Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nőjjéé már fel ! legalább egy 1-est rajzolj a 620 elé
De jó akkor én még taknyos kölök vagyok a kis 620al.
Ott a ponT.
Nekem teljesen mindegy, eddig próbáltam hogy ne szóljak hozzád egy rósz szót sem de megtalálsz Te is mindig valamivel. Pedig Zolihoz szóltam...
"Nem vagy véletlenül paranojás ? "
Legyek?
Nem vagy véletlenül paranojás ?

Egyáltalán nem figyelem, hogy mikor tudok belétek kötni, lejáratni meg egyáltalán nem szeretnék senkit pláne így látatlanban. Zoli volt a hibás mert azt merte mondani hogy gyenge a 620as jegyem meg hogy szerintem is gyenge ezért nem vettem én is, pedig szerettem volna egy "egyedi" jobban mondva nem mindennapi motort. De a hornet után gyenge ennyi. Nekem gyenge aki azt mondtam hogy elég a hornet nem pedig egy olyan embernek aki azt mondta, hogy kisgyerek vagyok mert 600-assal járok Legyek vérig sértve mert ezt mondta nekem?

ˇKérlek válaszolj arra kérdésre, hogy miért akkora "pazarlás", ha valaki szeret olyat birtokolni amit "nem mindig használ ki"? Gondolom neked is egynél több alsónemüd van, még sem veszed fel minden nap mindegyiket! - Egyáltalán nem pazarlás sőt nem is baj, de ha ennyire a technika a lényeg ugye a desmodronikus vezérlése miatt akkor ne a monstert nézegessük amit mondott Zoli csak ugye most Ti voltatok ketten és győztetek.

De ha valaki egyik nap kineveti hogy hogy öltözködöm és ő másnap ugyanúgy öltözik fel akkor had ne Istenítsem.

Nem lesem hogy mikor melyikőtökbe tudok belekötni és nem is akarok senkit lejáratni szerintem ez már üldözési mánia, csak így szépen még egyszer leírom, hogy nyomatékosítva legyen.
a legjobb motor a görbevázas 1200-es bandit abból is a 99 -es fekete ami az enyém , azér jobb mert az enyém és azért az enyém mert jobb a többi csiribiri szirszar
Levi!

Miért érdeked, hogy lejárass bárkit is? Belértve magad is?

Amit írsz, azt erröl az oldalról úgy meg lehetne fogalmazni, hogy amikor 200 lovat kiáltott akkor is hülye volt, most hogy 60-at kiált akkor is az?!
(Ugyanakkor ha olvasod, már feljebb kotorászik az 900/1000-es kategóriában, és amolyan játékmotornak szánja, meg némi technikai ismeretanyagnak, de te nem ezt akarod olvasni, meghallani, hanem csak egy jó támadási felület, hogy megint legyen min a nyelvet köszörülni.)

Kérlek válaszolj arra kérdésre, hogy miért akkora "pazarlás", ha valaki szeret olyat birtokolni amit "nem mindig használ ki"? Gondolom neked is egynél több alsónemüd van, még sem veszed fel minden nap mindegyiket!

Tudod számomra nem mindegy az hogy valaki úgy "kekeckedik", hogy csak kiforgatja mások szavait, állandóan arra pillanatra vár, hogy a másik mikor hibázik "dolga végzése" közben, de igazából cselekedetével egy fikarsznyit sem tudja emelni a téma szinvonalát...vagy úgy vitatkozól, hogy érvekkel, elményekkel, kalandokkal, tapasztalatokkal "támadsz".

Soha senki nem állitotta, hogy itt bárki is tökéltes lenne, és minden elhangzó szava szentírás, de úgy látszik csak neked, és még pár személynek sérti az önérzetét, ha nem az van leírva ahogy ti tudjátok.
kiégtem
á á fáló áj fáló júú
kilóméter faló az olyan mint a Trójai...?
Szerintem az evi 12-15ezremmel nem vagyok monitor motoros. Nem szorunk mi semmit. Most azt mondod eleg a 620as ~60Loereje, nem ?1honapja meg kellett a 200loero meg 160nm akkor most hogy is allunk ? Amikor azt mondtuk hogy ugysem hasznalok ki akkora erot akkor kisgyerek voltam most amikor azt mondom , hogy azert keves az a 620as akkor is kisgyerek vagyok ? Hogy is van ez ?

Elárulom, nem csak velunk van a baj
" monitor motorosok ?" Hát ez naggggggyon jó! Mindenki az rajtad kívül csak Te vagy a kilóméter faló!
Nálatok már esik?
Itt lóg a lába.
ti nem vagytok élet társak ?

én ugy látom hogy mikor vissza kapjátok azt amit szortok itt a neten egyből be vágjátok a durcit
mindenkire rá akarjátok huzni a saját véleményeteket akinek meg más a véleménye az köz elenség .............

jol van ez így ? ...................... monitor motorosok ?
Hagyd rajuk, ha neki most egy babetta a meno akkor az ha a bosshoss akkor az. Az a fasza ami epp az agyaban jar.. 1000alatt nincs motor de venne egy 620ast. Nincs mirol beszelni
Most van elegem belőled.
Feladom 20x is.
A baj hogy csak magadat és az egódat figyeled azt amit írok lepereg.
Tasi!

Attól hogy 3 hengeresed is lesz, vagy akár bútorüzleted, de még ha átkeresztelkedsz Zsoltról Zoltánra, akkor sem lesz azonos a hullámhossz.

