Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Telón hívnálak,ha tudnám a számodat!
Én mindig nadrágban láttam....tényleg annyira szőrös? ....
megmérettem microméterrel,a mélyebb barázdáknál 3,8mm,a kevésbé mélyebbek pedik 4mm-t mértek,igy tehát az anyagvastagsággal igy számolj,üt vagy nem üt azt én nem tudom megmondani neked, mikor én cseréltem ,akkor az anyagvastagság miatt tettem,müszaki elött, nehogy ez miatt bukta legyen


fényképet majd késöbb töltök fel mivel tölteni kell az aksit a gépnek
Alkudni mindig lehet Kár, hogy Yeti lábad van
EBC.-t vagy Armstrong-ot neztem ki ha ko lesz a mostani.
Bíztatóan hangzik,ha nem ronggyá kopott kellene a régi ,lényeg,hogy ne üssön,jöhetnek a fotók!
Hívlak!
HA 45-ös lenne nekiállnék alkudni :D
Igen jól tudod,hogy cseréltem hullámosra,rosszat nem tudok róla mondani,eddig mindig megállt ott ahol akartam,akkoriban 65e volt szállítással postával stb.-vel,de ez még Japánból lett rendelve az atomkatasztrófa elött ,igy nem sugárzik

volt-van már másnak is ilyenje,vagyis egyre többen rendelik,és olvastam negativ véleményt is róla igaz az Kinából jött,de volt akinek az is bevált

megvan a régi levett 1 pár,de már nem tudom,hogy milyen méreten van kopásilag,de majd megméretem,azt ha kell az 1pár megkapod vas árban

ha kellenek fényképek a hullámosról ill. a régiről, jelezz itt
Srácok! Eladtam a DL-t (másik motor nem lesz), így megmaradt az egyszer használt Alpinestars Web Gore-Tex csizmám. Esetleg nem tudtok valakit, akit érdekelne? Teljesen új szaga van, tényleg csak egyszer volt rajtam
Itt a hirdetés: link
Mivel tudom,hogy cseréltél féktárcsát,annyit kérdeznék,hogy a régiből nincs e egy használhatód és az új milyen is lett?
Tarzan jól tudja,ott elérsz,de mondjad,miben tudok segíteni?

igaz legközelebb csak kedden leszek gép közelben
Siklódi Károly
sikikari@citromail.hu
Az Intermot után, gondolhatod... Nem álltam sokkhatás alatt..:-)
áá, dehogyis.. :-)
Hja a sok látogató megint több mint 6 millió litert "ivott".
Az idén megúsztam, nem kellett bemennem...Igazat megvallva a előtte is inkább csak Európa legnagyobb kebelkiállítása ragadott magával, meg a keményebb gravitációval küzdő egyedek gömbölyű talpú lábbeliben!
Dehogyis, csak úgy láccik..:-D Ha dirndl-it vagy bőrgatyót húznak + sörrel kombinálják..:-D
"itt gerjesztem a feszültséget"
Ezek nyugodtak itt mint a fahattyú...
Láttam a múlt hét szombaton az Oktoberfesten.. Csak úgy folyt az a sok rossz sör mindenfelé..:-D
itt gerjesztem a feszültséget és vetem meg a lábam bajorországban.. :-D
Hja, sört hozzál, mert errefele nincsenek jó sörök!
Erre jársz, vagy erre a környékre költöztél?
Na, majd beugrok hozzád egy sörre :-D 004915756820730
Urak,Siki elérhetőségét tudja valaki?
Jól néz ki
Gondolom a környékben lakóknak nem újdonság, de nekem az volt a múlt héten, mikor láttam, hogy újra építették a Győri várat. Nekem még az a kép volt meg ami kisméretű szerencsi csoki borításán volt gyerekkoromban!