Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1.3. 4 pedig tényleg farsol
szerintem itt szelep probléma van ..legoláb is a magyarázat szerint ..ha fordulaton // 5000// is kilog az egyes henger ..akkor biztos
V2 és ugyan nem 140 nm meg 180-190 lóerő de megy.
Nekem az SV ezekhez képest olyan, mint
ha mondjuk Priust hasonlítanám egy Sporwagonhoz.
Csináltam egyet nemrég, nagyon jól megy jól fordul, kezes, kényelmes, de kb sosem kéne. Olyan mosógép nekem.
Amúgy te is elfelejted hogy lassan 25-30 éve az a dolgom (saját zsebre menőleg) hogy kitaláljam az emberkék mire vágynak.Mindezt 4-5 perc alatti találkozások alapján úgy hogy 1-1,5 hónapra előre.
Nem mondom hogy a legjobb vagyok benne de azért ennyi idő alatt összeszedtem annyi tapasztalatot hogy tudom működtetni úgy a dolgokat miszerint megélek én és a család,se hitel,se tartozás csak elvagyok.
Tehát ha hiszed ha nem pár mondatból meg tudom saccolni a dolgot.
Mondjuk nehéz ezt egy munkaasztal mellől elképzelni ahol nem idegenek vesznek körül hanem jóismerősök,munkatársak azok se sokan.
Nekem egy tökidegen alapján kell úgy hogy napi 20-30-an vannak kitalálni merre hány lépés.
Nem falsol egy picit?
Nincs hangom, csak a jelalak, a felfutásnál kicsit "szögletes". Kicsit furcsa az a lapos rész a tetején.

A képemen a 2-es kivételével szinte mind falsol...

A gixer jó, bár Laci barátom azt mondta, hogy 7 ezer felett mindha elfogyna...lehet nem zár rendesen a légszürö felöli oldal, de az már egy következö fejezet lesz. Most alul brilliáns, mint az 1400-es. Tegnap megjött a harmadik 40 mm karbi, nagyon pöpec. Most már lesz cserealap!
Mondtam...........legyen amit te meg ő akarnak.
Zoli!

Legtöbbször az a gond hogy magunkból indulunk ki. Nem ismerjük a másikat, mert csak a saját mondonkánkat regéljük mindig. Sztereotipiák mentén élünk, és mindenre az éppen aktuálisan elfogadott dolgokat akarjuk ráhúzni. Holott talán az egyetlen dolog a jelen világban amiben még szabadon dönthetünk, vagy legalább egy kicsit ellenállhatunk.
Azt kell észrevenni, hogy nem lehet mindenkinek még ugyan abban a problémában sem ugyan azt a tanácsot adni, nincsenek áltlános receptek, amik mindekinek jó lennének. Ha kérdezö mögöt meglátjuk a személyt is, biztos eredményesebben tudunk páreszédet folytatni vele.
Mégis a legnagyobb erény az amikor tudom mikor mibe nem kell beleszólni...
így van ne legyen unalmas .... keljen vele foglalkozni zörögjön , döljön és legyen különleges .. reletive ritka és bonyolult .. nekem a motorozás ................. a szerelést is jelenti

Tényleg jó az 1100 ...............
.. a műszer király
https://www.facebook.com/video...
tetszik Atti .... meg nézek egy ilyet .... tényleg fasza .. király hogy felhivtad a figyelmem .............
En legszivesebben egy tiger 800 at.
Viszont irta hogy gyenge.......tehat billeg.
Amugy mindegy.
Visszavonulok........legyen igazad........nem komfrontalodom.
Szerintem ezt ö már eldöntötte...és az szerintem biztos, hogy nem a te gondolatmeneted, értékrended alapján, hanem a sajátja mentén.
Ìgy esetleg arról tudsz posztolni, hogy te most a sajátod mellé milyet vennél...
Úgy érzem akkor inkább cagiva raptor lehet jobb lenne.
Vagy legalább egy 900-as 1100-as duksi.
Esetleg ha a szopóroller a lényeg tl blokkos raptor.

De végülis ja egy gs 500 teljesítménye jobb futóművel tuti játékos lesz.
Azt hiszem ebben a projektben nem a V2 csak ami fontos, hanem hogy kicsit okosabb futómüve, és fékje legyen, hogyha már nem megy, leglább kanyarodni lehesen vele... ùgy érzem a lényege, hogy legyen pár innyenc falat is tálon, nem csak valami maradék...
Ennyiert patent sv-t vehetsz.
Meg talan egy lepukkantabb ezres is belefer.
előfordulhat hogy a váltód figurázik próbálja ki valaki aki piszkált már ilyet
még nincs eldöntve .... kb 600 -800 szánok rá a ducatiba a desmo vezérlés teknikája fog meg és a v 2
kár hogy kurva gyenge
Az áruktól kissé feláll a szőr a hátamon,de természetesen ha úgy adódna....
Sziasztok
Lenne egy kis problémám.
Van egy 400 as Banditom.
Olyan mintha 2 fokozatban megcsúszna a kuplung,egy egy pillanatra.
Kis gáznál is,de csak 2. ban.
Kicseréltem a kuplung lamellákat,és erősített rugókat is kapott,de semmi változás.Nem tudom volt e valakinek ilyen,vagy van-e valakinek tippje mi lehet?
Üdv.
Jaaaa!
Én támogatlak, ugye odaadod egy körre, ha megvetted? :D
Neked.
Motorozni hideg van sielni meg meleg
Egy het az alpokban ezek nelkul is feldobna.