Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.ebay.com/itm/16G-SJ...

Itten van drágábban szivargyujtóval és és tartóval.
Az sj4000-hez hozzáfűzném kéen hozzá egy ablak tappancs,Goproé talán jó hozzá az plusz nincs a készletben.
Nem tudom tudja e azt a funkciót hogy mondjuk egy órát felvesz és törli,és a vízálló tokban nem tudod töleni és nincs usb töltő a készletben.
Van ehhez kivágott tok.

Volvót csak nézem nem ismerem.Így passz de a prémiumhoz prémium alkatrész árak is jutnak.
Nem is kell elromlania csak egy fékbetét,féktárcsa,új gumi kombó kiteszi egy közepes korú tiktakkastra vételárát.
Ezt be kéne kalkulálni.
Nem csak a nagydízel tol mint állat fílinget és a fincsi kényelmes bőrganitúrát a belében.
nekem is SJ4000 van , van rajta folyamatos felvétel funkció de autóba van olcsóbb is na meg nincs a szettbe tapadókorong ... mondjuk a kormánykerékre is lehet rögzíteni
Ez is automatikusan felülírja magát ha megtelik a memo?
Illetve nem csak dicsérik,hanem ódákat zengenek róla.
Ja, és lehetőleg ne wifi-s SJ4000-t vegyél, mert annak rosszabb a képminősége, mint a wifi nélküli verzióké.
Reméljük,hogy ez nem túl unalmas kérdés.
Csabu!
Bár azt mondtad az olcsó nem érdekel,de hátha mégis.
kamera
....talán két egymást leanyázó veszekedős nap közé befér a mi két kérdésünkre is a segítség.....
Sziasztok.
Kicsit offolok én is :V,S80 2,4D-205LE,erről tud valaki vmi rosszat?Esetleg egyedileg mit kell nézni?
Keresztkérdés a nagyérdeműhöz:
Autós fedélzeti kamerát szeretnék vásárolni. Eléggé széles a paletta. Az olcsó hús kategóriát kihagynám, viszont 20-nál többet szerintem nem érdemes kiadni rá. Ár-érték arányt szeretném valahol jó helyen eltalálni. Mit kell figyelembe venni vásárláskor? Sajnos sok oldalon nincs fent demó videó, mit tud és milyen szolgáltatásai vannak. Az a fajta érdekelne, amiben mindig benne van az utolsó 10-15 perc, a régit folyamatosan felül írja.
Nem száguldozás miatt vettem inkább a fogyasztás volt a fő szempont.
Igen meg vezetett szervizkönyv 180-ezer km. Vannak rajta javítani való dolgok de nincs szétrohadva a vezető felőli oldalon az ajtó alsó peremén van
felhójagosodás de egy barátom azt megcsinálja.
inkább egy 2000előtti 1,6 vti kellett volna
az még közel 20 évesen is simán megy 200al
Én asszem úgy veszek legközelebb autót, hogy elkezdem híresztelni az ismerősök között, hogy valami fiatal kocsi kéne, előbb utóbb beesik egy Opawagen.
Az alljat megneztetek?
Na meg amikor sok lett gyártva akkor nem kellet, tehát ne szívass :)
jobbulást :D
Bocsi, de le vagyok rogyva, elkapott valami kórság most meg, hétfőn menetelem aztán viheted is, ha erre jársz délutános vagyok.
Sziasztok két hét keresgélés után az összes autókereskedés feljárása után Ausztriából kellett behozni kocsit. Elég lehangoló nálunk a használt autó piac. Olyan rég vágyom már egy Japán autóra. Typ: Honda Civic 1.7 ctdi 2004-es lett a választási. Offolom egy kicsit a topikot vélemény már csak azért is mert Japán....
Kössszi!
Van fotelagy.
Nem karfas,de lehet ra csinaltatni.
Viszont ami olyan arban van hogy megvedd en egy hetevest nem altatnam rajta.
Meg fejlodik es szuksege lessz a gerincere minimum 70 evig.
Ami jobb az meg draga.
Egy rendes matrac es agy jobb valasztas.
Tudom a hely kicsi.
De az osszecsukhato cuccok mind kompromisszumos dolgok.
Annyira kulonbozik a ket funkcio hogy az egyik rovasara megy a masik.
Es altalaban a fekvo az ami ugy modosul hogy nem allando alvasra alkalmas.
A legtobb 3 feluletre osztja es mind vagy 2 resz szivacsos vekony dolog fog alatamasztani.
A kozeputas nyithato kanapek kozul a sofart gerincvedo zonas cucca szerintem a lrgjobb.
Kozel hozzad a szenza-ban kiprobalhatoak.
7 évese gyerekre van valami faja karfás fotelágyad?
Vazze, én meg itt ülök az új nyakcsapágyammal, vérnyúlpleximmel, fékcsöveimmel, és várom a 2 hónapja készülő kormánymagasítómat.