Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szóljál ha kezded a tervezést,készítek ide nasit magamnak!
Azota sem lattam eladot ami nem valami kokanyolt vacak
Csak ne kezdj sarga sv t keresni.
Mindenkepp el akarom adni, de meg nemtudom mi lesz helyette. Eljott az ido hogy valtani kell
Na így már mindjárt más, csak ne nagyon nézegesd ezt a képet, mert majd nem akarod eladni
A bótban :) Egyből vettem is egyet :)
jol huzd fel benne a lenkereket ... hogy menjen is
Most mindenki itt van a banditos krémbol es jottem trollkodni a kepen egy rendes motor lathato nem holmi bandit
Nem akartam én elsőnek rákérdezni.
Mi ez a fertő itt a bandit topicban?
Küldtem egy emailt nézd meg
Bizony, bizony már ki kéne venni a gyerekülést alóla
Ha már hátsó sárvédő,én most akarom levenni.Már nem tetszik.
hét végén probáltam ..néztem egy 528 ast 1.4 volt az ára vajbőr stb .... de volt minden .. pikszel hiba , sárgán villogo kisolajos kana , recsegő kettes ... nehéz dió ez kérem szépen . sajnos nehéz ki fogni ............... s 60 nagyon szép 2.5 t hibátlan 2009 es volna de nincs anyi pénzem 2.7 szoval bujom a használtautot és a mobile de volt egy nagyon szép e46 bmw 2800 motoral m -pakert , nagy navi stb 230 000 km rel 1.8 ért már a frisitett 2004 -es de az kicsi nekem hátulra be sem fér a fiam !
Esetleg a bejemveden.
De en kerem szepet vennek ha kifuttya a kavicsos fesszab utan.
Tényleg, hol tart az autó project?
Linyóleum meg popszegecs, azt jó van az úgy
Sziasztok!

Ha valakit esetleg érdekel..........Eladó Bandit
nagyon igaz ............. kell a nyomaték kulcs de egy gyakorlot szerelö simán minden nyomaték kulcs nélkül jól huzza le a csavarokat .. kelö nyomatékal és rutinal ............

talán a furfangos hengerfelyekhez nem el hanyagolható ez a cél szerszám Pl egy vanos vezérléses bmw sor hatos hengerfelynél kell
Hatso sarvedo.
Megfertozott a banditos sarvedolaz.
Ebay.en cseszhetem oleget vagy juszufot.
Nézem az Aldi honlapját, de nem találom sehol.
Hol láttad?
Ha Jürgen vagy Helmut a neve egy próbát megér, de ha Juszuf akkor csak óvatosan
Amúgy most mit veszel, mert kavicsod már van dögivel, szalmát?
Mennyire megbízhatóak a német ebay-esek 0 feedback-el?
"én se hinném ha valaki mondaná"
Egyszer mindent elhiszek!

Más... A piros -fekete gixer ruhák tartalmazták a tankot is a motorhoz. Persze kulcs nem volt a tanksapkához, és zárva volt. Szombaton pár óra után kinyitottam. Otthon olyan 1000-1200 -ért másolnak a vároba egy kulcsot a suzukihoz. Abból kb gondolom a fele az anyagköltség. Mondom, veszek itt egyet németbe a nyersen, aztán majd hozzáreszelem a lamellákhoz. Nem volt kulcsmásolónak, rendelni kellett volna. 19.9+6,9 € (kulcs +posta) lett volna. Èn nagyvonalu 3€ szántam a nyers kulcsra! Azt hiszem az otthoniakat fogom gazdagítani, mert tegnap nem volt 26€ az ebay-en a tanksapka +kulcs együtt postával.