Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a választ!
Lehet beruházok a hosszabbikra, a 19'-os csak kb 4 cm-vel hosszabb mint a mostani, attól nem remélnék csodát...

Nekem sem az egyedüli motorozásnál van a fő bajom, hanem akkor amikor mögöttem az asszony. Olyankor valahogy azonos testhelyzetnél turbulencia keletkezik és rángatja a fejemet. Igaz ez csak autópálya tempónál jelentkezik, de zavaró.
Annyiert atveszem az a szeria nekem is tetszik nagyon
Scubi sisak+naked és kész a süketszoba.
Múltkor voltam kötelező céges EÜ vizsgálaton, a dokinéni csak pingvinezett, hogy nem létezik hogy X hangerő alatt én hallom a zajokat azt mondta, az életben senki ilyen jól még nem hallott.
Úgyhogy innen üdv az elmúlt 10 évért a schuberth GMBH-nak.
És egyébként meg lópilimpi a popójukba hogy abbahagyták a lexan szériát, most már esélyem nincs venni tőlük semmit. (én nem költök 4 napos osztrák túra költségét sisakra)
1994 -es 124w 300 e 4 matik / automatata .............
vonzanak az öreg járgányok ......... 2 tulaj vagyok ... az unoka bátyám vette 0 kilométeresen ... mondjuk azt hogy regdij uj magyar rendszám vizsga stb ... mindenel együtt ...a piaci ár feléért az én nevem van a forgalmiban l
Nem nem, formara ilyen de az a munkavedelmis 500 forintos narancssarga szinu
Épp most akarok venni Majestyt !250-esben is van gázolajos ?
Szóval itt az van, hogy az embernek nem lehet 10 motorja (a cél kb ez :D ), nekem pl itt a bandit meg a 125-ös maja. Namost a városban alig veszem elő a bandit, annyira király az automata kanapéval krúzolni, alig kell felöltözni, elég erős, nem ázok, nem fázok. Most épp gázolajat tankoltam bele, így a bandival járok, de gyorsba meg kell csinálnom, mert már kezdek beállatulni :D
Fuldugoval az a bajom hogy ha pl haverom a z750el kerul elem, beszakad a fulem. Jo hogy a magas es serto hangokat eltompitja de egyes hangokat annyira felerosit hogy nem birom
Milyet vettel ?
köszi ........... de sporolás gyanánt vetem egy 235 lovas sor hatos merci legendát 1994 es / 1 tulajtol ........... gázal minden földi joval benne kisebb hibákal ajándék áron .... öreg vagyok jó lesz ez nekem felkijáltásal ................. majd meg mokolom MAGAMNAK

DE KÖSZI
Jó sisak,füldugó,nincs gond...
Köszi,végre valaki leírta magyarul amit érez rajta.Gyatrább utakon uaezt éreztem a Monsteren,egyszerűen lepattogott az ívről,banditra visszaülve maga a megtestesült nyugalom.
Most olvastam az alpenmaster tesztet,a 750x-ből többen is a kraftot hiányolják,bár a futója ott sikert aratott,hegynek lefelé buli a gép.

Sor4 600,forgatod,van tűz,megy.....sor3 tol végig,megy.....sor4,1000+cm3,megy.......nem tudom elképzelni,hogy jóban legyek az nc-vel ha csak olyan nyammogva halad,de uakkor meg egy robogón is jól tudom érezni magam,teszt nélkül sosem leszek képben.
Tasiii ha nem vettel meg autot akkor 30d ezt az autot ismerem elegge, amit leir az igaz mind
Apunak is az a fo hogy nagy plexi legyen rajta vagy lehessen ra valahogy plexit tenni n-es sv azert jobb merz a kormanyra fel lehet rogziteni egy nagy plexit...

Amugy a kerek lampa nekem sem tetszik se az enyemen se a babditon se semmin. Zolie az szebb sokmal hogy 2lampa van rajta. Mt03 lampaja tetszik, ha faragnek tuti azt raknam elore.
Ah valojaban csunya beka.
Ha lattad a "Nagy Durranas" filmet a csirke amit a csavo nyillal kilott pon olyan kepet vag.
De ahogy megy az uberel minden kinezetet.
Es valojaban bejon nekem.
Tetszik.
De nekem a 14 es uj sokszoglampas is bejon.
Na jó a tiéd egész formás
Nincs is etz lampam.
Ez kerem ket rozsdamentes minosegi medium lampatök.
Hagyomanyorzo es decens megjelenesu.

Persze mindez egy picuri szupersport vaz elejen jo par laposelemmel,hajtva.
Már neked,nekem nem,nagyon ETZ-s.A kawa zzr 1400,na kinézetre az a tuti
Nekem volt naked 650-es olajos,de nekem nem tetszik az ETZ lámpa meg sz egész eleje,meg a szél sem meg az eső sem meg a hideg sem.A BMW-s havernak meg még ennyi szél sincs.A VFR-t is túra plekóval használtam
Nem vagyunk egyformák én szeretem kényeztetni magam. A funkcióját betölti és nekem ez a lényeg. És a navigációt sem éri az eső...
Elhiheted hogy ha evente tobbet mennek a mostani 10-12ezernel akkor sem tennek fel ilyen nagy plexiket

Van az enyemen is egy szep kis aranyos de csak 160-180korul veszem hasznat
Jobban is néz ki az xjr.
Majd ha annyit motorozol mint én akkor más lenne a véleményed. Évi 5-10 ezer kilométerért én sem tennék rá plekót. Akkor az FJR-esek szerintem meg vegyék le mert nem éri őket a szél.
ő tényleg elhitte hogy bármi lehet, így felhő lett