Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Xtz 1200
B-kingből láttam ilyen gixxer szerű fényezésűt,kék-fehér csíkosat,az nem nézett ki rosszul,éppen a Bernina hágó tetején,az lehet javított a képen...
Engem a gumi+láncfogyasztása gondolkodtatna el,de puding próbája az evés.
nemtudom, nem jön be a formavilága
Most dobjam be a kozosba a 08- speedet?
Miért?...olyan mint a Hornet... ....ja nem, erősebb...
Van par olyan a mav nal.
Kerdezd tasit.
Lesz nyomatek feszt.
az én szememben ez a motor egy merénylet... mint ahogy a gsr is de az nem olyan vészes
na azt egyszer ha sok pénzem lesz veszek... és közszemle előtt felgyújtom nincs az a pénz hogy én azzal a motorral motorozzak
B-King...
mi az a béka ?
Ha van léd akkor a Béka....annak annyi a súlya mint a Banditnak csak kissé vehemensebb és tényleg jó futómű és fék van alatta. .....mondjuk talán nem is annyira drága, az első példányok közül (K7) talán már milla körül is akadnak....
nagyon erős a gyanúm hogy csak sv lesz ebből csak találjak jó gépet
olyan kell mindenképp ami nem forogja halálba magát a 140-160as utazónál
Ja, K5-6-ban volt egy légolajos 650-es ahogy Szotyi írja, de az nem lenne előrelépés....Neked az 1250-es szerintem nehéz lenne, nem játszós motor, súlya van és az is magasan.
Van olyan,K6-os,légolajos blokk,újabb dizájn,de akkor meg már inkább egy vizes.
KTM sm 690,vagy cm3-t akarsz?
Köszi! Nincs kizarva az sem de azert a 6 sebesseg kene es a vizesre nincs penzem

Volt valami atmenet hogy regi blokk uj futomu ? Talan Szotyi szavaira emlekszem de nem vagyok benne biztos
Igen,kb 2 hónapja volt akcióban.Én akkor vettem.2 hete még láttam.
Ja.mivel nekemadod egykiloert.
Nem mindenaron es nem mindenkinek elado
Nem tudom, de nálunk kettő is volt és nem volt akciós. De a múlt héten még nem volt az is tuti, mert a szerszámokat mindig megnézem.
Szép kis vas ez Levi ,igazából egy jó kis 1.2-es Bandikát nézz helyette.
Ma volt egy potya köröm az Aldiba.
Nincs, nem is vót...
Kb. két hónappal ezelőtt volt akcióban. Amit te vettél, gondolom valami megmaradt darab lehetett...
Lehet meg veszem kisebbik fiamnak játszani....arra jó esetleg!
Ez DL-re nem lehet jó? Mert akkor érdekelne.