Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kesztyűben nyomogasd,próbálgasd! Egyre jobban tetszik!
Az jó nekünk,nem?
elég touratech koppintásnak néz ki
És olyankor találsz rá a legtutibb rejtett,motorozható,él
vezetes utakra.......mehetnékem van....
én pl kifejezetten utálom a "helyi" lakosokat úgy kb mindenhol
fárasztanak a hülyeségeikkel
legutóbb már rángatóztam az idegtől amikor egy kapatos úriember azt mondta hogy neki nem kellene a motorom mert evvel úgy is elesne és lejönne a bőr az orráról
kedvesen megnyugtattam hogy simán lejönne a fél arca is és otthagytam
előttem meg avval baszogtattak hogy milyen fasza a motorom ez tuti versenymotor(25éve még elég jó helyezést ért el a dakaron), a másik meg hogy ez tudna ám menni a töltésoldalon is(tudom b+ hiszen ott jöttünk)
szóval nem kell a helyi nép információi
Új info.
A fényerőt fel lehet még majd felével emelni.
Meg is történt.
Meg pikkpakk felkerült a motech alu kar.
Jobb,masszívabb,tágabb határok közt lehet állítani.
Meglepően jól elmagyarázzák arrafelé és segítőkészebbek mint bárhol,próbáld ki!
Akarok egy ilyet ha megy rajt a normál magyar IGO!
+ az injektoros nem döglik meg a hegyen,a karbis meg mintha kifogták volna belőle a ménest,forog,forog csak nem megy.
Nálam is így működött,csak széthullott a technika.
Plane ha boszniaba vagy albaniaban vagy, kerdezgetheted belabacsit ha egy szot sem ertesz belole
Volt ilyen horvátban...............lejjebb írtam.
nem kell térkép nem kell GPS szocializálódni kell közbe szóbaállni emberekkel beszívni a város utcáinak friss koromrészecskés levegőjét megkérdezni Béla bácsit merre van a pitypang utca elindulsz egy irányba aztán mész 5 km-t még sehol semmi megkérded Géza bácsit mit tud a pitypang utcáról ő meg elküld ellenkező irányba ahol majd Irma néni megmondja a tutit vagy nem ... a történet megtörtént eseményeken alapszik....
Már megvan................ez lesz vagy semmi.................ha nem jön be nem motorozok GPS-el.
először én is azt hittem hogy szar lesz, de full jó
utána egy kicsit elkurvultam a zümo felé, de inkább visszatértem a kicsihez
pc-n meg tudom az utat csinálni aztán végigvezet rajta ha elrontanék valamit visszavezet az útra, ha ő tervez akkor meg ugyanúgy mint a többi újratervez
igazándiból alig kell nézegetni aztán tökmindegy hogy egy 7" full 3d valami virít az orcádba vagy egy ilyen kicsike
pl a zümo olyan kurvára idegesítően világított éjjel hogy sokszor inkább kikapcsoltam


IGO 8 de angolul,orosz cím jött be és nyelvet váltva félig magyar félig angol lesz.
Megszoktam és igénylem a viszonylag nagyképernyőt és az IGO-t.
lemaradt a lényeg
Nem russia, hanem Russa. Az egy eléggé nem szar navigációs progi. Geokesserek körében elég népszerű, már azok között akik nem céleszközzel, hanem valami androidos kütyüvel vadásznak.
évi pár alkalomra ilyen kell
használtan most már egész olcsó ceruza akku-elem megy de 5voltos mini usb-ről is működik
nem túl nagy, de navigálásnál egy szinte full képernyős nyíl mutatja merre kell menni 2-3 méteres pontossággal kiírja hogy mikor jön az akció
az útvonaltervezés néha nem az igazi, kicsit lassú is érdemes fix pontok között nem pl amsterdam sint-annendwarsstraat
nekem sokáig volt ilyen(igaz vista ami iránytűs de más eltérés nincs) pesten is keveregtünk vele szinte semmi különbség nem volt az igo-hoz képest
Fóliázom mattal az biztos.

Mondom...........lidlis tanktáskában is volt a mostani kappáról meg leszedtem a telefontartó részt.
A hasamnál/mellkasomnál lévő gps-el pont kitörölhetem a s..gem akkor se látom ha meggebedek és homorítok mint a pilates edzőm.
4eve megy a gps, volt olasz horvat szloven bosnyak roman turan, illetve atoban eleg sok kmt megtett. Tanktaskaban ugyananyira latszik mint a vizallo tokban horvatoknal a fazeren egy ilyen motoros gps volt, nemtudom milyen marka de panaszkodott hogy sokszor nem latja. Ajfonhoz van nagyob faja matt folia, olyat kene ratenni az nem tukrozodik sehol
Másik probléma normál autós gps-ek hosszú távú használatával az a töltőkábel fogadó része a készülékben.
Gyorsan kipurcan.
Ennél nem.
Ja és tanktáskában esély nincs arra hogy lásd.
Semmiféle tok nem kell.
Belepattintod a keretbe és slussz.