Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nektek nem lassú a nyomáshullám lefutási görbéje meg úgy az egész? Mintha kicsit későn reagálna de lehet csak gép volt szar main használtam
tipusa?
Szinkronteszter.
Mi ez a keszulek?
igy van az eldobható világ van .... csak azt nem tudom hogy mi akartuk ?............

Istvának köszönöm a tesztert ........... elmotorozot érte Estergomig de elöte faszán be lötűk a .... MOTORT ..... A gsx r 1100 -est

köszi pityu
Erről van szó...
És a mi fiaink meg...már nem fogják értékelni a régebbi dolgokat.
Az eldobható világ jön. Használd pár évig, vegyél újat...Kb.Mint a mobilok terén.
1985 október elején kézhez kaptam az első fizetésemet, mely 3523 Ft volt. A műszaki boltban ekkor egy C64-es 64e Ft volt, egy Seltron VHS monó videó 78e, 1db Akai 180 perces VHS kazetta pedig egy ezres. 16e-ért vettem részletre az Aiwa adr-450-es forgófejes oda-vissza játszós magnódeckemet. Ezek mind akkor menő cuccok voltak, ma már nem érnek egy kalap szart sem.
Az álomgép kontra régihez...

Ami régen álom volt, ma már sokaknak szart sem ér...
Gondoljunk bele...Pár évtizede a C64-es micsoda jópofaság volt?
Ma meg? Mutogatjuk a retró képeken.
Ugyanez a motorokkal is.
az én volvóm még csak 19 éves vettem egy másikat alkatrésznek de pl most lerohadt a kipufogó dobom ami nem sokkal azelőtt volt cserélve mikor vettem a másikon még jobban szét van rohadva rámókoltam egy valamien suzuki balos dobot szép hayabúza felirattal 1 méter rozsdamentes csővel amibe raktam 4 kanyart oszt jóvanaz , a motorja megy itt ott olajnedves de legalább ott nem eszi a rozsda
Utóirat. Nagyon szerettem a kétütemű egérszürke Trabinkat. De ma már nem kéne.
A kocsimat kilenc évesen vettem, MÉG abszolút használható, semmi baja. De már most tudom, hogy 2018-ig lesz meg. Akkor letelik egy 10 éves biztosításom, azt a zsetont összecsapom azzal, amiért majd beszámítják és újítok. Nem várom meg hogy rám korhadjon, szabadulni tőle akkor, amikor még kapok érte valamit.
Nekem semmi kedvem kínlódni mondjuk egy 25 éves autóval ami már mindenhol korhad. Problémák, hibák, alkatrész utánpótlás problematikája. Tudjuk, mi a különbség a gyári és az utángyártott között igen gyakran. Ugyanígy vagyok a motorommal is. Megtartom, hajtom, aztán ha sacc 12-14 éves lesz, akkor beszámíttatom egy újba. Használni akarom, nem szerelni. Meg lerohadni az út szélén.
A legfrissebb adatok szerint 3,6 millió gépjármű rendelkezett érvényes magyar forgalmival
december 31-én - olvasható a Központi Statisztikai Hivatal (KSH) jelentésében.

Ebből valamivel több mint 3 millió a személyautó, ezek átlagéletkora tovább nőtt, a KSH szerint jelenleg 12 év. A hazai autóbuszok átlagosan 14 évesek, a forgalomban lévő motorkerékpárok pedig 17 esztendősek - mindegyik szám növekedett, egyedül a vontatók kora csökkent.

Az első alkalommal forgalomba helyezett személygépkocsik száma 76 ezer volt tavaly, ennek egyharmadát három márka adta, az Opel, a Volkswagen és a Ford.



Szomorú adat, hogy a 76 ezer kocsinak a 38 százaléka használt autó volt, miközben ez a mutató 2008-ban még csak 12 százalékot tett ki


192 motor járt nálam az éven edig ... eböl 3 db volt amihez számitogép használata kellet volna zoli bácsi
de ne fályon a felyed ép most büvöltűk... k István gsx -r 1100 ét ... és ép most ment el nekem venni egy műszert .. és ép most döntötem ugy hogy párszáz ezret bele tolok az uj dolgokba ... és meg is tanulom ezeket kezelni ............
Az elefántok 60 felett járnak.
Nagyon nem áll az alku ez egy tapasztalt motor!

Két elefánt szőrbe meg 1 tonna banánkoktél.
Na tehat, laposelemes motor, egye bassza R kiegeszitok nelkul. A ket elefant es 200ezer foront, illetve Odonnel hozod oket
Ezé kéne még most tuningolni rajtuk.
A gazdájára fognak hasonlítani ? jó, befejeztem
Kicsit sokat zabálnak a spéci banánkoktélból.
Be kéne állítani a diétájukat mert elhíznak nekem.
Nem hülyeség, találkozón tuti a középpontban lenne
A laposelemes nemeladó de van két szumátrai törpefehérelefánt.
Fiú-Lány.
200meg az a laposelemes vacak és mehet a buli
Furcsa a faszt..............fikázol állandóan.Meg beszólsz.

Nya ártveszem azt a lom hornetet 200-é csak mert jókedvem van és jelenleg nincs pízem.
Én nem kötekedem, nem ismersz így meg nehéz. Érdekes módon Zoli nem sértödik meg ha fikázom a motorját, pedig szoktam sőt őt is Te leszarozod az új motorokat. Holott mi a különbség egy új és egy régi között ? Az újnak jobb futóműve jobb féke van kevesebb idommal, igazaból ennyi. Kevésbé tartós ez megint felhasználó kérdése mert szerintem a gixxeredet is 10ezer alatt úgy le lehetne lakni hogy csak a zúzda tenne jót neki... fejlődik a világbezt el kell fogadni, ellene nem tudsz mit tenni

90%Ban nem fikazok csak furcsa a humorom