Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezért választottam nakedet annó....
Varió plexis gsx1250fa-val mentem felfelé a Mecsekben,nagy vidáman suhanok,ránézek az órára 170,110-120-ra tippeltem volna.

Úgy szoktam lassítani magamon,hogy kinézem a pontot ahol az adott tempóról állóra tudnám fékezni a motort,azonnal ráébredsz ha túl gyors vagy.

Nem egy tank benzin az tuti...
Azt lehet mondani, hogy nekem szerencsém is volt, épp lassultam, és már fél kézzel gurultam befelé...
Az a baj a tempózással, hogy hozzászokik az ember a sebességhez és nem érzi mennyi az annyi...
Vanittpíz...........és még monnyák hogy lassú vok.
60 helyett 110vmennyi,60e huf, 90 helyett 132-134,90 euro+1 óra a csendőrségen....
húú eccer láttam egy zöldhajú lányt de lehet más is az aljas kúszóbab-nak is van olyan száma hogy zöldhajú lány
5821,77meter erre gondoltam csak a szamokra emlekeztem rosz sorrendben
Még maradt egy kicsi a tavalyi szobafestésból...............kár hogy halványződ.
Erre már nincs ,vagy csak pici alagút,itt!
drágám hozd a diszperzites vedret meg a rolnit ma oly szarul festel majd átfestelek
Ha nem teccik átfessük.
dögös bögyös 25 ös, lehet szőke fekete vagy vörös ?
Ott minimum 10 éve fixtrafi van.
Tempomattal tartom a 100-at.
30e Huf
132 km/h, közvetlen bejáratás után M1/M7 bevezetőn
nálunk ha 50-el meghaladja ugrik a jogsi
Legyen az.Felőlem.
Ezen nem veszünk össze.
Csak dögös legyen.
Asse baj ha vörös.
Lavínia esetleg
Sehol nincs 8 km-es alagút.................vagy van?
Az az ahol van az a 8km es alagut ?
Nekem addigra már nagyon fájt mindenem.Többnek tünt.
Sehol,elég a 140 bőven,engem 110-en vmennyivel fotóztak le.
Jóval az után,az erdőben a tető felé,a kanyargós csak tempóval adja.
Kipróbálnám,de nem vonz a nagy tempó,140-ig tökéletesen elvagyok,nakeddel felette amúgy sem kényelmes.Néha előfordul,hogy tempózom 5-10 percig,de 7 év alatt a bandival talán 3-szor fordult elő,hogy 1 órán keresztül tartottam 180+-os tempót.
A lavinara gondoltam.....az nem valami no?
a yetit még sose írták le így
Az utobbi hosszucombu huszas szoke angyali arcal akkor johet.