Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Visszont nekem ha barmi kozbejon,kezlabtorestol a buntiig ugrik a csaladi megelhetes.
Ha nemszamit es szarok bele mi lesz akkor nincs nagy gond.
Mehet az ereszdelahajam.
jó persze adria meg burek ... jaktej aztán kergetőzés a yetivel majd versenyfutás egy huncut lavinával
Karacsony az bejgli.
Kalacs max reggelire.
De inkabb almsburek az adria partjan reggelire.
Utana lajtos motorkazas.
Nekem valamiert a muanyag rendszamkeretbol kb fel perc alatt bele tud ugrani a rendszamom a taskamba

De a legjob kecson egy olyan r6 aminek meg a vaz belul is ragyogott de a rendszamon egy betu sem latszott a sartol
bejgli vagy kalács ? mondjuk ha diós akármeik jó de a mákos is
Elfogadom csak a droton nagyon lassan jonne at karacsonyig meg nem varhatok.
Majd kisutom mi lessz.


Valszeg diosbejgli.
rendszámnélküli motorral ittasan sose állok meg bárki integet felőlem még cigánykereket is hányhat villágító műfallosszal a kezében
tudok adni, egy fél vederrel megmaradt
Busaval pont,jo ha van le a trafira.
Az vario.
De kene bele kompresszio is.
Nem igazan egy motoros utvonal, de ha mecsekburgerert kell sietnk nincs jobb utvonal
A Zoli csodarobogojaban meg csak egy es azis sok
de minek a boss hoss-ban 2 sebesség van az is elég
Az olyan unnalmas hogy neha bealszom.
dehogynem túráztató túra .... mentünk mi már váradról debrecenbe 200 fölött a büdös kölkökkel berettyóújfalu után amit bír ....... a rendőrök is felfigyeltek arra a jó kis szakaszra már vagy 3 szor láttam őket trafizni az utóbbi időben mikor arra jártam
Semmi bajom a nagybandival csak azt nem ertem miert nem fer el egy6. benne? Leptetovilla ott van... na mindegy
Egy Szekszard-Bp-Szekszard tav 220as tempoval haza érek és lefekszem aludni ugy kimerit agyban
Ha majd villanymotorok lesznek elég lesz 1 is.....ráadásul a nyomaték mindent vinni fog..
Kotozz fel egy plussz valtot.
Csak keves benne a sebesseg fokozat
Mondjuk zagrab utan a hatarig szotyi meghuzta ugy elfustoltek 200 folott hogy csak pislogtam
Egy ora 180-200 al nem koszonte meg a nyakam.
Bar akkor mar 500 km folott volt boven full autopalya.
A franc kivanta ezt az eszement rohanast.
szeretek gyorsan menni de nem tetszenek a burkolt motorok , meg nagy marha vagyok sok megint kiesik .... mentem már többel is jó mikor mész vele de mikor leszállsz ...... a bandit jól néz ki nincs felesleges sallang szép a bordás henger
Ne tereld a témát, leírtam meddig jó, itt nem a 260 volt a kérdés, hanem a 160. 250+ esetében meg szó nincs túrázásról...
K5gsxr1000.
Ez kell neked.
mennyit megy ? sokat cbr900 lemarad R1 es 3 km egyenesben rámver 10 métert ha odateszi magát jó 2000 es évjáratú R1 az még nem olyan erős