Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Érthető,lényeg,hogy ne legyen fennakadás.
Mert amúgy vér komoly a társaság!
majd szóljatok ha aktuális különben elég szótlan vagyok de ha van sör elég hamar kibontakozok
525-ösz.
Nem túl erős a motor szal elég rá.
Akkó keresek ilyet mert jó lesz váltónak.
Elvioeg did zvmx -szel egyenerteku bikakiraly. Ha kell belole olcso 530, Knab Pistit keresd.
Apam, Veled elsorozgetnek egy banditos talalkan, ezeken a dumakon en konnyesre rohogom magam.
RK GWX mennyire jó fajta lánc?
Bajom nincs de ha cserés jó e ugyanezt választani vagy DID jobb?
Akkor így jöttem ki anyagilag jobban. Váltó mellé kellettek volna vennem pár dolgot még. Na meg volt egy évem, hogy összerakjam a régit.
Sztem elég ronda,de nekem is ilyen van kb 4 éve..
nem kaptam zengedélyt ja tanácstúl mert nem tudták eeedönteni hogy 30000 vagy 300000 így muszáj vót vízbe rakjam a zokszigént de nagyon bugyborékolt
500Kg/cm2-t fogja bírni szükség esetén? Tanács részirül a zengedélyt megkapta?
ok beszólok
ha lesz érdekel egy ár nittelővel 110szemes
520 meg 530 van de lesz 525 is remélhetőleg nem túl soká
azt raktam én is az enyéimre de volt egy lehetőség hogy olcsóbban jobbat 10 métert akkor meg miért ne ?
525-ös nincs véletlen? vagy lehetne szerezni 530as fogaskerekeket a hornetre ?

525 110szemű kéne valami, did van rajta 20ezret már kibírt még nem kezdett megnyúlni de ne érjen tavasszal hirtelen a csere
Nem ismerem még ezt a csehszlovák árut. Taiwani DID lánc / JT fogaskerék kombóhoz meg valahogy hozzászoktam már az évek során
a zöld csíkos matricával meg van az 15 is
ha karbonyos kell nekem is ! dg matrica van hozzá ? mert akkor +16,34 póni
Előbb-utóbb hozzászokom majd Egyébként kapható igázi karbonyos verzió is, az +10LE-t jelent hátsó kereken mérve
nekem van jó árba de ennek a típusnak a listaára (SDZZ 200Le felett ) talán még több is mint a DID úgy meg nem nagyon veszi meg senki ... az enyémre ezt tettem a csapja olyan kemény mikor nyomtam szét még pukkant és a ránittelt karima elrepült.... szóval ezt nem lehet össszerakni nittelőszem nélkül mind a DID-et vagy az RK-t katalógus szerint is nagyobb a szakítószilárdsága
ez miért gáz?
mert mondjuk egy felszegecselt mtz belsődarab tényleg csúnya
Nem a legszebb, de muszáj lesz
A CZ láncot kipróbálnám, de igazából azt sem tudom ki árulja itthon. ...tudom, gugli ....a DID kissé túl van árazva azt hiszem...egy ezres SV-re egyszer arany IRIS-t tettem fel és elég sokáig bírta, valami 10 rugóért vette a tulaj..igaz, a sima IRIS meg semeddig sem bírta...
egy a baj nemcsak a kerék veri telibe az egészet hanem az ember előtt menő-manó és olyan minden a sisaktól kezdve a tükörszáráig hogy kihajt benne a búza ha nem vakargatja le az ember