Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dunlopnal nem ereztem, a power 2ct is ilyen volt mint a pure, enyhe sodrodas, lehet elvezni de mindent, majdnem mindent ki kell probalni
nemtom mien sodródós érzésed volt ment az mint a záállat talán mikor a közepéről átment a szélső tapadósabb részbe akkor mintha lett volna valami kis moccanás a hátuljába de nem vészes rá kell borítani
Megvolt :D pirellit.fogok probalni most, allitolag annak nincs ez a sodrodos erzese
pedig azzal jól lehet próbálgatni a lábtartóköszörülést de már nem gyártják marad a pp 2ct
Nekem nagyon bejott az a gumi, csak az eleje szarul kopik. Tobbet nem veszek olyat aminek hosszaban van a minta
pówer püré csak hogy szagszerűek legyünk mocsok jó gumesz azóta pilóta pówer van rajta ez se rossz de a felfestéseket ez se szereti a zaszfalton
Áh szóval olyan dumálunk egy kupacban a brancs tagjaival és lepattintjuk a vásárlót tipus vagy.

nem hallottad az érdeklődőből lesz a vevő mondatot?
Így nem veszek tőled dugádit.
A kupecség ott kezdődik, hogy egyből levágod, ki az oktondi pocok/és igen, itt rád gondoltam/
Na most nekik csak tömören, mert úgy is jobban tudnak mindenkitől mindent
A hírek szerint megy ez neked bővebben is.
Majd szépen kiválogatom a hülyeséget.
És marad hogy kurvajó.
Nem tolvaj vagy orrrrrgazda vagyok

Az ilyen szintű kívánságokat a Mikulással vagy a Jézuskával kell egyeztetni/ha hiszel abban, hogy léteznek, teljesülni is fog/
Pilot Püré odaver
Papi, intézz már nekem egy 916-ot, 100 rugóm van rá. Papír nem kell, csak működjön :D
Annyit mondtam hogy tetszene, semmi tobbet
Pedig próbáltam úgy összetömöríteni, hogy Te is megértsd
Hát...........remélem kupecként jobb vagy..............mer engem nem győztél meg ezzel a bőbeszédű monológgal.
Nehéz a kedvedre tenni, ezt kérted:"Mondj jót róla"

De legyen, bővebben: QRVA JÓ
Tökéletes.
Azért az okostojás pockoknak picit bővebben.
Ja és Tasi csak azért mondott ilyeneket, mert még nem tudja összerakni bekötött szemmel, fél kézzel és természetesen háttal
De max 1 hét és menni fog
Pedig a 66-oson simán tudja amit a hornet, sőt...


Így jó?
Na kozben Tasi megerositett abban amit.kerdezni akartam a ducati nem nekem valo, majd egyszer varosban villogosnak talan, oreg koromra
Kinézte ezt.
link

Mondj jót róla.
Hello Prücsök!
Lökheted
Tasi!
Itt a neked való motor
http://www.subito.it/moto-e-sc...
hozom viszem őket sajnos taknyolásos gépeket is meg robogókat , szeretem mikor az a kívánság menjek már oszt nézzem meg ... ja nézni tudom de javítgatni nem fogom nem fogom vinni a fél műhelyt mert biztos csak tekerni kell rajta egy görbe csavarhúzóval és már tökéletes is lesz és megy 10 évig gond nélkül h