Ez egy ilyen örök megoldhatlan ellentét, taszítás. Addig nincs vele baj, amíg mederben maradnak a dolgok.
Zoli!

Nem emlékszem, hogy én akarnék 620-as Dukit, vagy most bármi mást is venni...

Nem hiszem hogy oldalakon keresztül érvekkel alátámasztott hozzászólasaimból kb ennyi ütött át neked...Nem szép dolog, hogy így próbálod torzítani az én eszmefuttatásaimat, de ha másképpen neked nem megy, akkor csináld...
(nyilván hiába említem meg, hogy van egy 400-as és egy 500 -as yamahám, mert az neked nem motor, mivel még 80-as években pattant az aszfaltra mindegyik, papiros tervekre meg még korábban.)

(Csak zárójelben: igen szeretem a "kezednyúlós" teljesítményt, de mégtöbbre becsülöm a tartalékot, a "higgadt-dinamikát", az "elhajított kö effektust".)

"Nekem túl gyors és csak az jön le hogy ha van sapka azé döngölsz ha nincs azért. "

Ez megint a "plázacicás performance"-on felvetöje lenne? Vald be, élvezed?!
Azt azért még nem felejtetted el hogy Kb 1 hónapja vagy 2 pont te hordtál le hogy neked a kezednyúlós ódahúzom ésvontat egy bányagépet motor az igazi a többi szó szerint nem érdekel?

Szal mielőtt áttérünk a kis tömegű gyengébb de jó futóművű motorok istenítésére szól hogy most váltasz és ahhoz igazodjak.
Nekem túl gyors és csak az jön le hogy ha van sapka azé döngölsz ha nincs azért.
veszek egy triumpfot is ................és ki tör a világ béke

csak enyi pénzem nincs
Azért neked sem egyszerü a kedvedre tenni!

Itt tolod a bringád, hogy azzal technikval is milyen jókat lehet menni, és nem kell hozzá literes motor...erre szemtanúja lehetsz egy Pàlfordulásnak, ekkor beájánlasz egy buta ca 15- 20 éves technikát az SV 650 / 1000 képeben...

Azért tegye már fel a kézét aki érti ezt.

Ha nem akarsz flame-et, akkor kevésbé provokatív ís lehetne a posztod... mondjuk nem írnád idézetnként nekem válaszként amit nem egészen én mondtam, nem degradálnád le rizsának az én hozzászólasomat...

Szeretnél is társalogni, de csak úgy hogy te nótádat dudorásszuk?!
Akkor most mi legyen?
Kupec hivott az imént és ő is azt monta nekem kevés a 620i és inkább 900 karbis vagy tl 1000 blokos gagiva ... tetszik mind a kettő de eből makulátlant találni nehéz és drágább is

620 már nem lesz kupec el monta mi a buktatoja ..én hiszek neki ...
Nem kell a magyarázat.
Vettem az adást.
Kuss és jó a 620-as monster.
Vágom.

Utána emlékszem a "magyarország 70-80%-a egyenes"meg azajó ha nyúlnak a kezeim kijelentésekre.

Arrais hogy gyenge.

Ami után jön a tudálékos rizsa a döntés szabadságáról.

Rendicsek.Vágom,finító,gane over.
Nemmegyekbele egy újabb flame-be.
Zoli!

Egyetlen alkalommal sem becséreltem az életeben elért eredményeidet. Jelen esetben is azt kifogásolom, hogy V2 olvasatán egyböl jön a nyúl a cilinderböl a SV 650 formájában...holott másnak a V2 hallatán kicsit más jut eszébe. Lehet ez most csak azért ilyen szitu, mert pár napja elöben is hallottam a Duki ötletet elsö kézböl. Èn ekkor elmondtam személyes meglátásom egy nyilt párbeszédben.

"Tehát ha hiszed ha nem pár mondatból meg tudom saccolni a dolgot."
Ezt el tudom képzelni, hogy a vállalkozásodban jól csinálod...

Ebben az esetben viszont az látom, hogy kb 2 éve próbálod a te értékrended alapján megítélni a pl az enyémet, vagy Tasiét, vagy töled eltérökét. Nem látom, hogy eltudnád fogadni egy hangyányit is azt a tényt, hogy müszaki probléma gerjesztette szakmai kihívás néhány esetben elsöpri a józan ész határait a racionalitás folyamatosan alul marad a örülettel vivott csatában. Minap visszaolvasva látom , hogy valaki "csak motorzni szeret", én egy éve vettem a gixert, és múlt pénteken motoroztam vele az elsö jóizüt. Májustól kb 50-60 munkaórát és számolatlan alkatrészt öltem bele csak a behangolásba. Pénteken talán egy 100-ast motoroztam utána. Viszont a 100 km alatt hátrahagyott terhek, és problémák felértek annyival, mintha egész évben az alpokot jártam volna vele.
Hogy azt mondom ezek után, hogy ez lenne a követendö példa, és az nem is motoros, aki egy ilyet nem tud végigcsinálni?! NEEEEEEEEM ! Ez egyfajta értékrend, melyet magam állítottam saját magamnak fel, de nem várom el senki mástól, hogy ezt kövessen, vagy értékelje. Viszont bizton tudom, hogy innen a monitor mögül is érdemben tudok segíteni jószándékkel aki arra rászorul pusztán felebaráti szeretböl a felhalmozott tapasztalatok birtokában.