Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ami hiányzik XX-ről: állítható USD villa, radiális féknyergek + pumpa, normális hátsó rugóstag. Szélvédelem kitűnő
persze lehet venni xx -et 600 ért is ..... vizes bandit nincs 1.2 alatt és a két motor müszaki szempontból ... hiába nagyon jó ... a hondának sokal jobb a váza a futomüve a dual fékje a fényezése .... talán ami jobb a suzukin.... az a block .. de tudásban nagyon el marad az xx hez képest az inyektoros xx pedig fogyasztásban is tudja a banditot követni + 60 loerö töbletel a 300 km /ó végsebeségről ne is tegyünk emlitést ,,, a szélvédelme a xx -nek olyan a vizes banditéhoz mérten mintha autoban ülnél ..............
Koma, milyen magas is vagy? Hogy férnél el VFR-en, az még kisebb, mint az XX Blackbird persze hogy hasalósabb Bandithoz képest - ez egy sport-túra gép Én már hozzászoktam, élvezem, és nem szeretnék (majdnem) egyenes hátú üléspozícióval rendelkező motort.
ja, két haver is most adott el XX-et az idén, minkettő karbis volt.
Egyik valami 800 ért ment el, a másik 700-ért. Dobozokkal...
Tasi, nemá, ez rengeteg pénz ezért a motorért.
Nekem szívem csücske volt az XX mindig, egy ilyen mellett mentem el minden reggel középiskolába, ment a nagy matek, hogy majd ha nekem is lesz...Tibinek köszi, hogy kirpóbálhattam, nekem túl hasalósnak tűnt a tesztúton. Lehet , országúton változna a véleményem...ha csutkás, nekem a Vfr800 Vtec az etalon jelenleg ülésre(meg hangra, meg futóműre meg fékre, ja meg tetszik is :D )
Pár héttel ezelőtt láttam ezt a hiretést - nagyon egyben van ez a motor, legalább is képek alapján Ha rámszakadna az OTP, esküszöm megvenném az injektoros mellé Az általad nemrég belinkelt szürke XX is szép volt
nem is kell meszire menni

http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_1100_xx_mo.-i
._serulesmentes._egyedi_a-8126987

egy sokal jobb motor ... és a zsebedbe marad 1 000 000
Kár hogy a 2 milla felét is nehezen kapják most meg a bandit tulajok .......... a kevés kilométerek meg a rengeteg extra csak az eladot érdekli .......... a másik meg az hogy nem ér enyit ez a motor szerintem bármilyen jó is ............... 1 000 000 - 1200 0000 ért fullos xx veszel és a két motort egy lapon nem is lehet emlegetni
Ha most 2024-et írnánk, asszem indulnék is a pénzzel.
Aztán vennék rá PL oldaldoboztartókat, ezeket meg jó drágán eladnám
Ha már 1250-ezés, akkor itt egy szép példány:

GSX1250F

Csak hogy legyen mire szívjátok a vérem
A csaladi verda Anyanak kell. En evi 10 alkalomert az atiratasat sem fizetnem ki semmilyen autonak. Na jo, egy sperres E30 28i-nek talan....
nincsmit , ha nem az a baj a karbisort lekapni, kitakaritani, ha valami benne nem százas cserélni és jól beállitani
Erre nem is gondoltam. Holnap délután megnézem, aztán kiderül.
Köszönöm!
falsolást meg lehet nézni viszonylag könnyen , féktisztitóval megfújkálod a szivócsonkok környékét járó motornál ha változik a fordulat falsol
Igen gázt húzók felpörög, aztán lassan is áll vissza a fordulat mikor elengedem a gázt. Elfelejtettem mondani még, mikor alapjáraton megy 2000 körül vagy picit több.
Gázhúzásra nem szokott visszaesni a fordulat, inkább felpörögnie kéne, nem?
Tiszteletem!
Olyan gondom van a mocival(Bandit 250) gázhúzásra nem esik vissza a fordulat, illetve igen csúnyán pörög föl. Szerintem valahol fals levegőt szív, de kíváncsi lennék hozzáértőbb márkatársak mit mondanak erre a problémára. Én gumiszívócsonkokra gyanakszom a karburátoroknál, ki lehet repedve valamelyik? :O
Családi verda,toyota prius,seicento,suzuki alto,swift régi filléres,esetleg egy mopedautó?
Nincs jobb ötletem. Bringához nem vagyok elég elszánt. A bkv drágább+lassabb :)
Hjc cl-max-om van,a drágámnak Agv.Mindkettő állból nyilik.Szerintem mindkettő nagyon jó. Árban még azt mondom,hogy ezek azok a sisakok,amik nagyjából megfizethetők,és azért pont azt kapod amit kifizettél!
Ebben a fagyos özönvízben kidőlt fákat kerülgetve?
Nekem ilyenem van. Ez már a harmadik. Az első a louisban vettem valami 24 ezerért mert karcos volt a héj, a másodikat az euromotorban 33 ezerért, mert már bemattul a plekója, olyan rég állt a polcon, a harmadikat ebayról , ilyen NOS-ként, mint a hirdetésben is van. Ebbe beköltözött a sisakbeszélő, kb csak évente 5-6 alkalommal veszem fel, ha tényleg messze megyek, vagy asszonnyal, napi gyűrésre ott a 40 eurós MTR, ami árához képest marha jó, csak ne párásodna, ma reggel is nyitva kellett bejönni, mert alig láttam.
Lehet hogy a dokinéni is rendelt már Tőled? Egyébként én sem értem,hogy mi a gyikom kerül rajtuk ennyibe.Rendesen túlzásnak tartom!De amig van rá igény...
Tegnap hallottam:
BMW: Bayerische Money Wasted
Szia.
Igen a hosszabb kell.