Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyébként a gixeren is úgy van mint a banditon a gyári kuplungcső,elindul a felső munkahengertől gumiként,a váznál,tank alatt végig fém,alsó szakasz megint gumi?
hát akor Pistát meg követem .........
nem pofázta ki, kellett egy hosszabb kuplungcső, a vitorlacső kormányhoz. Szotyival majd tavasszal összerakjuk, kinek szélesebb
Nem vazze, de tegnap megsajnált a TMK főnök, azt mondta tegyem le a karbit az asztalra, szól, ha kész. Várok. Bizakodom, a gordiuszi csomók híres átvágója, de ha nem megy neki, megy hozzád :D
Mi a devla az a gelká? :)
A led száránál ugrott le, majd Lambika szépen átjön a forrasztóállomásával :)
Rövid távon simán lehetett vele 70-80-at menni. A buszról csak kamilláztak az utasok hogy a bringa előz.
de gondolom nem gyári, vagy ?!
jáj ......... szoval kicsit homály vot a lámpa 26200 ft 1 pár zsir elsőlámpion ............11-12 liter gáz 100 -on ... és még drága a mercrdes ....
a szemem is rossz .. az autom is homályosan lát ...... ez így veszélyes !

vettem két uj lámpát a régi kicsit homály volt .....
https://zsu.hu/webaruhaz/htmls...épcsőshátú+__lépcsőshát
a szarodat / robi / sikerült munkára fogni

mondjuk már van elektromos .. gázos is .. és te meg fel találtad a gáz olajost KOMÁM
ezt az ötletett Istvánal osztotam meg ........... és ki pofázta
Ha a váltón nem is vettem észre annyira,de vhogy mintha tényleg finomabban adagolható lenne a kuplung,mindenesetre a beavatkozás el nem rontja az tuti!
Magas,széles kormány rulez! .......lemértem a két tükör sarka között 96cm,vazz mint a goldwing....


Akkor mint írtam, vagy átkötöd az egyik funkcióét, vagy újat kell behúzni...Gelkába kapsz vezetéket...
Koszi komam, ez sokat jelent nekem

a mekinek meg elpattant a kanoc
mondjuk az enyémen is észrevettem hogy nem olyan finoman adagolható mint az előző motorom bowdenes kuplungja ......
egyszer kismókus koromban akartunk venni egyet , a fater nekikészült új akksi szerszámok beállította a gyújtást kitakarította a karbit stb új gyertya aztán ki az utcára elment egy kb 700 méteres távra visszafele tolta , megint előlröl az egész mikor negyedik próbakör után is visszafele tolni kellett elküldte a gazdáját a jégverésbe összepakoltunk haza pár nap múlva átment magyarba és vett egy 125-ös TS MZ-t 8000 km-vel , na azt nem kellett piszkálni
Èn veled örülök (((föleg hogy neked is sikerült a melegvizet fel/meg-találni)))!
Közérderkű közlemény. Mióta kuplungcsövet cseréltem fémre, olyan a váltóm, mint amilyen új korában sem volt. Minden fokozat pihepuhán klattyan a helyére, fel is, le is. Kötelező upgrade minden 10 év feletti nagybandira.
"mintha egy megrakott teherautót akarnál bedönteni a kanyarba olyan könnyed"

..cserében ha hátsó 44 literes doboz helyett egy 600 literes müanyag vizes kontinert pattintasz fel akkor is max egy centimétert sülyed a hátsó teló...
Ha sikerült elindítani az enyémet, akkor az Omega egyböl koncertezett a BS-ben, mert Izs nyomta nekik a füstöt...
egy olyannal kéne elmenj szerpentinezni a haver faterjának van egy 1 hengeres 350-es izs-je 50 valahanyas kiadás , na azzal kentük több hét szerelgetés után mikor ment pár órát .... mintha egy megrakott teherautót akarnál bedönteni a kanyarba olyan könnyed
Bicajjal csak a tó jegébe sikerült megmerítkezni,de a 350-es Izs úgy vágódott bele a patakba,hogy 4-5-en alig bírtuk kiszedni...
Hát ilyet?
ez már túlzás mi olyat csináltunk hogy kempingbicikli le a töltésen át az ártéren le a parton bele a vízbe teljes sebességgel a berettyóba , ha nem vertük le a tökünk a kormánnyal akkor átrepültünk felette ahogy lefékezett a víz ... pedig akkor még hol volt a a jackass
Olyat nem csináltatok, hogy az egyik bringa első kerekét ki, a másik bringa hátsó kerék anyák alá a villáját, meghúz és tandem? A buszt sík terepen be lehetett vele előzni, pedig akkor 60 volt a megengedett
Tök jó buli volt, kézről kézre adták a kilincset a tévések, csak a minimax meg a muzsika tv nem vol ott!