:-D:-D
55e és már utalom is..
Olasz autopalya parkoloban talalkoztunk japan turistakkal,csavo mutogatta is a telefonjan,hogy otthon egy R1-e van,volt veluk egy hosszu combu is,majd Zoli talan tesz fel rola kepet!
nyomassad bontakozz ki nyugodtan !
Még érdekességet elfelejtettem mondani innen Japánból: azt úgy emlékszem említettem hogy a Suzuki alkatrészek nagyon nagy része Tokyo környékéről származik és nem Taiwanról valamint dél koreából, mint a többi márkánál.
Ezért teljesen legális hogy szervízek kapcsolatban állnak a gyári beszállítókkal és közvetlenül tőlük veszik meg az alkatrészeket! Nálunk ilyen lenne azt fel nem tudom fogni hogy kezelné a nép
Azt mondta az öreg hogy cask akkor éri meg ezzel foglalkozni ha nem gyorsba kell valami (pedig általában abba) hanem ráér az ügyfél. Ekkor olcsóbban meglesz a motyó és nyilván a minőség ugyanaz csak a csomagolás nem.

Másik érdekesség hogy nem látni nagyon "középréteg" motorokat. Vagy tök új csili-vili gépek vagy régi GPZ, ZZR stb.
na jóvan nem utatom a társaságot a hülyeséggel
Használd egészséggel. :)
Ja igen, a múltkorit. Most válaszoltam.
Ahogy nézem nincs....
Mailt olvastál?
Igen.
Van másmilyen is?
9,7"-es?
Megjött a csimma! Olyan mintha a lábamra szabták volna
Az elődje egy Probiker volt, ha az 7-évet bírt akkor ez ránézésre kibír tizet! Nagyon tetszik, huszár gyerik örül!
Köszönöm!
Azért a "véres" részeket hagyuk ki!
Nem kell valakinek egy Ipad Air? (nem lopott)
Tanfolyamon kaptam, de nekem nem kő Alma.
Mást választani meg nem lehetett.
Vadiúj, ki sem bontottam.

link

bocsi a hirdetésért
Sziasztok,
Keresek első kerek "síküveges" lámpát. Valójában SV-re kellene de képtelen vagyok találni akár egyet is és szerintem a Bandité is jó.
Ha valakinek van, keressem meg pls! Nem feltétlen ragaszkodom az SV-éhez (ezért is jöttem ide), de valami márkás/gyári kellene, mert utángyártottat nem "merek" venni...
Köszönöm szépen!