Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mennyi neki a min és max Nm?
Köszi! csinosítani ha szeretném hol nézzek hozzá cuccot?
Ha az mind a te mocid volt akkor " írigyellek" ami a fotóidközött van!
Váltó kéreghiba, lusta hátsó gátló
Üdv Mindenkinek!

Kis segítség kellene!

11 év után adtam el imádott Hayabusám!
idén tavaszall vettem egy Aprilia RSV 1000 Factori 2005, de nem vált be nekem, most

Bandit 1200S 2003 at kerülgetek nagyon tetszik! vásárlás előtt mire figyeljek?
hol lehet kapni finomságokat hozzá optikailag? eBay nem nagyon találtam semmit! Szép estét
na majd holnap, vagy azután
köszönöm.
Natürlich Számom publikus
Tökéletesen igaza van az előttem szólónak. Nekem meg a faternak is van ilyen és hibátlan mindkettő.....
1100, 1150es bmw blokkokrol van tapasztalatod ? R1100-1150 gs nem nekem kellene
Igen, nem sokat téved, annyi belefér. Persze nem a 28nm-nél, de 50 felett tök jó.
szia
mennyire megbízható ? tartós használatra alkalmas ?
Ha valakit még érdekel ma délután a III. ker. Szentendrei úti ALDI-ban volt még 6db nyomatékkulcs 5400 pénzért. :)
Persze, mert Te sosem fékezel
Értem. 126e-nél járok a gyáriakkal,van már némi válla,de még nincs elvékonyodva,ha ezt a mértéket veszem alapul akkor kb 200e-ig bírni fogják,reményeim szerint.
A bal elsőt 40-ezert ment a szegecsek miatt. A jobb első 80 ezer után adta meg magát azonban azzal 110-ezerig elvoltam míg meg nem untam hogy úgy csörögöt mintha valami rossz bicikli. Aztán beszereztem ezt a Kínait ebben most van 30-ezer.
Mennyi km-nel cserelted a gyarit?
Ezzel a Kínai tárcsával nekem semmi gondom...Szinter betéttel etetem.
Maximum a repce az út mellett!
Zobákpusztán sárga a felfestés?
Azért az rémlene halványan!
Az ut minoseg passzol, bar zobaknal kicsit tobb a fa
Szerintem,Bonyhád és Zobákpuszta közt,
Köszi!
Rónással sem volt semmi baj csak az kevésbé "harapott" ugy,mint én szerettem volna,igy lett az AP

Rónás lehet jobb kissebb sulyú motorokhoz,de ehhez szvsz nem a legjobb,viszont a 3pár garnitúra, ha viszed a régi vasakat ,valami 5500 pénz volt legutóljára
Vagy braking vagy annak a kínai másolata.