Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A BMW nem akar leesni az útról és itt a Mátrában játszósnak tökéletes lenne Nekem-NEKEM és igen elég állat módra autózom,de csak,itt a Mátrában és főleg éjszaka,de most már csak tesóm gépével 370Z....elég stabil .Sok itt a BMW és jól mennek,de én nem játszós gépet akarok-kinőttem belőle meg lóvém sincs kettőre fenntartani...hitelre nem veszek semmit,ezért akarok kb 2 éves 205-215LE-s dízelt,nem millió km-est.Nekem tetszik ahogy megy ahogy fogyaszt és rohadt kényelmes,de persze izlések és pofonok.
A közlekedési eszközökkel, illetve azok fenntartásával kapcsolatosan nem a racionalitás szokott vezérelni. Mindenkinek megvan a maga perverziója.
Egy autó legyen stabil, és ne akarjon leesni az útról. Persze tudom én, hogy akinek hátulkaparósa van, az automatikusan level 80-as driftmester is egyben, már hátulgombolós kora óta
Ez az állandó benzinkutazás egy kicsit közhelyes. Mikor jóember megveszi a hőn áhitott, egyessel kezdődő futásteljesítményű csodadízelt, amibe aztán alkalomadtán bele kell lapátolni pár százezret alkatrészköltség gyanánt, az jól van? Köszi, de én inkább eltankolom.
Megeszi akkor a 7et.. utolso mondat igaz de akkor is jobb erzes amikor feleanyit tankolok es ugyanugy kozlekedem mintha ez egy nagy benzines dog lenne
160-nál is 5L-t fogyaszt? Az fenomenális és hihető adat, smoke & charm
Alapból nem szeretem a dízeleket, szóval nem érdekel az 1,9TDI, mert vérszegény. Egyébként meg akinek van pénze majomra, legyen pénze banánra is
Játszósnak csak hátsóst vennék,ha tehetném,még összkerekest sem.Ámbár,ha húzod magaddal a benzinkutat akkor jobb a 4x4
Es melle egy benzinkut hogy amikor csak utazni szeretnek akkor.is egyen 10litert, mig a kis passattal megjarom 5literrel, ha 90ha 160

Jatszos auto megint mas kerdes szerintem
Bezártad a boltot,így nehezebb lesz...
Ez tényleg jó kis brutál,ha ezt taposod megy is az tuti,viszont ,akkor nem semmit ehet.
Az AUTÓ az benzines, turbós (vagy ha sima szívó, akkor legalább 2,5-4L), és összkerekes - mint pl. egy old-school Audi S6 2.2t, vagy pl. ez a jó kis sleeper Hogy hajoljon a lemez, mikor kirúgod a gázpedált
Na igen, abbol egy nagy napfenytetos kombit tudnek imadni egy 15 even keresztul.Ha lenne ra, vigyorogva tankolnam bele a vetelarat fel evente.
e39 v8 benzin rossz kezekben szinte csak keresztbe használva és semmi baja biztos van ellenpélda de én láttam hogy használták azt az autót és az bizonyított, egy faluval arrébb talált gazdát. Vasárnap este megy osztrákiába péntek este jön haza. Hibátlan azóta is
semmi extra motorilag, 2 liter 140 Le.. kész. Hosszú távra jó , kényelmes, dolgozni meg eljárok a kisebb 110 lovassal.. :-D
ezt te sem gondoltad komolyan..:-)
220ezer az igen,na én azért én sokkal kevesebb km-est szeretnék.Sajna ismerősnek eladó nincs...
Jah.
Ez nem ez G astra cupe.
van nálunk calibra 2.0 turbo nemtudom az a c20let vagy mi 350 lóerő körül de a váltója a gyári a difi is
Ilyesmin ne agyalj.
Ember csinált egy sleepert egy gastrabol.
Sima liba a Z20let egy tubós blokk,picit megpöckölték és elvitte kipróbálni.

Semmi különös megy a gép.
Lekapcsolta a kipörgésgátlót hogy hát mennyit tud valójában.

Rálép a gázra és el sem indul csak bőg.
Kiderült hogy a gyári difi 250 lóerőre van méretezve.
Mindent ledarát a blokk.
Jó kis pénz volt speciális difit bele szerezni.

Ha elkezdesz ilyen dolgot nem állsz meg lejtőn.

Egy ideig olvasgattam egy blogot egy Brava-ról.

Abba az ipse egy teljes V6-os GTV minden belső részét belereakta.
De bontós volt szal minden volt kéznél de így is sokáig tartott míg összejött.
viszont a váltójuk jó ha nem ismerőstöl veszed aki újonnan vette akkor nagylutri, azért kint is aki sokat használja az ilyen kategóriát vesz. Haverom apa vett egy 13 decemberében, 12es az autó, 220ezer km...
Itt felénk van jó pár BMW,tetszik is de sok bajuk van...lehet,hogy csak nem volt szerencséjük.....de gyanús,mert nem 1-2 darabról van szó.
Itt mind a kettő automata,egyenlőre bírják,S80-ban nem is nagyon kínálnak kézit,de most már nekem is automata lesz,ha bedöglik,akkor így jártam.

:http://www.hasznaltauto.hu/auto/volvo/s80/volvo_s80_2.4_d_
d5_summum_geartronic-8353641

Azért ezt már én se hiszem el...5 év alatt 57ekm......
bmw-t kell akkor venni, azoknak bírja az autómatája, ZF
az automata zsir király ,,,, de a javitatása is sajnos és a volvo triptronikjai se birjaák a végtelenségig javitatás kurva drága és az esetek töbségében csak az uj váltó hozza meg a várt eredményt ...persze ezzek az uj atómatákal már keveseben eszik az autó és a nyomatéka is nagyobb
Na,alakul..köszi a segítséget. Én 2-3 éveseket lesegetem,az új bukik vagy 1,5 misit mikor kitolják az kapun. legkésőbb karácsonyra meg kell vennem,mert ez nekem jár,mert megérdemlem .
V70-et tudok,400e+ körül van benne,automata,semmi gondja,D5-ös.